طراحی سایت حرفه ای در ارومیه

ابتدا بیایید با تعریف وبسایت حرفه ای آشنا شویم. یک وبسایت با داشتن چندین بخش مختلف که به صورت حرفه ای طراحی شده اند، می تواند حرفه ای تلقی شود. این بخش ها لزوما بخش هایی نیستند که در ظاهر سایت آن ها را می بینیم. بلکه بخش هایی از سایت مانند کدنویسی های بک اند یا امنیت وبسایت و باقی موارد، از بخش هایی هستند که اگر به صورت درست و استاندارد طراحی و پشتیبانی نشوند، باعث می شوند تا سایت ما به صورت حرفه ای طراحی نشود.

طراحی سایت حرفه ای در ارومیه

طراحی سایت حرفه ای در ارومیه

• همانطور که گفتیم، امنیت وبسایت یکی از مواردی است که در حرفه ای بودن وبسایت تاثیر بسزایی دارد. امنیت سایت چیزی است که شاید در ظاهر دیده نشود و کارفرما از وجود یا عدم وجود آن بر روی سایت ما آگاهی نداشته باشد. اما از مهم ترین و ضروری ترین مواردی است که یک شرکت طراحی سایت باید آن را حتما رعایت کند.
• یکی دیگر از مواردی که بسیار مهم می باشد و در حرفه ای بودن سایت ما تاثیر گذار است، قابلیت رسپانسیو بودن وبسایت است. این بدین معنا است که سایت ما در دستگاه های مختلف به راحتی و با نظم و ترتیب و بدون بهم ریختگی نمایش داده شود. فرقی ندارد که وسیله ما گوشی باشد یا لب تاب یا ….. . مهم این است که سایت ما بدون تغییر در دستگاه های متفاوت نمایش داده شود.
• یکی از مواردی که هر سایتی نیازمند آن است این است که سایت از سئو و رنک بالایی برخوردار باشد. یکی از مواردی که بسیار در سئوی قوی موثر است، استفاده از محتواهای بسیار قوی و تصاویر بهینه می باشد. هر چه محتوایی که در سایت قرار می دهیم از اصول و استاندارد های لازم برخوردار باشد، به همان میزان هم سئوی سایت بالاتر می باشد و سایت ما در نتایج اولیه نمایش داده می شود.
و عوامل خیلی زیاد دیگری که در حرفه ای بودن یک وبسایت بسیار موثر هستند. مهم این است که شرکتی که قرار است برای ما یک سایت حرفه ای طراحی کند، این موارد را بکار ببرد. شما می توانید با دیدن نمونه کار هایی که آن شرکت انجام داده است، مطمئن شوید که توانایی این را دارد که برای شما یک سایت حرفه ای طراحی کند یا خیر.لزوما نمونه کار نباید حتما در حوزه کاری شما باشد. برای مثال شما اگر یک وبسایت آموزش فتوشاپ دارید، می توانید با دیدن نمونه کار ها در حوزه سایت های آموزشی، به این اطمینان خاطر دست پیدا کنید که شرکت طراح سایت شما می تواند بهترین وبسایت در حوزه کاری شما را طراحی نماید.
آژانس خلاقیت کرگدن با استفاده از برترین اصول طراحی سایت حرفه ای و با داشتن نمونه کار های بسیار قوی و معرکه در زمینه طراحی انواع وبسایت، توانسته است رضایت اکثریت مشتریان خود را در زمینه طراحی وبسایت دریافت کند.

طراحی سایت در ارومیه

طراحی سایت در ارومیه

پاریس ایران، دارالنشاط، شهر آب، شهر مذاب و ادیان و…. ، همگی از القاب شهری معروف و مرکز استان آذربایجان غربی یعنی ارومیه می باشد. این شهر، یکی از کلانشهر هایی است که در منطقه شمال غربی ایران واقع شده است و با داشتن حدود 736 هزار نفر جمعیت، رتبه دهم در بین شهر های ایران از نظر جمعیت می باشد و طراحی سایت در ارومیه ، علاوه بر گسترش بازار در این کلان شهر ، می تواند منجر به توسعه کسب و کار شما و شناخته شدن برندتان و افزایش فروشتان در سراسر استان آذربایجان غربی گردد.

این شهر به دلیل اینکه چندین رویداد و حوادث و وقایع مختلفی را به خود دیده است، دارای منابع غنی و تاریخی می باشد که هر کدام از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.
این شهر در قدیم به دلیل اینکه در میان راه های ارتباطی کشور های بی شماری قرار داشته، توانسته بود تا به یکی از شهر های اقتصادی و تجاری در ایران بدل شود.
در زبان آشوری کلمه (اور) به معنی شهر می باشد و کلمه (میه) به معنای آب است که معنای کلی ارومیه می شود شهر آب. این بدین معناست که این شهر و منطقه از گذشته تا به امروز به دلیل اینکه دارای آب فراوانی بوده است و همواره از منابع غنی آب برخوردار بوده، به این اسم نامگذاری شده است.
یکی از دلایل مهم بودن و مرکز توجه بودن ارومیه، دریاچه معروف آن است که متاسفانه این روز ها در حال خشک شدن می باشد و هیچ رسیدگی ای به آن نمی شود. ارومیه همچنین دارای صنایع و معادن بسیاری می باشد، که باعث شده است این شهر از نظر اقتصادی دارای رشد بی شماری باشد. به دلیل نزدیک به مرز بودن ارومیه و ارتباط با شهر های مرزری ایران از چندین طرف، این شهر توانسته از لحاظ صادرات به کشور های همسایه، به پیشرفت زیادی دست پیدا کند.
همانطور که گفتیم، این شهر به دلیل اینکه رویداد ها و جنگ های بی شماری را به خود دیده است، دارای مکان های تاریخی و باستانی ای می باشد که همواره با استقبال ویژه ای از سوی گردشگران و مسافران مواجه شده است. همچنین جاذبه های طبیعی ای که این شهر به خاطر اقلیم خاص و ویژه ای که دارد، باعث شده است که از نظر بازدید، مورد توجه قرار بگیرد.
سوغات و صنایع دستی ای که در ارومیه وجود دارد، فوق العاده محبوب هستند و بسیار از معروفیت ویژه ای برخوردار هستند.
با این همه توصیف با اینکه اقتصاد و تجارت در ارومیه هنوز هم به معیار های استاندارد نرسیده و نمی توان تجارت و بازرگانی را در آن عالی دانست، اما می توان سطح خوبی را به آن نسبت داد. می توان با روش های جدید و تکنیک های بروز در بازاریابی و جذب مشتری این سطح اقتصاد و تجارت را می توان به حدی عالی رساند. کسب و کار های مجازی در ارومیه در حد قابل قبولی در حال فعالیت هستند. اما این نوع درآمدزایی می تواند به طور تخصصی تر و گسترده تری در ارومیه بکار گرفته شود.
وجود وبسایت در هر کسب و کار و شغلی، یکی از مورد نیاز ترین روش ها در بازاریابی و کسب درآمد می باشد.
برای داشتن وبسایت، شما امکان این را دارید تا نزد یک شرکت طراحی سایت رفته و سفارش خود را مطرح نمایید تا آن ها با بررسی شرایط مالی، شغلی و… شما تخمین هزینه را انجام دهند و پروژه شما را انجام دهند.
اما فرایند انتخاب یک شرکت طراحی سایت از بخش هایی است که بسیار در نتیجه نهایی وبسایت شما موثر است. برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در ارومیه شما می توانید معیار ها و ملاک های بسیاری را در انتخاب خود قرار دهید که در ادامه به بررسی برخی از آن ها می پردازیم.
مجموعه ما یعنی شرکت طراحی سایت کرگدن با توجه به وضعیت کنونی و اسفبار اقتصاد کشورمان، گام بسیار مهمی به جهت افزایش درآمد و فروش تولیدکنندگان و صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ برداشته تا به لطف حق تعالی و تلاش فروشندگان و صاحبان مشاغل مختلف، نقش بسیار بزرگی در رابطه با رشد اقتصادی در ارومیه و سایر شهر های ایران داشته باشد.
کرگدن با تکیه بر بیش از 15 سال کار تخصصی و حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی وب در سراسر ایران، موفق شده است بیش از 200 وبسایت در زمینه های مختلف شرکتی، خبری، فروشگاهی و…. طراحی نماید.

شرکت طراحی سایت در ارومیه

همانطور که گفتیم، شما می توانید با کمک یک شرکت طراحی وب سایت، بهترین و استاندارد ترین وب سایت را برای کسب و کار و بیزینستان داشته باشید. اما بعضی مواقع به هر دلیلی اعم از تازه کار بودن تیم طراحی یا سوء استفاده از نا آگاهی کارفرما و یا دلایل دیگر… ممکن است کیفیت کار نهایی کم باشد و نه تنها وبسایت نهایی باعث نمی شود تا فروش شما افزایش یابد و نسبت به رقبا پیشی بگیرید، بلکه هزینه سایتی را داده اید که هیچ کارایی و کاربردی برای شما ندارد.

شرکت طراحی سایت در ارومیه

شرکت طراحی سایت در ارومیه

در این گونه مواقع، شما می توانید با مراجعه به یک شرکت حرفه ای و تخصصی در زمینه طراحی سایت، با توضیح نوع کسب و کارتان و استراتژی کاریتان، یک وب سایت حرفه ای و استاندارد داشته باشید که با آن قادر هستید که فروش و درآمد خود را نسبت به رقبا افزایش دهید.
اما در این بین بد نیست به معیار ها و ملاک هایی که هر کارفرما نیاز دارد تا در انتخاب شرکت طراحی سایت از آن ها استفاده کند نیز توجه کنیم.
موارد بسیاری است که شما می توانید در انتخابتان لحاظ کنید. یکی از این موارد این است که شما بدانید آیا شرکت طرف مقابل شما، پس از تحویل نهایی پروژه خدمات پس از فروش و پشتیبانی به شما ارائه می دهد یا خیر؟ این کار یکی از وظایفی است که شرکت های طراحی سایت بایستی آن را انجام دهند. اما برخی از شرکت های طراحی سایت، این موضوع را رعایت نمی کنند و بابت پشتیبانی از سایت ساخته شده شما، هزینه ای اضافی دریافت می کنند. پس باید به اینکه بسیار دقت کنید و آن را در قراردادتان هم حتما ذکر کنید.
سابقه شرکت طراحی سایت مقابل شما، از معیار هایی است که با استفاده از آن می توانید تشخیص دهید که آن شرکت چه مقدار و مهارتی دارد و چه مقدار پروژه در طول عمر کاری خود داشته است. اما بعضی مواقع است که یک شرکت تازه کار است و سابقه کمی در طراحی سایت دارد، اما کیفیت پروژه هایی که تحویل می دهد بسیار بالا است و می توان بر روی آن شرکت حساب باز کرد. اما چگونه متوجه شویم که کیفیت کار یک شرکت با شرکت دیگر چه تفاوتی دارد؟
در این جا ما به سراغ نمونه کارهای شرکت های طراحی سایت می رویم. شما با مشاهده پروژه ها و سایت هایی که طراحی شده است، می توانید تشخیص دهید که شرکت طراح سایت مقابلتان، چه مهارت ها و قابلیت هایی دارد.
وقتی شما در روند تحقیق و جست و جو برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در تبریز یا حتی ایران قرار می گیرید، این معیار ها را بخودی خود فرا می گیرید و با استفاده از آن بهتر و با دید بازتر می توانید شرکت طراح سایت خود را انتخاب کنید.
شرکت طراحی سایت کرگدن، توانسته است با رعایت همه موارد و ملاک هایی که یک شرکت طراحی سایت حرفه ای باید داشته باشد، به یکی از برترین شرکت های طراحی سایت در ایران تبدیل شود و با استفاده از حرفه ای ترین و خبره ترین افراد در زمینه طراحی سایت و تولید محتوا، قادر است تا حرفه ای ترین و جذاب ترین وب سایت ها را برای شما طراحی کند.

طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه

طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه

طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه

داشتن یک وبسایت فروشگاهی باعث می شود تا شما نسبت به رقبای خود در هر زمینه ای عقب نیفتید. به دلیل اینکه همانطور که گفتیم، بازاریابی و فروش محصولات و خدمات دیگر به روش های قدیمی و سنتی جواب نمی دهد. یکی از برترین و با ارزش ترین روش های نوین در کسب و کار، داشتن یک وبسایت فروشگاهی می باشد. زیرا وبسایت فروشگاهی اگر حرفه ای و اصولی طراحی شود مشتریان و کاربران بسیاری را به خود جذب می کند و باعث افزایش فروش شما می شود.

اگر بخواهیم از مزایای استفاده از سایت های فروشگاهی صحبت بکنیم، زمان کم می آوریم. یکی از این مزایا این است که شما با هزینه به نسبت کم تری اقدام به بازاریابی می کنید که این نوع بازاریابی باعث می شود که مستقیما با مخاطبان و مشتریان خودتان ارتباط برقرار کنید و سراغ جامعه هدفی دیگری نروید.
شما همچنین بدون نیاز به مکان، یک وبسایت فروشگاهی داشته باشید که محصولات و خدماتی را بفروش می رساند. لذا داشتن یک مکان مشخص برای درآمد زایی از لازمه های آن نیست. شما حتی در منزلتان هم می توانید اقدام به فروش اینترنتی کنید.
طراحی سایت فروشگاهی در ارومیه، می تواند تاثیر بسیاری در کسب و کار شما داشته باشد. همانطور که می دانید، شهر ارومیه از صنایع دستی و سوغاتی هایی برخوردار است که عمده این محصولات می توانند از طریق فروش اینترنتی به دست مشتریان برسد. پیکر تراشی های متنوع، رودوزی های خلاقانه، فرش های جذاب و محبوب و …. همگی از مورادی هستند که در ارومیه تولید می شوند و امکان این را دارند که از طریق فروشگاه های اینترنتی به فروش برسند.
یکی از مواردی که در طراحی سایت های فروشگاهی باید رعایت کرد، به علت اینکه از درگاه های پرداخت بانکی استفاده می شود، باید در امنیت آن ها بیش ترین دقت را به خرج داد تا خریداران در دام کلاهبرداری ها و فیشینگ های اینترنتی نیفتند.
آژانس طراحی سایت کرگدن، با استفاده ازبر ترین متخصصان و طراحان حرفه ای در ایران، قادر است تا بهترین و با کیفیت ترین وبسایت ها را برای شما طراحی کند. مجموعه ما، با استفاده از برترین روش های طراحی وبسایت، می تواند وبسایتی را برای شما طراحی کند که در عین اینکه فروش در کسب و کار شما را افزایش می دهد، بلکه امنیت و کیفیت آن وبسایت را هم به حدی عالی می رساند.

طراحی سایت ارزان در ارومیه

همانطور که گفته شد، ارومیه دارای صنایع و شرکت های فراوانی می باشد که باعث شده است تا این شهر از نظر تجارت و بازرگانی پیشرفت زیادی داشته باشد. از طرفی هم گفتیم که داشتن یک وب سایت برای هر نوع کسب و کاری و در هر زمینه ای، یکی از الزامات امروزه می باشد. لذا برخی از شرکت ها و کارخانه ها با داشتن وب سایت در زمینه های مختلف می توانند مستقیما با مشتریان و مخاطبان خود ارتباط داشته باشند. اما آیا لازم است برخی از کسب وکار ها که فروش اینترنتی ندارند و فقط به یک سایت برای معرفی برند خود نیاز دارند، هزینه زیادی بابت طراحی سایت خود بپردازند؟

طراحی سایت ارزان در ارومیه
طبیعتا این گونه نیست. شرکت ها و کارفرمایانی که به دلایل مختلف امکان پرداخت هزینه های بالا و خیلی زیاد برای بیزینس خود را ندارند می توانند با پرداخت کم ترین هزینه، یک وبسایت ارزان برای بیزینس خود داشته باشند.
اما طراحی سایت ارزان قیمت بدین معنا نیست که سایت شما دارای کیفیت کمی باشد و نتواند پاسخگوی نیاز های مشتریانتان باشد. بلکه ضمن اینکه سایت ارزان قیمت برای شما طراحی می شود، با استفاده از اصول و استاندارد هایی که هر سایتی نیاز دارد، بهترین سایت را با هزینه پایین برای شما طراحی می کند.
اما واضح است که یک سایت ارزان قیمت، امکانات و قابلیت های یک سایت حرفه ای و نسبتا گران را ندارد، اما خب شاید بعضی از شرکت ها و کارفرمایان نیازی به داشتن این امکانات و قابلیت ها نداشته باشند که این مورد بحصش جداست.
شرکت طراحی سایت کرگدن، با توجه به شرایط کارفرمایان و موقعیت شغلی آن ها قادر است تا انواع وبسایت از کم ترین قیمت طراحی سایت تا گرانترین وبسایت را طراحی نماید. لذا اگر مجموعه و شرکت شما نیاز داشت تا یک وبسایت ارزان قیمت در اختیار داشته باشد می توانید به مجموعه کرگدن اعتماد داشته باشید.

 

بهترین قیمت طراحی سایت در ارومیه

یکی از مواردی که شرکت های طراحی وبسایت در بعضی مواقع آن را رعایت نمی کنند، بحث هزینه ها و مبلغی است که قرار است بابت انجام انواع پروژه دریافت کنند. گاهی اوقات شده است که شرکتی که سایتی را برای شما طراحی می کند هزینه بالاتری نسبت به کیفیت و نوع پروژه دریافت می کند. این کار بسیار بر چهره وب ایران تاثیر گذار است و کارفرمایان با دیدن این نوع قیمت ها و کیفیت کارها از داشتن یک وبسایت برای بیزینس و شغل خود، منصرف می شوند.

بهترین قیمت طراحی سایت در ارومیه

شرکت طراحی سایت کرگدن، با توجه ویژه به شرایط اقتصادی امروزه کشورمان و به جهت مثبت نگه داشتن چهره وب ایران زمین، قادر است تا با کم ترین قیمت طراحی سایت در ارومیه و سایر شهر ها، اقدام به طراحی سایت مورد نیاز شما با کم ترین هزینه ممکن و بیش ترین کیفیت کند. بدین منظور شرایط و طرح هایی را برای مشتریان و کارفرمایان گرامی قرار داده است تا با استفاده از آن شما با کم ترین هزینه ممکن یک وبسایت داشته باشید.

 

طراحی سایت فوری در ارومیه

از شرایطی که برخی از شرکت ها و مجموعه ها در آن قرار می گیرند این است که یک وبسایت فوری برای کسب و کار داشته باشند. طراحی وبسایت فوری که یکی از تخصص های شرکت کرگدن است، یکی از فرایندهایی از طراحی سایت است که ممکن است بسته به سفارش کارفرما، بین 6 تا 9 روز کاری به طول بیانجامد.

اگر تمایل دارید تا یک وبسایت در کم ترین زمان ممکن داشته باشید، بایستی تمام متن ها و اطلاعاتی که باید در سایت گذاشته شود را از قبل آماده کرده باشید تا وقت زیادی برای تولید محتوای وب سایت شما گذاشته نشود. اطلاعاتی نظیر عکس عایی که قرار است در سایت قرار بگیرد و…. .
برای طراحی فوری وبسایت ها می توان از ابزار هایی مانند وردپرس یا جوملا و… استفاده کرد که این کار باعث می شود تا وبسایت شما علاوه بر این به سرعت طراحی می شود، منجر به این می شود که وبسایت شما از سئوی بهینه و خوبی برخوردار باشد و طراحی شیک و قوی ای نیز داشته باشد.
تعرفه و هزینه هایی که باید بابت ساخت یک سایت فوری پرداخت کرد به نوع سایت بستگی دارد.

سوالات متداول

قیمت طراحی سایت در ارومیه است؟
قیمت طراحی سایت در ارومیه به پارامتر های زیادی از جمله نوع سایت ، شرکتی یا فروشگاهی بودن وب سایت ، امکانات و ..بستگی دارد اما قیمت ما ، بهترین قیمت طراحی سایت در ارومیه است
طراحی یک سایت در ارومیه چقدر زمان می برد؟
طراحی یک وب سایت در ارومیه اگر شرکتی باشد ، حدودا یک هفته و اگر فروشگاهی باشد ، حدودا یک ماه زمان لازم دارد
آیا برای طراحی سایت در ارومیه از قالب های آماده استفاده می شود
ما برای طراحی سایت شما در ارومیه ، با هر قیمتی ، هرگز از قالب ها و سایت های آماده استفاده نمی کنیم و قالب تمام پروژه ها به صورت اختصاصی طراحی می گردند
چگونه سفارش طراحی سایت فوری دهیم؟
برای سفارش طراحی سایت فوری در ارومیه ، همین حالا با شماره های آژانس خلاقیت کرگدن تماس حاصل فرمایید
کیفیت طراحی سایت در ارومیه چگونه است؟
تمام وب سایت های طراحی شده توسط آژانس خلاقیت کرگدن ، از بالاترین کیفیت فنی و گرافیکی برخوردارند و تمام وب سایت ها به مدت 5 سال از نظر فنی گارانتی می گردند
×