طراحی سایت حرفه ای در شهرک صنعتی سالاریه

برخورداری از یک سایت برای کسب و کارهای فعال، در دنیای امروز، دیگر یک امر لوکس محسوب نمیشود، بلکه هر کسب و کار برای بهتر دیده شدن و فعالیت هرچه بهتر، نیاز به برخورداری از یک سایت دارد. اما این سایت در هنگامی موفق عمل خواهد کرد که از استانداردهای روز و ظاهری جذاب بهره مند باشد. بدین منظور بسیاری از صاحبین کسب و کار به دنبال شرکتی هستند که بتواند خدمات طراحی سایت حرفه ای در شهرک صنعتی سالاریه را ارائه دهد.

طراحی سایت حرفه ای در شهرک صنعتی سالاریه

طراحی سایت حرفه ای در شهرک صنعتی سالاریه

 

طراحی سایت آن هم به شکلی حرفه ای، مستلزم بکارگیری فناوری های روز دنیا، ظاهری جذاب، برخورداری از رابط کاربری مناسب به جهت استفاده آسان توسط کاربر، واکنش گرا بودن به جهت مرور سایت در انواع دستگاه های مختلف و صد البته، سئو بیس بودن آن است چرا که لازم است تا سایت برای بهتر دیده شدن، از بسترهای سئو برخوردار بوده تا امکان فعالیت های بهینه سازی بر روی آن فراهم باشد.
بنابراین لازم است تا شرکت مجری طراحی سایت، امکان ارائه اینگونه خدمات را به بهترین نحو ممکن داشته باشد تا با استفاده از آن، از مزیت های برخورداری از یک سایت حرفه ای، متنعم شوید.
شرکت طراحی سایت کرگدن، با سابقه ای بالغ بر یک دهه فعالیت در حوزه طراحی انواع سایت شرکتی، فروشگاهی، صنتعی، آموزشی، خبری و… توانایی پاسخگویی به هر نوع نیاز مشتری در زمینه طراحی انواع سایت را دارد.
بدین منظور میتوانید با مراجعه به صفحه نمونه کارها، با پروژه هایی که تا پیش از این توسط تیم فنی کرگدن مورد طراحی واقع شده است آشنا گردید.
افتخار کرگدن ،تضمین 5 ساله سایت هایی است که توسط این تیم مور طراحی و اجرا قرار خواهد گرفت و همین امر نشان دهنده میان تبحر ما در زمینه طراحی انواع سایت است .

طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

شهرک صنعتی سالاریه یکی از مهمترین شهرک های حاشیه تهران، واقع در جاده ورامین است که واحد های صنعتی بسیاری در این مرکز نسبت به ارائه خدمت اقدام میکنند اینجاست که اهمیت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه پر رنگ شده و صاحبین واحدهای صنعتی به فکر طراحی سایت برای کسب و کار خود و فروش حداکثری خدمات خود میافتند.

 اما نکته ای که حائز اهمیت است و موجب بقای یک کسب و کار میشود، نحوه رقابت در بین سایر کسب و کارهای همنوع خود است به نحوی که بسیارند کسب و کارهایی که در این شهرک نسبت به امرار معاش اقدام اما نسبت به همکار و رقیب خود، شناخته شده نیستند و به همان میزان فروش کمتری دارند. اما موفقیت یک سایت در هنگامی نمود پیدا خواهد کرد که مخاطبین با آن ارتباط برقرار کرده و این برقراری ارتباط منجر به تماس با واحد شما و یا خرید محصولات شما گردد.
طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه نه تنها برای صاحب آن کسب و کار بلکه برای واحدهای صنعتی مشابه نیز مفید بوده و خواهند توانست بدون نیاز به سفر بدین شهرک، با خدمات و محصولات واحدهای فعال در این مجموعه آشنا شده و از آن ها استفاده نمایند.

شرکت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

همانگونه که عنوان نمودیم ،برخورداری از یک وبسایت، برای کسب و کارهایی که خواهان دیده شدن و رونق بخشیده به کسب و کار خود هستند، امری ضروری است لذا افراد بسیاری به دنبال شرکت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه هستند تا با استفاده از خدمات ایشان، بتوانند سایتی درخور فعالیت خودشان طراحی نموده و از مزیت های آن بهره مند گردند.
وبسایتی که در هر لحظه از شبانه روز در دسترس بوده و مخاطبین از هر منطقه جغرافیایی قادر به آشنایی با شما و خدماتتان باشند.
بدین منظور دیگر نیازی به مراجعه حضوری به محل شهرک صنتعی سالاریه نبوده و شما قادر خواهید بود با استفاده از خدمات وبسایت خود، در میان رقبایتان خوش بدرخشید و گوی سبقت را از سایر همکارانتان بربایید.

شرکت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

شرکت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

 

بهترین شرکت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

اما شرکت های بسیاری نسبت به ارائه خدمات طراحی سایت در شهرک های صنعتی اقدام مینمایند که لازم است تا از این میان نسبت به انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه اقدام نمایید.
نکته ای که باید بدان توجه نمود این است که تمامی شرکت ها خود را بهترین معرفی میکنند اما آیا میتوان به گفته های هر شرکتی تکیه کرد و با اطمینان به این گفته، سایت مورد نظر خود را بدست ایشان سپرد؟ پاسخ بدین سوال خیر است. چرا که بسیارند افراد و یا شرکت هایی که پس از اخذ سفارش طراحی سایت از جانب کارفرما، نسبت به تحویل پروژه و پشتیبانی وی بی اعتنایی کرده و مشتری را با چالش های بسیاری روبرو خوهند نمود. اما چاره چیست؟
شما باید به عنوان کارفرما با برخی از مفاهیم طراحی سایت مانند ریپسانسیو بودن، سئو بیس بودن و… آشنا بوده تا از سراب های احتمالی مصون بمانید. اما تخصص در هر زمینه ای برای تمامی افراد ممکن نیست و در صورتیکه شما نیز جزو افرادی هستید که با حوزه طراحی سایت آشنایی ندارید، میتوانید با در نظر گرفتن مواردی که در ادامه به ذکر آن ها خواهیم پرداخت، از شر مشکلات احتمالی دور بمانید.
برخی از نکات مهم در شناخت بهترین شرکت طراحی سایت عبارتند از:
• نمونه کارها: شما میتوانید با بررسی نمونه پروژه هایی که تا پیش از این توسط شرکت مورد نظرتان به اتمام رسیده از کیفیت نهایی سفارش مورد نظرتان اطمینان حاصل نمایید.
• ریسپانسیو بودن: ریپسانسیو بودن به معنای توانایی سایت در نمایش صحیح سایت در مرورگرها و وسایل مختلفی همچون دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت و گوشی های تلفن همراه است. یک وبسایت استاندارد باید بتواند در هر سیستم، نمایشی صحیح به شما ارائه دهد.
• رابط کاربری جذاب و استاندارد: برخورداری سایت از ظاهری شکیل و زیبا و همچنین برخورداری از رابط کاربری استاندارد به نحوی که کاربر بتواند به راحتی هدف مورد نظر خود را در سایت دنبال نماید، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
• خدمات پشتیبانی: یک شرکت معتبر و حرفه ای، هرگز مخاطبین خود را رها نکرده و خدمات خود را حتی تا پس از اتمام پروسه طراحی سایت به مشتری خود ارائه خواهد داد. بنابراین لازم است تا خدمات پشتیبانی تا مدتی پس از اتمام طراحی سایت بصورت رایگان به مشتری ارائه شده تا خیال وی از بابت مشکلات احتمالی آسوده باشد.
این ها تنها بخشی از خدماتی بود که موجب برتری بخشیدن به شرکت طراحی سایت در بین سایر همکارانش شده و این مهم باعث شده کسب و کارهای بسیاری مایل به همکاری با این تیم قدرتمند شوند.
درصورتیکه شما نیز به فکر ارتقا بخشید به کسب و کار خود هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید… .

طراحی سایت فروشگاهی در شهرک صنعتی سالاریه

طراحی سایت فروشگاهی در شهرک صنعتی سالاریه

طراحی سایت فروشگاهی در شهرک صنعتی سالاریه

هدف هر کسب و کار، دیده شدن و فروش خدمات و یا محصولاتی است که توسط آن کسب و کار تولید میگردد. اما کسب و کارهایی که در شهرک صنعتی سالاریه فعالیت دارند، موقتی دیده شدنِ چندانی ندارند. چرا که آن شهرک بنا بر موقعیت جغرافیایی که دارد، دسترسی سختی داشته و امکان سفر به این محل، در صورتیکه وسیله نقلیه ای فراهم نباشد، امکان پذیر نیست. بنابراین بسیاری از واحدهای صنعتی و تجاری، به فکر طراحی سایت فروشگاهی در شهرک صنعتی سالاریه بوده و به دنبال شرکتی هستند که توانایی پاسخ بدین نیاز را به بهترین نحو ممکن داشته باشد.

هدف از طراحی سایت فروشگاهی ، معرفی واحد تجاری و یا صنعتیِ خود و پس از آن فروش خدمات و یا کالای تولید توسط شماست. این مهم در زمانی اتفاق خواهد افتاد که سایت شما از کیفیت طراحی بالایی برخوردار بوده و توانایی جلب اعتماد مشتری را داشته باشد.
طراحی سایت فروشگاهی در شهرک صنعتی سالاریه، موجب دیده شدن شما در محدوده وسیعتری از محدوده جغرافیایی شما شده و این امر موجب فروش بالای شما خواهد شد. چرا که سایت فروشگاهی از مزیت دیده شدن در ورایِ مرزهای جغرافیایی و بدون محدودیت زمانی بوده و مشتری در هر نقطه از کشور و یا در هر لحظه از شبانه روز، خواهد توانست کالا و یا خدمات شما را خریداری نماید.
بدین منظور میتوانید پس از تماس با کارشناسان ما در واحد مشاوره تیم کرگدن، نسبت به طرح موضوع و نیاز خود اقدام نموده و پس از اخذ راهنمایی از جانب تیم مستقر در کرگدن، نسبت به سفارش سایت فروشگاهی مورد نظر خود اقدام نمایید.

قیمت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

برخورداری از هر امکان و مزیتی مستلزم صرف هزینه است اما سوالی که مطرح است این است که قیمت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه چقدر است.
اما لازم به ذکر است که به منظور طراحی سایت، قیمت مشخصی وجود ندارد و قیمت تمام شده به اِلِمان های بسیاری بستگی دارد که عبارتند از:

 

بهترین قیمت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

• انتخاب مجری طرح
یکی از این موارد، انتخاب شرکت و یا فردِ مجری طراحی سایت است به نحوی که در صورت انتخاب یک فرد به عنوان طراح، قیمت ارزان تری را خواهید پرداخت. اما این امر موجب بوجود آمدن مخاطرات بسیاری من جمله عدم دسترسی به فرد و در صورت بروز مشکل، با یک شماره تلفن همراه خاموش مواجه خواهید شد. موضوعی که در صورت انتخاب یک شرکت معتبر در حوزه طراحی سایت، هرگز برایتان بوجود نخواهد آمد.
• انتخاب پلتفرم سایت
سایت ها با استفاده از دو روش طراحی سایت با استفاده از کدنویسی طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا، مورد طراحی قرار میگیرند که هر یک از این روش ها دارای مزایا و معایب مختلفی هستند که بررسی این موراد در این مقال نمیگنجد. اما در صورت استفاده از روش کدنویسی قیمت طراحی سایت بالاتر از زمانی است که شما یک سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس، جوملا یا دروپال را برای بستر سایت خود در نظر بگیرید.
• قالب سایت
قالب سایت اسکلت بندی سایت است و شما میتوانید قالبی اختصاصی را برای سایت خود انتخاب و یا استفاده از قالبی آماده را برای سایت خود در نظر بگیرید. استفاده از قالب های اختصاصی از هزینه ای بالاتر از قالب های آماده برخوردار هستند و در صورتیکه بخواهید از قالب های آماده استفاده نمایید، لازم است تا ریسک تکراری بودن سایت خود را بپذیرید. علاوه بر این، سایت هایی که از قالب آماده استفاده میکنند، قابلیت سئو شدن را نداشته و در آینده با مشکلات بهینه سازی در موتورهای جستجو مواجه خواهید شد.
لازم به ذکر است که شرکت طراحی سایت، به هیچ عنوان (حتی با درخواست مشتری) از قالب های آماده استفاده نکرده و تمامی سایت های طراحی شده توسط این شرکت، بصورت طراحی با استفاده از قالب اختصاصی مورد اجرا قرار خواهند گرفت.
• استفاده از فروشگاه اینترنتی
سایت های با مصارف گوناگونی مورد طراحی واقع میگردند و انواع مختلفی همچون سایت تجاری، وبلاگی، فروشگاهی، خبری، آموزشی و… وجود دارند که هر یک از امکانات خاص خود بهره میبرند. در این میان اما سایت های فروشگاهی بنا بر جزئیات مورد اعمال بر آن ها و الزام رعایت نکات امنیتی بنا بر تراکنش هایی که بر روی سایت اعمال میگردد، از قیمتی بالاتر برخوردارند. علاوه بر این میزان جزئیات وارد بر فروشگاه مانند پلتفرمی که تراکنش با استفاده از آن صورت پیذیرد، سیستم اطلاع رسانی پیامکی و… بر قیمت تمام شده سایت مورد نظرتان تاثیر گذار است.

کم ترین قیمت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه

قیمت یکی از مهمترین مواردی است که موجب سفارش و یا منصرف شدن کاربر از خرید یک خدمت میگردد لذا افراد بسیاری به دنبال بهترین قیمت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه هستند تا با استفاده از آن بتوانند سایت مورد نظرشان را سفارش داده و از مزایای آن بهره مند گردند.
اما مراقب باشید تا فریب قیمت های ارزان را نخورید چرا که بسیارند افرادی که با اعلام قیمت های غیر واقعی، مشتری را به دام انداخته و از بی اطلاعی مشتری سوءاستفاده میکنند. موضوعی که کافرما پس از مدتی از تحویل پروژه متوجه خواهد شد و آن زمانی است که دیگر کاری از دست کسی برنخواهد آمد. مشکلی که بسیاری از کارفرمایان ما که سفارش طراحی سایت خود را به افراد و یا شرکت های دیگری داده اند و حالا و پس از مدتی که از تحویل پروژه ایشان میگذرد متوجه آن شده اند. اما دیگر دیر شده و لازم است تا برای برخورداری از سایتی استاندارد، هزینه ای مجدد را در نظر بگیرند.
به عنوان مثال برخی از شرکت ها سایت مشتری را با استفاده از خدمات هاستینگ بی کیفیت و ارزان قیمت ارائه میدهند. موضوعی که در ابتدای کار مشخص نشده و پس از مدتی کارفرما و صاحب سایت را با مشکلات قطعی هر روزه هاست، عدم ارائه خدمات پشتیبانی و… مواجه خواهد نمود.
بنابراین لازم است تا به جای قیمت های ارزان، به دنبال قیمت واقعی و متناسب با خدمات مورد نیاز خود باشید تا به بهترین نتیجه ممکن نائل آیید.
شما عزیزان میتوانید با در نظر گرفتن شرایط، و با اخذ قیمت از شرکت های طراحی سایت با کیفیت یکسان اقدام به برآورد بهترین قیمت طراحی سایت نموده و سفارش طراحی سایت مورد نظر خود را به شرکت مجری مورد نظرتان تحویل نمایید.
(لازم به ذکر است که منظور از برآورد هزینه با کیفیت یکسان به معنی مقایسه دو شرکت از نظر کیفیتِ سایتِ ارائه شده با یک استاندارد است. به عنوان مثال هرگز هزینه طراحی سایت در صورتیکه سفارش خود را به یک فرد تحویل نمایید، یا سفارش خود را با انعقاد قرار داد تحویل یک شرکت طراحی سایت نمایید، قابل مقایسه نخواهد بود)
در صورتیکه شما عزیزان نیز به دنبال دریافت خدماتی با کیفیت بالا در ازای پرداخت بهترین قیمت، هستید، میتوانید با ارتباط با تیم طراحی سایت کدگدن، نسبت به سفارش سایت مورد نظرتان مطابق با استانداردهای روز دنیا اقدام نموده و از مزایای بی نظیر آن بهره مند گردید.

طراحی سایت ارزان در شهرک صنعتی سالاریه

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و رکود اقتصادی پس از کرونایی که گریبانگیر کسب و کارهای بسیاری در شهرک های صنعتی شده، بسیاری از افراد خواهان برخورداری از یک سایت با حداقل هزینه میباشند. بنابراین به دنبال خدمات طراحی سایت ارزان در شهرک صنعتی سالاریه هستند.
بر این اساس تصمیم بر آن گرفتیم تا با رعایت برخی موارد، هزینه های نهایی شما عزیزان را برای برخورداری از یک سایت استاندارد کاهش داده تا افراد بیشتری بتوانند از مزایای برخورداری از سایت بهره مند گردند.

طراحی سایت ارزان در شهرک صنعتی سالاریه
بدین منظور لازم است تا با رعایت موراد زیر، نسبت به کاهش هزینه های نهایی خود اقدام نمایید؛
• انتخاب پتلتفرم طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا به جای استفاده از روش کدنویسی، موجب کاهش هزینه طراحی سایت شما خواهد شد.
• استفاده از تعداد صفحات کمتر مانند برخورداری از صفحات اصلی، وبلاگ، خبرنامه، درباره ما و تماس با ما، و چشم پوشی از صفحات اضافه تر، موجب کاهش هزینه های نهایی شما خواهد شد.
• استفاده از گرافیکی ساده به جای گرافیک شلوغ، علاوه بر کاهش هزینه های نهایی شما در حوزه طراحی سایت، موجب بهتر دیده شدن سایت شما توسط کاربر خواهد شد.
• تولید محتوا توسط تیم طراح مستلزم در نظر گرفتن هزینه ای بیشتر خواهد بود. بر این اساس میتوانید با تولید محتوای مورد استفاده در بستر سایت مانند طراحی عکس، متون مورد نیاز و… نسبت به کاهش هزینه های نهایی خود اقدام نمایید.
• انتخاب دامنه، تاثیر مستقیمی در هزینه های نهایی شما خواهد داشت چرا که قیمت دامنه از 15 هزار تومان تا بیش از یک میلیون و پانصد هزار تومان برای شما هزینه در بر خواهد داشت. بنابراین در صورتیکه کسب و کار شما نیاز به فعالیت برون مرزی ندارد، متوانید از دامنه IR که ارزان ترین قیمت را دارد استفاده نمایید.
• استفاده از خدمات هاستینگ نیز از دیگر مواردی است که بر قیمت نهایی سایت شما تاثیر گذار است. بدین منظور میتوانید با کمترین میزان که همان 500 گیگابایت است، فعالیت خود را شروع نموده و با گسترش اطلاعات خود و افزایش محتوایات مورد نیاز برای آپلود، نسبت به افزایش حجم هاست خود در آینده اقدام نمایید.
اما این ها تنها برخی از مواردی بود که با در نظر گرفتن آن ها و بدون کاهش کیفیت نهایی سایت، خواهید توانست هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش داده و سایتی با حداکثر استاندارد و حداقل هزینه را صاحب شوید.
همکاران در تیم کرگدن، آماده پاسخگویی به نیاز و ابهامات شما عزیزان، در حوزه طراحی انواع سایت هستند. پس اگر از تصمیم خود مبنی بر برخورداری از سایتی استاندارد و مطابق با استاندارهای روز دنیا مطمئن هستید، همین حالا با ما تماس بگیرید…!

طراحی سایت فوری در شهرک صنعتی سالاریه

طراحی سایت بنا بر جزئیاتی که کارفرما در نظر دارد، مستلزم مدت زمانی در بین دو هفته الی چند ماه است که هرچه جزئیات مورد نظر کاربر بیشتر بوده و سایت از پیچیدگی های بیشتری برخوردار باشد، بر مدت زمان تحویل پروژه افزوده خواهد شد. اما در برخی موارد، کارفرما نیاز به طراحی سایت در کوتاهترین زمان ممکن دارد و به دنبال شرکتی است که خدمات طراحی سایت فوری در شهرک صنعتی سالاریه را ارائه دهد. بدین منظور ما برای رفاه حال حداکثری شما عزیزان تمهیداتی را اندیشیده ایم تا با استفاده از آن بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن نسبت به تحویل یک سایت اقدام نمایید.

 

بدین منظور لازم است تا مورادی را در نظر گرفته و با توجه بدان ها شرکت مجری را در به حداقل رساندن هرچه بیشتر مدت زمانِ طراحی سایت یاری نمایید.
بر این اساس بهتر است سایت خود را با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس طراحی نمایید. چرا که استفاده از روش کد نویسی مستلزم در نظر گرفتن مدت زمانی بیشتر از MSها است. همچنین لازم است تا از اعمال جزئیات بسیار ریز چشم پوشی نموده و این موارد را به زمانی دیگر موکول نمایید (اضافه نمودن جزئیات با نظر و همفکری با تیم طراح صورت میپذیرد چرا که امکان اضافه نمودن برخی موارد از نظر فنی امکان پذیر نخواهد بود)
علاوه بر این لازم است تا محتوای مورد نظر مانند عکس های مورد استفاده در سایت، محتوای صفحات اصلی، تماس با ما، درباره ما و یا اطلاعات محصولات مورد نظرتان را از پیش آماده نموده و این محتوا را با بالاترین کیفیت در اختیار تیم طراح قرار دهید.
شرکت کرگدن با برخورداری از تیمی حرفه ای قادر است تا نیاز شما عزیزان را در زمینه طراحی سایت فوری، در کوتاهترین زمان ممکن به بهترین شکل پاسخگو بوده و نیاز شما عزیزان را در این زمینه با بالاترین کیفیت و استاندارد، رفع نماید.
لازم به ذکر است که این شرکت به منظور کوتاه تر نمودن پروسه طراحی سایت، از امکانات سایت نکاهیده و سایت مورد نظرتان را با امکانات مورد نظر در کوتاهترین زمان ممکن به شما عزیزان تحویل خواهد نمود.

سوالات متداول

قیمت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه است؟
قیمت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه به پارامتر های زیادی از جمله نوع سایت ، شرکتی یا فروشگاهی بودن وب سایت ، امکانات و ..بستگی دارد اما قیمت ما ، بهترین قیمت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه است
طراحی یک سایت در شهرک صنعتی سالاریه چقدر زمان می برد؟
طراحی یک وب سایت در شهرک صنعتی سالاریه اگر شرکتی باشد ، حدودا یک هفته و اگر فروشگاهی باشد ، حدودا یک ماه زمان لازم دارد
آیا برای طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه از قالب های آماده استفاده می شود
ما برای طراحی سایت شما در شهرک صنعتی سالاریه ، با هر قیمتی ، هرگز از قالب ها و سایت های آماده استفاده نمی کنیم و قالب تمام پروژه ها به صورت اختصاصی طراحی می گردند
چگونه سفارش طراحی سایت فوری دهیم؟
برای سفارش طراحی سایت فوری در شهرک صنعتی سالاریه ، همین حالا با شماره های آژانس خلاقیت کرگدن تماس حاصل فرمایید
کیفیت طراحی سایت در شهرک صنعتی سالاریه چگونه است؟
تمام وب سایت های طراحی شده توسط آژانس خلاقیت کرگدن ، از بالاترین کیفیت فنی و گرافیکی برخوردارند و تمام وب سایت ها به مدت 5 سال از نظر فنی گارانتی می گردند
×