طراحی سایت در کردستان

کردستان یکی از استان های پهناور در کشور است که در غرب کشور واقع شده است .این استان بنا بر موقعیت جغرافیایی خود که در نزدیکی مرز ایران و عراق واقع شده و همچنین طبیعت بی نظیر آن ، تبدیل به یکی از حیاتی ترین مناطق در حوزه رشد انواع کسب و کار شده است

طراحی سایت در کردستان

طراحی سایت در کردستان

بدین معنی که کسب و کارهای بسیاری از راه جذب توریست و یا بر اثر فروش انواع محصولات سنتی و یا کالاهای وارداتی ، نسبت به کسب درآمد اقدام مینمانید و روز به روز رقابت برای فروش خدمات و یا محصولات بیشتر و بیشتر میگردد.همین امر موجب میشود که تعداد بسیاری از افراد بر اثر رقابت ، از میدان خارج شده و از نبود بستری برای بهتر دیده شدن و کسب درآمد ناراضی باشند .
با این وجود باید به دنبال راهکاری بود تا با استفاده از آن بتوان در بازار دوام آورده و به سود آوری رسید .یکی از بسترهای فروش و بهتر دیده شدن در بازارهای امروز ، ورود به عرصه دیجیتال و بستر اینترنت است .بدین معنی که با استفاده از ابزارهای دنیای دیجیتال مانند برخورداری از یک وبسایت ، میتوان نسبت به رشد و گسترش کسب و کار خود اقدام نمود . بنابراین طراحی سایت در کردستان ، یکی از موضوعات مهمی است که باید بدان توجه کرد تا برای دیده شدن و فروش بتوان از این بستر نهایت استفاده را کرد .

شرکت طراحی سایت در کردستان

بهترین شرکت طراحی سایت در کردستان

 

متاسفانه بنا بر شرایط ویژه اقتصادی و بیماری کرونا ، بسیاری از استان ها با رکود اقتصادی دست و پنجه نرم میکنند و استان کردستان نیز از این قائده مستثنی نیست .اما کردستان یکی از شهرهایی است که از نظر محصولات و تولیدات دستی ،غنی و خودکفا است .بنابراین مردم قادر هستند تا با استفاده از فروش و عرضه محصولات خود نسبت به کسب درآمد اقدام نمایند .
فروش محصول و خدمات به روش سنتی مستلزم انتظار برای مراجعه مشتری به محل فروش کالا است و این روشی است که از گذشته دوش به دوش به افراد منتقل شده .اما با دیجیتالی شدن دنیای امروز ، فروش و عرضه خدمات بشکل سنتی به تنهایی پاسخگوی نیاز افراد نیست و لازم است تا از امکانت جانبی دیگری برای بهتر دیده شدن بهره مند شد .یکی از این بسترها ، استفاده از وب سایت است .بدین منظور میتوان با استفاده از سفارش طراحی وبسایت ، به شرکت طراحی سایت در کردستان ، از امکانات بسیار زیاد این بسترِ معرفی و فروش محصولات و خدمات بهره مند گردید .بدین منظور دیگر لازم نیست در فروشگاه خود منتظر مشتری نشسته تا مشتری های گذری از شما خرید کنند .
نکته قابل توجه و بسیار مهم ، شرکتی است که طراحی یک وبسایت را انجام میدهد .بدین معنی که برای حصول به نتیجه بهتر ، لازم است تا وبسایت شما به شکلی حرفه ای و استاندارد طراحی شود .بنابراین برای سفارش خود عجله نکرده و شرکتی را به عنوان مجری پروژه خود انتخاب نمایید که از سابقه فعالیت وی و نمونه کارهای انجام شده توسط ایشان اطمینان حاصل نموده باشید .
علاوه بر این لازم است به این نکته اشراف داشته باشید که برای سفارش طراحی یک وبسایت ، لازم نیست تا بطور مکرر به شرکت مجری مراجعه نمود و حتی میتوان عقد قرارداد را از راه دور نیز انجام داد و یا در صورت لزوم و اصرار مشتری برای مراجعه به شرکت مجری ، میتوان تنها برای عقد قرارداد به شرکت طراحی سایت مراجعه نمود و پس از آن تمامی پروسه طراحی و اجرای وبسایت و هماهنگی ها از طریق تلفن و اینترنتی صورت میپذیرد .
بنابراین برای انتخاب یک شرکت طراحی سایتِ حرفه ای ، خود را محدود به منطقه جغرافیایی خود نکرده و کیفیت را فدایِ فاصله نکنید .
شرکت طراحی وب کرگدن ، با استعانت از پرودگار متعال و به لطف همکاری با برجسته ترین طراحان و برنامه نویسان ، توانسته نمونه کارهای زنده و موفقی چه در داخل کشور و چه نمونه کارهای فرامرزی را در لیست افتخارات خود ثبت نماید .
لذا در صورت تمایل برای برخورداری از یک وبسایت موفق و حرفه ای میتوانید مراتب را با همکاران ما در تیم کرگدن در میان قرار داده و نسبت به مشاوره و عقد قرارداد اقدام نمایید .

 

طراحی سایت ارزان در کردستان

طراحی سایت ارزان در کردستان

با توجه به شرایط ویژه اقتصادی حاکم بر کشور ، افراد و کسب و کارهای بسیاری به دنبال راهکارهایی هستند که به شکلی ارزان قیمت و به صرفه بتوانند خدمات ومحصولات خود را به بازار عرضه نموده و نسبت امرار معاش اقدام نمایند .اما مسلما قیمت یک فروشگاه فیزیکی در نقطه ای از شهر با تردد نسبتا بالا ، بسیار بالاتر از قیمت یک وبسایت حرفه ای و استاندارد است .و در صورتیکه بر روی کلمات کلیدی آن سئو صورت پذیرد ، تعداد مخاطبین بسیار بیشتری از محصولات و خدمات ایشان بهره مند میگردند .
اما در حوزه طراحی یک وبسایت ، شرکت های مختلف ، قیمت های متفاوتی ارائه میدهند که برخی بالا و برخی دیگر پایین هستند اما در صورتیکه شما به دنبال قیمت ارزانی هستید ، لازم است تا از خدمات قابل ارائه توسط شرکت مجری اطمینان حاصل فرمایید .
بدین منظور لازم است تا از امکان ارائه خدماتی همچون :
• میزان هاست و نوع دامین
• امکان برخورداری از خدمات پشتیبانی
• مدت زمان برخورداری از خدمات پشتیبانی
• استفاده از قالب رایگان و یا طراحی قالب اختصاصی
• استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در پروسه طراحی
• امکان محتوا گذاری
• قرار دادن محصولات در فروشگاه اینترنتی
• توانایی توسعه دادن وبسایت
اطمینان حاصل فرمایید
ما در تیم کرگدن برای رفاه حال مخاطبین عزیزمان و کمک به بهبود و رشد کسب و کارها ، بر آن شدیم تا با برداشتن باری از روی دوش کارفرمایان و افرادی که تمایل به برخورداری از یک کسب و کار اینترنتی دارند ، وبسایتی ارزان قیمت و در عین حال شامل تمامی موارد طرح شده را داشته باشند .
بدین ترتیب میتوانید پس از اعلام تمایل برای برخورداری از یک وبسایت ارزان قیمت ، نسبت به دریافت اطلاعات و عقد قرارداد اقدام نمایید .

طراحی سایت حرفه ای در کردستان

طراحی سایت حرفه ای در کردستان

نیاز به طراحی یک وبسایت آن هم به شیوه ای حرفه ای ، آنجایی مطرح میگردد که بحث رقابت مطرح میگردد و افراد در تلاشند که وبسایتی زیبا تر و استاندارد را به معرض نمایش قرار دهند. حرفه ای بودن یک وبسایت از سه جهت مطرح است :
ظاهر وبسایت :
نخست آنکه یک وبسایت از دید افراد عامی باید زیبا بوده و افراد در حین استفاده از آن حس خوشایندی داشته باشند .این چیزی است که برخی از مشتریان ما از آن با نام “لاکچری” یاد میکنند ! لاکچری بودن وبسایت در معنای عام به معنی زیبایی بصری وبسایت بطوری که کاربر در زمان مراجعه به وبسایت ، تمایل به بررسی هرچه بیشتر سایت داشته باشد .استفاده از قالب منحصر بفرد یکی از نکات مهم است که سایت های حرفه ای از آن بهره میبرند .
رابط کاربری :
دومین مورد از مواردی که در یک وبسایت حرفه ای لازم است تا بدان توجه نمود ، رابط کاربری وبسایت است.رابط کاربری وبسایت به معنی سهولت کاربری وبسایت است به گونه ای که کاربر نیاز خود از سایت را به راحتی برطرف نموده و بتواند به راحتی در قسمت های مختلف وبسایت حرکت نماید .بدین منظور لازم است تا تمامی موارد و اِلِمان های وبسایت در محل درست و در دید کاربر قرار گیرند . همچنین ارتباط بین صفحات و المان های داخل صفحات باید به گونه ای باشد که کاربر در حین کار با آن ها دچار سردرگمی نشود.
استاندارد بودن طراحی :
رعایت اصول و قواعد طراحی وبسایت و به روز بودن دانش طراحی ، یکی از مواردی است که وبسایت های حرفه ای همواره از آن بهره میبرند بدین منظور لازم است تا طراحان وبسایت همواره از آخرین الگوریتم های گوگل مطلع بوده و کدهای استفاده شده در بستر وبسایت را بر طبق این استانداردها بکار گیرند .
در صورت رعایت اینگونه موارد است که میتوان عنوان نمود یک وبسایت از طراحی حرفه ای برخوردار است یا خیر .
آژانس خلاقیت و اجرای کرگدن به عنوان یکی از برترین شرکت های طراحی سایت حرفه ای در کردستان ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در زمینه طراحی سایت مطابق با جدیدترین و استانداردترین متدهای روز دنیا است .

 

طراحی سایت فوری در کردستان

طراحی سایت فوری در کردستان

طراحی یک وبسایت آن هم به شکلی استاندارد ، نیازمند مدت زمانی مشخص است .اما گاه پیش میآید که افراد برای معرفی خدمات و یا ارائه محصولات خود نیاز به مرجعی دارند تا در مدت زمان بسیار کوتاهی در دسترس قرار گیرد .در صورتیکه شما نیز جزو این دسته از افراد هستید ، میتوانید از خدمات طراحی سایت فوری در کردستان بهره مند گردید .
طراحی سایت فوری مناسب افرادی است که برای همایش و یا کنفرانس های آنلاین خود ، افتتاحیه مجموعه و یا کسب و کارشان و یا حتی رزومه کاری خود وقت اندکی دارند مناسب است .
و اما برای طراحی یک وبسایت فوری توجه به برخی نکات ، موجب تسریع عملکرد پروسه طراحی وبسایت میگردد .این نکات عبارتند از :
1 – استفاده از پلتفرم طراحی سایت
در صورتیکه برای طراحی وبسایت زمان کافی ندارید ، میتوان به جای استفاده از روش های برنامه نویسی ، از پلتفرم های آماده استفاده نمود .زیرا طراحی وبسایت با استفاده از روش کدنویسی ، نیازمند زمان است .بنابراین بهتر از CMSهایی همچون وردپرس ، جوملا و یا دروپال برای طراحی قالب وبسایت استفاده گردد .
پیشنهاد ما در کرگدن ، استفاده از CMS وردپرس است زیرا سایت های وردپرسی مزایای بسیاری همچون افزایش سرعت لود سایت ، بروزرسانی مداوم افزونه های استفاده شده در وبسایت ، انعطاف پذیری و … را دارا هستند .
2 – محتوای تصویری
در صورتیکه لازم است تا وبسایت مورد نظر در کمترین زمان ممکن مورد استفاده قرار گیرد ، لازم است تا شرکت مجری را در استفاده از محتوای تصویری یاری رسانی نمایید .بدین منظور در صورتیکه وبسایت مورد نظر شما از عکس های مرتبط با کسب و کار شما بهره میبرد و لازم است تا عکس های خودتان در آن مورد استفاده قرار گیرد ، لازم است تا این عکس ها را با کیفیت مناسب در اختیار شرکت مجری قرار دهید .به عنوان مثال در صورتیکه شما در حوزه فروش محصولات سنتی مانند گلیم بافی و یا دیگر صنایع دستی فعالیت میکنید لازم است تا عکس محصولات خود را با کیفیتی بالا در اختیار شرکت مجری قرار دهید .
3 – محتوای متنی
از دیگر موراد تکمیل کننده وبسایت ، محتوای سایت است که در صورتیکه نیاز دارید وبسایت مورد نظرتان در کمترین زمان ممکن مورد طراحی و استفاده قرار گیرد ، باید در مدت زمان اندکی تولید و در بدنه وبسایت مورد استفاده قرار گیرد.بدین منظور لازم است تا مواردی همچون توضیحاتی در مورد خودتان ، محصولات مورد عرضه و تخصص های خود را نوشته و در دسترس گروه محتوای طراحی وبسایت قرار دهید .علاوه بر این در صورتیکه با این امر آشنایی ندارید ، میتوانید با در اختیار گذاشتن بیوگرافی از خود و محصولاتتان ، از تیم مجری درخواست نموده تا نسبت به تولید محتوای استاندارد برای وبسایت شما اقدام نمایند .

 

طراحی فروشگاه اینترنتی در کردستان

طراحی فروشگاه اینترنتی در کردستان

 

 

 

کردستان یکی از استان های ایران است که بسترهای بسیاری برای کسب درآمد را برای افراد بوجود آورده .یکی از این بسترها ، فروش محصولات و سوغات این استان نظیر ، گلیم و قالی ، گیوه ، محصولات چوبی همچون شطرنج- تخته نرد- جعبه جواهرات – قلمدان ، انواع سازهای سنتی نظیر تار- دف ، انواع شیرینی نظیر کاک – برساق و … است که بشکلی سنتی و یا از طریق بسترهای مجازی مورد فروش و عرضه واقع میگردد
شما برای دیده شدن و فروش خدمات و یا محصولات خود نیاز به بستری برای دیده شدن هستید .یکی از روش های فروش محصولات ، خرید و یا اجازه محلی برای عرضه محصولات است .اما برای ماندن و گسترش کسب وکار ، این به تنهایی کافی نیست
زیرا در صورتیکه شما از وجود یک فروشگاه سنتی نیز بهره مند باشید ، باز هم رقبایی دارید که کسب و کار خود را در بستر اینترنت گسترانده و مشتریان بیشتری را از آن خود کرده اند .بدین منظور میتوانید در کنار موقعیت شغلی خود و یا حتی بدون داشتن هیچگونه سرمایه ای ، نسبت به برخورداری از فروشگاه اینترنتی اقدام نموده و خدمات و محصولات خود را در این بستر به فروش برسانید .بدین ترتیب میتوانید مرهای جغرافیایی را پشت سر گذاشته و محصولات خود را به مخاطبینی که در شهرهای دیگر ساکن هستند و حتی یک مرتبه نیز به استان شما سفر نکرده اند عرضه نمایید .
فروشگاه اینترنتی قابلیت این را دارد تا از تعداد بی نهایتی محصول برای فروش و عرضه پشتیبانی نموده و در تمامی 24 ساعت روز نسبت به خدمت رسانی و فروش محصولات اقدام نماید .
در صورتیکه سما نیز جزو افرادی هستید که محصول و یا خدمتی برای فروش دارند ، میتوانید نسبت به ایجاد یک وبسایت برای کسب درامد و گسترش کسب و کار خود اقدام نمایید .برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن های 02166460504 و 66970199 تماس حاصل نموده و نسبت به طرح سوالات و ابهامات خود در زمینه طراحی یک فروشگاه اینترنتی اقدام نمایید .

 

کمترین قیمت طراحی سایت در کردستان

کمترین قیمت طراحی سایت در کردستان

کمترین قیمت طراحی سایت در کردستان ، عبارتی است که در برخی از موارد کارفرما را با مشکلات عدیده ای روبرو میکند .بنابرای مراقب شرکت هایی که این عنوان را با خود به یدک میکشند باشید .
هدف ما از بیان این هشدار تنها دادن اطلاعاتی به شما است که با استفاده از آن ها بتوانید ضمن برخورداری از برترین خدمات ، کمترین قیمت را برای اتمام پروسه طراحی سایت مورد نظرتان بپردازید .
متاسفانه برخی از همکاران ما به منظور ارائه کمترین قیمت ، نسبت به حذف برخی خدمات ضروری اقدام میکنند .به عنوان مثال ، مخاطب را از خدمات پشتیبانی محروم میکنند و پس از اتمام پروسه طراحی سایت ، هیچگونه خدمتی به وی ارائه نمیدهند و برای ارائه هرگونه خدمت اضافه ، مبلغی را از وی دریافت میکنند که در نتیجه قیمت تمام شده پروژه بیش از قیمت های معمولی توسط دیگر شرکت های مجری تمام خواهد شد .
بنابراین لازم است تا هر آنچه مورد نیاز یک وبسایت است را در قرار داد ذکر نموده تا در صورت تخلف ، بتوان بدان استناد نمود .
ما در تیم کرگدن با به ثبت رساندن شرکت خود در اتحادیه فناوران رایانه ، قابلیت ارائه قیمت های مصوب و مقرون به صرفه برای مشتری را داشته و در عین حال تمامی خدمات یک وبسایت معمولی را به مشتریانی که نیازمند برخورداری از وبسایت با کمترین قیمت هستند را ارائه میدهیم .اما فرق خدمات در مدت زمان ارائه آن و یا کمیت آن است .
به عنوان مثال پشتیبانی رایگان از مشتری در پروژه هایی که از قیمت های پایه ای برخورداند به مدت 6 ماه است که در صورت تمایل مشتری میتوان بر میزان مدت آن افزود .و یا در صورت استفاده از خدمات با قیمت پایه ، از هاست با ظرفیت کمتری نسبت به پروژه های گران قیمت تر استفاده میگردد که بنا بر نیاز مشتری میتوان بر میزانِ آن افزود .
نکته قابل توجه ، طراحی قالب یک وبسایت است که در پروژ های ارزان قیمت ، در اکثر موارد از قالب های آماده استفاده میگردد .
این در حالی است که در تیم طراحی سایت کرگدن ، استفاده از قالب های آماده در هر سطحی از تسهیلات ، ممنوع بوده و تمامی پروژه های طراحی وبسایت از قالبی با طراحی یکتا و منحصر بفرد استفاده میکنند .این امر موجب میگردد تا در صورت نیاز به سئو نمودن پروژه ، نیاز به باز طراحی مجدد وبسایت به صفر رسیده و تمامی تغییرات مورد نظر ، بر روی قالب فعلی انجام پذیرد .
در صورتیکه شما نیز ، نیاز به برخورداری از خدمات ارزان قیمت و در عین حال حرفه ای را دارید ، میتوانید نیاز خود را با ما در میان قرار داده و نسبت به مشاوره و انعقاد قرار داد با تیم طراحی کرگدن ، اقدام نمایید .
ما در تیم کرگدن آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز و درخواست شما عزیزان در حوزه طراحی وبسایت هستیم .

 

تلفن شرکت طراحی سایت در کردستان

سوالات متداول

قیمت طراحی سایت در کردستان چقدر است
قیمت طراحی سایت در کردستان بستگی به امکانات وب سایت دارد اما از 6 تا 18 میلیون تومان می تواند متغییر باشد.بهترین قیمت طراحی سایت را می توانید از کرگدن بگیرید
طراحی یک سایت در کردستان چقدر زمان می برد؟
زمان طراحی یک وب سایت در کردستان، بستگی به امکاناتی دارد که برای وب سایت در نظر می گیرید ، اما می توانید بین 15 روز تا 40 روز برای آن در نظر بگیریم.
آیا برای طراحی سایت در کردستان از قالب های آماده استفاده می شود
شرکت کرگدن ، افتخار این را دارد که در هیچ یک از نمونه کار های خود از قالب آماده استفاده نمی کند و طراحی منحصر به فرد ، جز منشور اخلاقی کرگدن می باشد
چرا باید در کردستان سایت طراحی کنیم؟
استان کردستان ، جز استان های برخوردار و اقتصادی است و به دلیل وجود شهر بانه ، بسیاری از مردم در سراسر ایران ، اقدام به خرید اینترنتی می کنند
کیفیت طراحی سایت در کردستان چگونه است؟
پروژه های طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت کرگدن، همگی از بالاترین استاندارد های طراحی برخوردار است.اگر کار را به کرگدن می سپارید ، خیالتان راحت باشد ;)
×