بهترین شرکت طراحی سایت

برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای ، فاکتورهای بسیاری وجود دارند که لازم است بدان ها توجه داشت .
خوشنامی : بدین منظور میتوانید از خوشنامی شرکت مورد نظر اطمینان حاصل فرمایید زیرا با توجه به شعار ما در کرگدن : ” یک مشتری خشنود رضایتش را به سه نفر اعلام ، اما یک مشتری ناخشنود ، بیست نفر را باخبر میکند” ، نحوه کار و خدمت رسانی ایشان را از مشتریان پیشین وی میتوان جویا شد .

بهترین شرکت طراحی سایت

 

مشاوره حرفه ای: قدم بعدی در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت ، دریافت خدمات مشاوره ای است .به گونه ای که یک مشاور باید بتواند طرح ذهنی شما را متصور شده و بهترین ایده ها را برای پیاده سازی آن ها در اختیار شما قرار دهد تا با استفاده از آن ها ، بهترین مسیر برای پیاده سازی آن را انتخاب نمایید .به عنوان مثال ، یک مشاور باید بتواند نحوه طراحی سایت مورد نظرتان را با استفاده از یک پلفرم مناسب به شما معرفی نماید
نمونه کار: قدم بعدی در تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت ، مشاهده نمونه کارهایی است که توسط شرکت مورد نظر طراحی و اجرا شده است .بدین منظور میتوان با مراجعه به وبسایت های مورد نظر ، نحوه کارکرد ، سرعت لود ، ارتباط بین صفحات و … را مورد ارزیابی قرار داد .
قیمت مناسب : متاسفانه در حوزه طراحی وبسایت ، قیمت مشخص و واضحی وجود ندارد و هر شرکت بنا بر نظر خود ، قیمتی را برای انجام یک پروژه طراحی سایت پیشنهاد میدهد .لذا توجه به این نکته بسیار مهم است که قیمت تمام شده برای اجرای یک پروژه به چه میزان است و در نتیجه چه کیفتی را از پروژه بدست خواهید آورد .هستند بسیاری از افراد و یا شرکت هایی که با ارائه قیمت هایی بسیار نازل ، سراب طراحی سایت را برای مشتریان بوجود میاورند و در نهایت چیزی که دستگیر کارفرما میشود ، یک سایت ابتدایی و دور از ذهنیات کارفرما است که پس از مدت زمان بسیار زیاد به وی تحویل خواهد شد .بنابراین توجه داشته باشید که در قبال قیمت پیشنهادی ، قرار است که چه امکانتی در اختیار شما قرار گیرد و با توجه به تمامی جوانب میتوان قیمت مناسب را براورد نمود .
سرعت و کیفیت انجام کار : سرعت اتمام پروژه و همچنین کیفیت نهایی اجرای یک وبسایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است به گونه ای که لازم است پروژه پس از اتمام بتواند تمامی نیازهای کارفرما را بر طبق نظریه وی و تمامی مواردی که در داخل قرارداد ذکر شده بود را به شکلی کامل پوشش دهد .
پشتیبانی : پشتیبانی پس از اتمام پروژه یکی از مهمترین مواردی است که بسیاری از افراد از آن چشم پوشی میکنند .اما لازم است بدانید که پشتیبانی از وبسایت ، پس از اتمام پروسه طراحی سایت ، حتی از خود طراحی سایت نیز مهم تر است .زیرا با استفاده از پشتیبانی است که یک وبسایت عملکرد بهینه ای از خود خواهد داشت .به عنوان مثال تامین امنیت یک وبسایت در مواجه با هکرها و حملات سایبری ، در حوزه پشتیبانی وبسایت است و در صورتیکه خدمات صحیحی به منظور پشتیبانی ارائه نگردد ، سایت مورد نظر عملکرد مناسبی از خود نشان نخواهد داد .
با توجه به مطالب گفته شده میتوان بهترین شرکت طراحی سایت را از بین سایر رقبا انتخاب نمود و با خاطری آسوده ، پروژه مورد نظر را به ایشان سپرد .
تیم خلاقیت و طراحی سایت کرگدن ، به انتخاب مشتریان عزیز، برای پنجمین سال متمادی ، به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در بین کارفرمایان شناخته شده و با ارائه نمونه پروژه های داخلی و خارجی موفق ،انتخابِ بسیاری از عزیزانی است که به تازگی قصد طراحی وبسایت و یا باز طراحی پروژه های خود را دارند .

شرکت طراحی سایت تهران

شرکت طراحی سایت در تهران

تهران ، این کلان شهر مهم و پایتخت ایران ،مهمترین محل از نظر سیاسی ، فرهنگی ، اقتصادی است که محل تجمیع بسیاری از دانشگاه های مهم کشور ، صنایع بزرگ و سازمان های ارائه دهنده خدمات مهم است .لذا از نظر اهمیت موقعیتی ، دارای جایگاهی وسیع در حوزه انواع کسب و کار است .

همانطور که واقف هستید ، هر فعالیتی که نیازمند ارتباط با مخاطب باشد ، احتیاج به بستری دارد تا با استفاده از آن بتواند در محدوده ای وسیع با مخاطبین خود ارتباط برقرار نماید .بدین منظور میتوان از بستر اینترنت و مزیت وبسایت استفاده نموده و با مخاطبین در محدوده ای وسیع و بدون محدودیت زمان و مکان ارتباط برقرار نمود.بدین منظور لازم است تا با استفاده از خدمات یک شرکت طراحی سایت در تهران ، نسبت به طراحی وبسایت با امکانات مورد نظر اقدام نمود.همه سعی ما این است در تهران ، عنوان بهترین شرکت طراحی سایت را کسب کنیم تا شما به سادگی بتوانید از خدمات تخصصی طراحی سایت در تهران بهره مند شوید.

 

شرکت طراحی سایت

امروزه با دیجیتالی شدن امور و تمایل افراد به برطرف نمودن نیاز خود از طریق اینترنت ، برخورداری یک کسب و کار از وبسایت ، تبدیل به امری ضروری شده به طوریکه کسب و کارهایی که از این مزیت بی بهره هستند ، بسیاری از فرصت های خود برای جذب و تبادل با مشتریان خود را از دست میدهند .

شرکت طراحی سایت

.اما فارق از بحث وبسایت و نحوه طراحی آن ، پیش از هر چیزی ، افراد به دنبال شرکت طراحی سایت ای هستند که بتوانند پروژه مورد نظر خودشان را با خاطری آسوده به ایشان سپرده و از شرِ بد قولی ها ، بی نظمی ها ، بد اخلاقی ها و بسیاری از مشکلاتی که متاسفانه در میان همکاران ما کم نیست و در ای عرصه سایه افکنده ، در امان باشند .
لذا بر آن شدیم تا شما را با این مهم آشنا کرده و شما را برای انتخاب یک شرکت طراحی سایت مناسب راهنمایی نماییم تا با دیدی باز تر نسبت به انتخاب شرکت مجری طرح خود اقدام نموده و از هدررفت سرمایه و زمان خود جلوگیری نمایید .
شرکت طراحی سایت کرگدن ، با افتخار ، یکی از برترین ها در حوزه ارائه خدمات وب سایت است که چه در داخل و چه در خارج از کشور توانسته خدمات بسیاری را به متقاضیان حوزه طراحی وب سایت ارائه دهد .

شرکت طراحی سایت در میدان انقلاب

شرکت طراحی سایت در میدان انقلاب

به منظور برخورداری از مزایای بسیار زیاد یک وبسایت ، لازم است تا با مراجعه به یک شرکت طراحی سایت ، نسبت به انعقاد قرارداد با ایشان اقدام نمایید .حضور کارفرما در کنار تیم فنی ، در طول انجام پروسه طراحی سایت غیر الزامی است و کارفرما در صورت تمایلِ شخصی میتواند به شرکت مجری مراجعه نموده و از نزدیک پیگیرِ روند انجام پروژه باشد .

اما مراجعه ایشان برای دریافت مشاوره و انعقاد قرار داد به شرکت مجری و طراحی سایت لازم است ، و برای حصول نتیجه مطلوب تر ، بهتر است که کارفرما بصورت حضوری به محل شرکت مجری مراجعه نماید .بدین منظور بسیاری از افراد به دلیل مشغله های بسیار خود ، به دنبال شرکتی هستند که در مرکزیت شهر واقع شده و دسترسی به محل آن ، آسان باشد .
کرگدن ، یکی از شرکت های طراحی سایت است که با موقعیت جغرافیایی بخصوص خود که در میدان انقلاب تهران واقع شده ، و با دسترسی مناسب خود ، موجبات آسایش مشتریان عزیز برای مراجعه به محل شرکت را فراهم آورده و کارفرمایان عزیز قادر هستند تا با انواع مسیرهای دسترسی خود را به محل شرکت برسانند و از نزدیک شاهد پیشرفت روند اجرای پروژه خود باشند .

شرکت طراحی سایت با قیمت مناسب

در اکثر مواقع قیمت، حرف نهایی را میزند و افرادی که قصد راه اندازی یک وبسایت را دارند ، به دنبال یک شرکت طراحی سایت با قیمت مناسب هستند.
توجه داشته باشید که قیمت مناسب مترادف با قیمت ارزان نیست .بلکه بدین معناست که متناسب با امکانات و انتظارات مشتری از وبسایت ، قیمتی مقرون به صرفه و مناسب به وی ارائه گردد .متاسفانه بسیارند افرادی که با سواستفاده از عدم آگاهی کارفرما ، از برخی امکانات وبسایت کاسته و بر همین اساس قیمتی ارزان را به وی ارائه میدهند .این در حالی است که تمامی موارد حذف شده را با عنوان آپشن بیشتر به بندهای قرار داد اضافه نموده و هزینه های بیشتری را با عنوان امکانات بیشتر به مشتری تحمیل میکنند .به عنوان مثال برخی از شرکت های مجری ، خدمات پشتیبانی را مشمول پرداخت هزینه ای جداگانه عنوان میکنند .این در حالی است که خدمات پس از فروش و پشتیبانی از وبسایت ، جزو مواردی است که بشکلی رایگان به مشتری ارائه میگردد.شاید بهتر باشد ، قبل از آغاز فرآیند طراحی سایت ، با استفاده از خدمات مشاوره طراحی سایت شرکت کرگدن ، از مشخصات کامل وب سایتی که قصد دارید آن را طراحی کنید ، مطلع شوید

شرکت طراحی سایت با قیمت مناسب
اما به منظور ارائه قیمت مناسب به مشتری ، لازم است تا تمامی انتظارات مشتری از سایت را در جلسات مشاوره ، براورد نموده و با پیشنهاد بهترین پلتفرم قابل اجرا اعم از استفاده از CMSها و یا کد نویسی ، قیمتی مناسب و مقرون به صرفه را به وی اعلام نمود.
ما در تیم کرگدن با تکیه بر دانش و تجریه بیش از یک دهه فعالیت خود در حوزه طراحی وب و پلتفرم های اینترنتی ،با برگزاری جلسات متعدد با مشتریان خود ، تمامی انتظارات وی از داشتن یک وبسایت را براورد نموده و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه را متناسب با نیاز کارفرما به وی ارائه مینماییم .این در حالی است که تمامی امکانات وبسایت بصورت پیشفرض و بدون دریافت هزینه ای اضافه در قرارداد ذکر شده و با توجه به امکانات مورد نظر مشتری ، بهترین قیمت به وی اعلام میگردد .

شرکت طراحی سایت با نمونه کارهای حرفه ای

بسیاری از افراد به دنبال یک شرکت طراحی سایت با نمونه کارهای حرفه ای هستند تا با استفاده از دانش و تجربیات ایشان ، بتوانند پروژه خود را به بهترین شکل ممکن راه اندازی نمایند .بدین منظور لازم است تا با مراجعه به شرکت مجری و با مشاهده نمونه پروژه های انجام شده توسط ایشان ، از کیفیت کار و خدمات آن ها مطلع شده و با تخمین توانمندی های ایشان ، کیفیت نهایی پروژه مورد نظر خودشان را برآورد نمایند .
نکته : شما میتوانید از سایت شرکت مجری به عنوان نمونه کار دیدن فرمایید .زیرا مجری وبسایت اضطلاحا ، هر آنچه در چنته دارد را برای خود خرج میکند .بنابراین میتوانید میزان حرفه ای بودن و تسلط شرکت مجری را در اجرای وبسایت خود مشاهده و سایت ایشان را مورد ارزیابی قرار دهید .

شرکت طراحی سایت با نمونه کارهای حرفه ای
علاوه بر این میتوانید امکانات مورد نظر خود را با شرکت طراح سایت در میان قرار داده و در صورتیکه پروژه مشابهی را پیش تر انجام داده باشند ، نمونه اجرا شده ی آن را مورد بررسی قرار دهید .
کرگدن با پشتوانه بر سابقه طولانی مدت خود و با افتخار همکاری با تیمی حرفه ای و کاملا متخصص در زمینه طراحی انواع وب سایت حرفه ای مانند طراحی وب سایت شرکتی ، طراحی وب سایت فروشگاهی ، طراحی وب سایت خبری ، طراحی وب سایت علمی و … توانسته رزومه ای قوی و حرفه ای از پروژه های انجام شده توسط تیم فنی خود را برایتان به نمایش گذارد .
علاوه بر این شما عزیزان قادر هستید با مشاوره رایگان نسبت به اخذ اطلاعات مورد نظر مبنی بر طراحی وب سایت حرفه ای و یا سئو سایت با کلمات پیشنهادی خودتان ، اقدام نمایید

شرکت طراحی سایت لاکچری

امروزه روش های معرفی خود و سازمان به مانند شیوه های سنتی نبوده و متدهای معرفی شرکت ، فعالیت ها و محصولات از شیوه ای جدید تبعیت میکنند .یکی از پر مخاطب ترین و کارآمد ترین روش های معرفی سازمان و شرکت ها ، استفاده از وبسایت است به گونه ای که علاوه بر حضور در بستر فیزیکی ، در فضای مجازی و اینترنت نیز امکان فعالیت و کنار راندن رقبایتان را نیز فراهم آورده است .
روزانه تعداد بسیاری از افراد پس از برقراری تماس با ما ، درخواست طراحی یک سایت لاکچری یا حرفه ای را مینمایند .به گونه ای که بتوان با استفاده از آن با دیگر افراد و شرکت های ملی و بین المللی وارد رقابت شد .اما نظر افراد از طراحی یک سایت حرفه ای با یکدیگر متفاوت است و برخی سایتی را حرفه ای میدانند که ظاهری شیک داشته باشد و عده ای دیگر به سایتی لاکچری میگویند که از استانداردهای روز دنیا بهره مند و قدرت تعامل بالایی با کاربر را دارد.بنابراین لازم است تا پس از شنیدن چنین درخواستی ، نظرات مخاطب را بطور کامل بررسی نموده و نیازهای وی را براورد نماییم.علاوه بر این باید دید که مشتری به دنبال چه هدفی است و چه امکاناتی باید در اختیار وی قرار گیرد .علاوه بر این ، از آنجاییکه تمامی پروژه های اجرا شده توسط تیم کرگدن بصورت سئو بیس است ، لازم است تا نکات و مواردی که برای سئو و بهینه سازی سایت در آینده مورد نیاز است را مد نظر قرار دهیم .
اصولا سایت های حرفه ای و لاکچری از دو منظر مورد بررسی و طراحی قرار میگیرند :
1 – طراحی منحصر بفرد و خیره کننده آن بطوریکه در کمتر سایتی بتوان مانند آن را پیدا کرد و مخاطب پس از ورود به سایت تمایل به بررسی هرچه بیشتر سایت و کار کردن با آن را از خود نشان دهد .
2 – برخورداری از امکاناتی که در دیگر سایت ها نیز در دسترس است و مشتری بنا بر نیاز خود بر تعداد این ویژگی ها افزوده و یا از آن ها کسر میکند .به عنوان مثال برخورداری از فروشگاه اینترنتی و یا برخورداری از فرم های ثبت نام در جای جای سایت …
و اما نکته مهم بعدی که برای برخورداری از یک سایت حرفه ای توسط یک شرکت طراحی سایت لاکچری صورت میپذیرد ، الزام استفاده از قالب اختصاصی است .بدین منظور لازم است تا طراحی قالب سایت از صفر تا صد بصورت کاملا اختصاصی صورت پذیرفته از از هیچ سایت دیگری کپی برداری نشده باشد .این موضوع باعث میشود تا قالب سایت شما انحصاری بوده باشد و برای هیچ فرد و یا سازمان دیگری طراحی نشده باشد .
از دیگر مواردی که در یک سایت حرفه ای و لاکچری باید بدان توجه داشت ،سازگاری با تمامی مرورگرهاست .زیرا شما نمیدانید که مخاطب شما ، سایت را در کدام مرورگر ، مرور میکند و در صورتیکه سایت با مرورگر وی ناسازگار باشد ، بخشی از مخاطبان که با استفاده از آن مرورگر سایت شما را مورد بررسی قرار میدهند را از دست خواهید داد .Mozilla و Chrome و Edge مرورگرهایی هستند که بیشترین مخاطبان را دارند .
همچنین یک سایت حرفه ای و لاکچری باید بتواند با استفاده از ابزارهای مختلفی چون گوشی های تلفن همراه اندروید و IOS ، تبلت ها ، دسکتاپ و … مرور شود و تغییری در طراحی سایت و نحوه کاربری آن ایجاد نکند .
علاوه بر این ، امنیت از دیگر موارد مهمی است که در حین طراحی یک سایت لاکچری نباید از آن غافل شد و لازم است تا امنیت وبسایت در ضمن طراحی منحصر بفرد آن کاملا تضمین شده باشد .
و اما رعایت چه نکاتی در حین پروسه طراحی سایت میتواند وبسایت را تبدیل به یک سایت حرفه ای و لاکچری نماید؟برخی از این موارد عبارتند از :
• استفاده از رنگبندی خاص و منحصر بفرد
• استفاده از تصاویر و ویدئوهایی با کیفیت بالا
• ایجاد یک رابط کاربری مناسب
• در نظر گرفتن یک Call To Action (CTA) برای تبدیل یک مخاطب به مشتری
• در نظر گرفتن هاست مناسب
• برخورداری از سرعت لود بالا
• تولید محتوای مناسب و ارزشمند برای کاربر
• و …
و اما اینها تنها بخشی از مواردی است که یک وبسایت را به سایتی حرفه ای و لوکس تبدیل میکند .
در صورتیکه شما نیز جزو افرادی هستید که قصد رونق بخشیدن به کسب و کار خود را دارید و در عین حال نیاز به برخورداری از مزایای یک وبسایت لاکچری را برای ارتباط به مخاطبین خود دارید ، میتوانید با برقراری تماس با متخصصین ما در تیم کرگدن ، نسبت به نیاز سنجی و دریافت مشاوره اقدام نمایید .دپارتمان طراحی و توسعه وب کرگدن ، همواره آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز شما عزیزان در حوزه طراحی سایت میباشد .

قدیمی ترین شرکت طراحی سایت

افراد همواره برای برخورداری از بهترین خدمات به دنبال محل هایی هستند که قدمت طولانی در ارائه آن خدمت دارند .به عنوان مثال برای سفارش غذا ، برندی را انتخاب میکنند که قدمت طولانی تری دارد .زیرا پس از طی سال ها از فعالیت خود توانسته آزمون و خطاها را پشت سر گذاشته و کیفیت بالاتری را به مشتریان خود عرضه نماید .
در حوزه کسب و کارهای مدرن و شیوه های نوین معرفی خود و خدمات خود نیز ، اصل بر همین موضوع است و قدمت و اصالت شرکت طرف قرارداد جزو یکی از مهمترین مواردی است که لازم است بدان توجه نمود .زیرا موضوع اینترنت و بسترهای موجود در آن ، امری است که در دهه های اخیر پا به زندگی بشر نهاده وآشنایی با آن فوت و فن های موجود در این بستر نیاز به تخصص و تجربه دارد .
لذا در صورتیکه شما نیز جزو افرادی هستید که قصد برخورداری از مزایای یک وبسایت را دارید ، لازم است تا برای حصول هرچه بیشتر و بهتر به هدف خود ، با شرکتی طرف قرارداد شوید که از سابقه فعالیت و تجربه زیادی برخوردار باشد .زیرا علم طراحی سایت علاوه بر آشنایی با تمامی جنبه های به روز متدهای طراحی ، نیازمند آشنایی همه جانبه با متدهای قبلی است به گونه ای که لازم است مجری پروژه ، الگوریتم های منسوخ را شناخته و از استفاده از آن ها در پروسه طراحی وبسایت ممانعت بعمل آورد .
بنابراین یک شرکت قدیمی در حوزه طراحی سایت ، با تکیه بر دانش و تجرفه فعالیت خود و نمونه کارهای متعدد خود ، میتواند سایتی قوی و استاندارد را برایتان به ارمغان آورد و میتوان با خاطری آسوده ، پروژه خود را به ایشان سپرد .
و اما یک شرکت طراحی سایت قدیمی و با تجربه ، خود از وبسایتی نیرومند و استاندارد استفاده میکیند که علاوه بر بی عیب و نقص بودن ، سرعت لود بالایی داشته و در لیست صفحات برتر گوگل قرار گیرد ، به سرعت لود شود و رابط کاربری قوی داشته باشد .
از مهمترین ویژگی های یک شرکت طراحی سایت قدیمی ، میتوان به موارد زیر اشاره نمود :
• از تیمی متشکل از گرافیست ، برنامه نویس ،محتوا نویس و متخصص سئو تشکیل شده است
• دارای رزومه کاری قوی با نمونه کارهای متعدد است
• سابقه فعالیت طولانی مدت دارد
• مشتریان سابق ایشان ، از خدمات آن ها رضایت کامل دارند
• طراحی سایت های انجام شده توسط ایشان ، خلاقانه و حرفه ای است
• تمامی استانداردهای روز دنیا در حوزه طراحی سایت را در پروژه های خود رعایت نموده است
• امنیت سایت های طراحی شده توسط ایشان تضمین شده است
• از سرور و هاست قدرتمندی برای مشتریان خود استفاده میکند
• سرعت لود صفحات بالا است
• پشتیبانی و خدمات طراحی سایت به بهترین نحو ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه میگردد
• و …
شرکت طراحی سایت کرگدن با تکیه بر تجربه بیش از یک دهه فعالیت خود در عرصه طراحی انواع وبسایت چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی توانسته گامی بزرگ و موثر در طراحی انواع وبسایت های شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، خبری و … بردارد .
تمامی وبسایت های مورد طراحی توسط تیم کرگدن از قالبی اختصاصی بهره میبرند و تمامی المان و استانداردهای روز دنیا در پروسه طراحی آن ها رعایت شده است و بصورت سئو بیس طراحی و اجرا شده اند .
در صورتیکه شما نیز نیاز به طراحی یک وبسایت حرفه ای و به روز را دارید ، میتوانید با برقراری تماس با تیم مشاوره کرگدن ، نسبت به طرح نیاز خود اقدام نموده و پس از بررسی تمامی جوانب امر ، نسبت به سفارش طراحی یک وبسایت برای خود و کسب و کارتان اقدام نمایید .
مشاورین ما بصورت آنلاین ، آماده پاسخگویی به هرگونه سوال و یا ابهام شما عزیزان در حوزه طراحی سایت هستند .کافی است مشکل و یا سوال خود را با شماره تلفن 09376644889 بر روی واتساپ مطرح نموده و نسبت به دریافت راهنمایی از سوی متخصصین ما اقدام فرمایید .

بهترین شرکت طراحی سایت

شرکت کرگدن ، افتخار دارد تابه عنوان یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت تهران فعالیت نماید.

شرکت طراحی سایت با نمونه کارهای حرفه ای

نمونه کار های طراحی سایت شرکت کرگدن، همگی حرفه ای ، تخصصی و اختصاصی هستند.

شرکت طراحی سایت در تهران

آژانس خلاقیت کرگدن ، بهترین شرکت طراحی سایت در محدوده خیابان انقلاب و ولیعصر می باشد.

شرکت طراحی سایت خوب

برای برخورداری از امکانات یک سایت خوب و حرفه ای ، لازم است تا آن سایت توسط تیم و شرکتی خوب و حرفه ای طراحی شده باشد .لذا لازم است تا بتوانید یک شرکت طراحی سایت خوب را از میان انتخاب ها تشخیص داده و نسبت به دریافت خدمات از ایشان اقدام نمایید .و اما ویژگی هایی که موجب میشود یک شرکت از میان سایر رقبا منحصر بفرد شود کدام ها هستند ؟

1- سابقه فعالیت : برخورداری از سابقه فعالیت ، یکی از مهمترین مواردی است که موجب میشود شرکت مورد نظر قادر باشد پروژه مورد نظرتان را بشکلی حرفه ای طراحی نماید .زیرا با تکیه بر دانش و تجربیات گذشته خود قادر است هرگونه نیاز مشتری را پیش بینی نموده و برای آن راهکاری ارائه دهد .شرکت طراحی وب کرگدن با تکیه بر سابقه 12 ساله خود توانسته نمونه پروژه های موفق و زنده بسیاری را در بازار داخل و خارج از کشور طراحی نموده و سابقه فعالیت درخشانی را از خود به جای گذارد .
2- داشتن تخصص : برخورداری از تخصص لازمه هر کاری است .بنابراین برای اینکه پروژه مورد نظر ما به بهترین شکل ممکن به انجام برسد ، لازم است تا آن را به شرکتی بسپاریم که تخصص لازم در زمینه طراحی یک وبسایت را داشته باشد .پس به دنبال شرکت مجری باشید که تخصص ایشان طراحی و اجرای انواع وب سایت باشد .
3- خلاقیت : بکارگیری خلاقیت و نوآوری در طراحی سایت های مختلف موجب تمایز یک شرکت طراحی سایت در بین سایر رقبایش است .خلاقیت و نوآوری در طراحی یک وبسایت ، چیزی است که مشتریان به دنبال آن هستند وهمواره میکوشند تا وبسایتی داشته باشند تا در بین سایر سایت های مشابه از خلاقیت و اجزای کارآمدتری برخوردار باشد .همچنین لازم است تا وبسایت حالت ریسپانسیو داشته باشد تا در انواعِ پلتفرم های نمایشی قابل مشاهده بوده و اجزای آن جابجا نشوند .
4- خدمات پس از فروش : خدمات پس از فروش در حوزه طراحی وب سایت با نام پشتیبانی شناخته میشوند .متاسفانه بسیاری از همکاران ما پس از اتمام پروسه طراحی سایت ، مشتری را رها نموده و خدمات خود را تا پایان پروسه طراحی ، به وی ارائه میدهند .اما بسیاری از موارد مانند امنیت و یا تغییرات قالب ، جزو مواردی است که پس اتمام پروسه طراحی وب ، بدان احتیاج است و لازم است تا تیم طراح ، تا مدت ها پس از اتمام پروژه ، از مشتری پشتیبانی به عمل آورند .
5- تعهد : موضوع تعهد در حوزه طراحی سایت ، موردی است که متاسفانه توسط برخی از همکاران ما ،موجبات آزرده خاطر شدن بسیاری از مشتریان را فراهم میآورد.بحث تعهد نه فقط در موضوع تحویل به موقع پروژه ، بلکه در زمان پشتیبانی و انجام کلیه بندهای قرار داد به نحو احسنت ، صادق است .خوشبختانه ، یکی از مواردی که موجب محبوبیت کرگدن در بین مشتریان خود شده ، همین موضوع تعهد است .به نحوی که در اکثر مواقع پروژه های مورد اجرا ، پیش از موعد سررسید به مشتریان گرامی تحویل داده و پروژه وارد مرحله پشتیبانی میگردد .
6- استفاده از سرور و هاست با کیفیت : طراحی یک وبسایت آن هم به شکلی حرفه ای ، به خودیِ خود ، کافی نیست و لازم است تا از بسترهای قوی و با کیفتی استفاده کرد بدین منظور لازم است تا با استفاده از خدمات شرکت هاستینگ معتبر و خوشنامی ، نسبت به ارائه خدمات هاست و دامین پروژه اقدام نمود .
اما به چه علت ، انتخاب شرکت هاستینگ از اهمیت برخوردار است ؟ انتخاب درست و هوشمندانه یک سرور مطلوب ، ناشی از عوامل متعددی است که عبارتند از :
• بالا بردن سطح امنیت اطلاعات وب سایت
• بک آپ گیری منظم و مداوم
• بهبود سرعت وبسایت در هنگام لود شدن
• و …

سوالات متداول

سئوالات متداول مراجعه کنندگان از کارشناسان ما که دانستن آنها ممکن است باعث شود زودتر به هدف خود برسید :)

آیا برای شهر های دیگر هم پروژه انجام می دهید؟
بله! شرکت کرگدن ، در بسیاری از شهر ها و حتی کشور های دنیا برای هموطنان فارسی زبان ، پروژه های مختلفی را انجام داده است
راه ارتباطی سریع با شرکت طراحی سایت کرگدن چگونه است
شما به سادگی از طریق تلفن های شرکت 02166970199 و یا از طریق واتساپ با شماره تلفن 09376644889 می توانید با ما تماس حاصل فرمایید
قیمت طراحی یک وب سایت چقدر است؟
قیمت طراحی یک وب سایت به المان های مختلفی بستگی دارد ، مانند نوع وب سایت ، نوع طراحی ، تکنولوژی های مورد استفاده و امکانات پیش بینی شده.
با وردپرس طراحی می کنید یا زبان برنامه نویسی؟
برای ما فرقی نمی کند! هیچ اصراری هم به انتخاب وردپرس یا زبان برنامه نویسی توسط شما نداریم.ساز و کار کرگدن کاملا مشخص است ، ما برای شما همه چیز را شرح می دهیم و انتخاب نهایی با خودتان است
آیا قالب آماده کار می کنید؟
قطعا خیر ! در شرکت کرگدن هیچ قالب آماده ای کار نمی شود !تمام پروژه های ما با طراحی اختصاصی و کاملا حرفه ای ارائه می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×