بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی

برخورداری از یک وبسایت حرفه ای ، همواره بهترین روش برای گذر از روش های سنتی به سمت روشی نوین در بستر اینترنت و برای رونق یک کسب و کار است .اما لازمه برخورداری از یک وبسایت خوب و حرفه ای ، رعایت استانداردها و قدرتی است که در حین پروسه طراحی آن صورت پذیرفته است .در صورتیکه نیاز به برخورداری از یک وبسایت را دارید ، میتوانید آن را به یک شرکت خوب و معتبر سپرده و نسبت به انعقاد قرار داد طراحی سایت با شرکت مذبور اقدام نمایید

بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی

بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی

اما زیادند شرکت هایی که در این بستر فعالیت دارند و لازم است تا از این میان بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی را انتخاب نمایید.و اما برای انتخاب بهترین شرکت از میان سایر شرکت ها لازم به در نظر گرفتن نکاتی است که در ادامه بدان ها اشاره خواهیم نمود :
1 – نمونه کارهای قوی
ادعای هر شرکتی ، بهترین بودن است .اما هیچ کارفرمایی بنا بر اداعای افراد ، پروژه خود را بدان ها نمیسپارد .بنابراین باید به دنبال شرکتی بود که پیش از شما افراد و یا سازمان های دیگری به ایشان اعتماد کرده و پروژه طراحی سایت خود را به آن ها سپرده اند .بنابراین میتوانید نمونه پروژه های کوچک و بزرگ انجام شده توسط شرکت طراحی سایت مورد نظر خود را بررسی نموده و در صورت تایید و با خیالی آسوده پروژه خود را به ایشان بسپارید .
شرکت طراحی سایت کرگدن با برخورداری از رزومه ای قوی متشکل از پروژه های ملی و بین المللی ، مفتخر است که توانسته گامی موثر در حوزه طراحی انواع وبسایت های شرکتی ، فروشگاهی ، آموزشی ، خبری و … را طراحی و اجرا نماید .
برای مشاهده نمونه کارهای اجرا شده توسط تیم کرگدن ، میتوانید به صفحه نمونه کار مراجعه فرمایید
2 – مشاوره قبل از پروژه
خدمات مشاوره ای دومین روش انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی است .بدین منظور میتوانید میزان مسئولیت پذیری شرکت در قبال پروژه های دریافتی را نیز ارزیابی نمایید .زیرا دریافت مشاوره دلسوزانه و راهنما آن هم به افرادی که ممکن است پروژه خود را به ایشان نسپارند ، نشان دهنده تعهد شرکت مذبور در مواجهه با مشتری است .
تیم کرگدن ، افتخار همکاری با برترین اساتید و مشاوران در حوزه طراحی سایت را داشته که با تجربه طولانی مدت خود در زمینه طراحی انواع وبسایت ، قادرند نسبت به نیازسنجی و راهنمایی کارفرما و پاسخگویی به انواع سوالات ایشان اقدام نمایند .
3 – عملکرد قوی و طراحی حرفه ای
همانطور که میدانید ، وبسایت به مانند ویترین کسب و کار شما عمل میکند .بنابراین لازم است تا طراحی سایت شما توسط شرکتی صورت پذیرد که عملکردی قابل قبول و حرفه ای از خود در حوزه روش طراحی سایت و طراحی UI سایت داشته باشد .
اما در کنار طراحی زیبا و منحصر بفرد وبسایت ، لازم است وبسایت از نظر امنیت ، سرعت لود بالا ، ساختار کد نویسی تمیز ، سازگاری با انواع مرورگرها ، و … نیز عملکردی بهینه داشته باشد .
4- رابط کاربری مناسب
نحوه تعامل کاربر با سایت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است به گونه ای که باید کاربر پس از ورود به سایت ، بتواند به راحتی نیاز خود را از سایت برآورده نموده و اطلاعات مورد نیاز خود از آن بدست آورد .بهترین شرکت های طراحی سایت به این جنبه از طراحی سایت نگاهی ویژه دارند و هدف از طراحی سایت را سهولت استفاده از آن در ضمن طراحی استاندارد میدانند .
5 – ریسپانسیو بودن
با توجه به تنوع بسیار زیاد پلتفرم ها اعم از گوشی های تلفن همراه ، تبلت ، لپتاپ ، دسکتاب و … کاربر باید بتواند سایت را در هر نوع دستگاهی مشاهده و مرور نماید .بنابراین شرکت طراحی سایت باید قادر به طراحی سایت به گونه ای باشد که طراحی آن بشکلی کاملا ریسپانسیو بوده و در صورت مرور در دستگاه های مختلف دچار بهم ریختگی نشود
6 – طراحی سئو بیس
ممکن است کارفرما در شروع کار نیازی به سئو نمودن سایت نداشته باشد .اما با گذشت زمان ، نیاز به این داشته باشد تا سایت خود را در برخی کلمات کلیدی برای موتورهای جستجو بهینه سازی ، یا سئو نماید .در این زمان ، در صورتیکه سایت مورد نظر از استانداردهای سئو مانند قالب اختصاصی بی بهره باشد ، موجب میگردد که نیاز به باز طراحی مجدد باشد ، که این امر موجب تحمیل بار مالی اضافه به کارفرما خواهد شد .بنابراین یک شرکت طراحی سایت خوب و حرفه ای سعی میکند هرآنچه یک وبسایت در حوزه بهینه سازی بدان نیازمند است را در حین پروسه طراحی در نظر گرفته و بر روی وبسایت اعمال نماید .
7 – قیمت مناسب
حتما تا به حال این ضرب المثل به گوشتان خورده است : ” هیچ گرانی بی‌حکمت نیست ،هیچ ارزانی بی علت نیست” .بنابراین پر واضح است که برای دریافت خدماتی برتر و خلاقانه تر ، لازم است هزینه بیشتری پرداخت .اما این به معنی گران فروشی نیست .بهترین شرکت ها با تکیه بر قیمت های مصوب ، نسبت به دریافت حق الزحمه از کارفرما اقدام میکنند.شرکت کرگدن با ثبت خود در اتحادیه فناوران رایانه تهران ، نسبت به دریافت هزینه هایی منطقی و مقرون به صرفه از مشتری ، در قبال ارائه برترین خدمات طراحی وبسایت اهتمام میورزد به گونه ای که بسیاری از کسب و کارهای نوین و نوپا ، با تکیه بر این امکان ، نسبت به رشد فضای کسب و کار خود اقدام نموده اند .
8 – خدمات پشتیبانی
یکی از مواردی که موجب تشخیص بهترین شرکت طراحی سایت شرکتی در بین سایر رقبا میشود ، خدمات پشتیبانی است که پس از اتمام پروسه طراحی ، به مشتریان خود ارائه میدهد .زیرا پشتیبانی در حیات و پویایی یک وبسایت تاثیر بسزایی دارد .از جمله مواردی که در خلال امر پشتیبانی مورد اجرا قرار میگیرد ، میتوان به تامین امنیت وبسایت ، ایجاد تغییرات در سایت و یا حتی اضافه نمودن یک ویژگی به سایت است که برترین شرکت های طراحی سایت نسبت به ارائه مطلوب اینگونه خدمات اقدام مینمایند .

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

وردپرس در ابتدا یک سیستم مدیریت محتوا با قابلیت های اندک بود و برای وبلاگ نویسی مورد استفاده قرار میگرفت .اما با پیشرفت علم برنامه نویسی و اضافه نمودن انواع افزونه ها ، هرگونه امکاناتی که مورد نظر باشد را میتوان به سایت افزود. امروزه در اغلب موارد کارفرمایان از این CMS برای طراحی سایت خود بهره میبرند و طراحی سایت شرکتی با وردپرس جزو متداول ترین روش ها برای طراحی و اجرای یک پروژه است .

وردپرس دارای هسته ای قوی و قدرتمند است که با استفاده از زبان PHP نوشته شده است .
استفاده از وردپرس رایگان است اما برخی افزونه ها و قالب هایی که به منظور طراحی سایت از آن ها بهره برده میشود ، غیر رایگان است .
امروزه تقریبا از هر سه سایت ، یکی از آن ها از این سیستم مدیریت محتوا استفاده میکنند و دلیل آن امکانات و مزیت های بسیاری است که در ادامه بدان ها خاهیم پرداخت .در وردپرس هسته و کدهای سایت از محتوای آن جدا شده اند .به همین دلیل است که یادگیری آن آسان بوده و برای کار با آن راه سختی پیش رویتان نخواهد بود .
و اما مزیت هایی که موجب میشود کارفرما ، وردپرس را برای طراحی وبسایت خود انتخاب نماید عبارتند از :
1. سهولت کار با آن : کار با وردپرس به دلیل عدم نیاز به فراگیری دانش کدنویسی ، آسان است .همچنین آموزش های متعددی در سطح ینترنت برای یادگیری آن وجود دارد .
2. مدت زمان طراحی سایت : در صورتیکه فرد برای تحویل پروژه خود عجله داشته باشد ، میتواند سایت مورد نظر خود را با استفاده از وردپرس طراحی نماید .
3. قیمت ارزان تر : قیمت نهایی یک پروژه با توجه به سطح انتظارات کارفرما از پروژه مشخص میگردد .اما در حالت کلی ، قیمت تمام شده این نوع از سایت های شرکتی ، نسبت به روش کدنویسی ، کمتر و مقرون به صرفه تر است .
4. Open Source بودن هسته وردپرس: به دلیل متن باز بودن هسته وردپرس ، هر برنامه نویسی قادر است افزونه مورد نظر خود را نوشته و آن را در اختیار سایر افراد قرار دهد.
5. پنل کاربری و مدیریت آسان : ورود به پنل کاربری و کار با آن به منظور مدیریت وبسایت ، بسیار آسان بوده و هر فرد با هر سطحی از دانش قادر است با آن کار کند و تغییرات مورد نظر خود را به سایت اعمال نماید .
و اما در نهایت ، درست است که عنوان نمودیم طراحی سایت شرکتی با استفاده از وردپرس نسبت به طراحی سایت از طریق کدنویسی آسان تر است ، اما این بدان معنی نیست که هر شخص با هر سطح دانش بتواند سایتی وردپرسی را طراحی نماید .خصوصا اگر مبنا بر طراحی سایت با استفاده از قالبی اختصاصی باشد که ما در تیم کرگدن ، تمامی سایت های وردپرس خود را با استفاده از قالب های اختصاصی بشکلی یکتا و بی مانند طراحی میکنیم .بدین منظور لازم است تا شرکت مجری علاوه بر دانش و تسلط بر وردپرس ، بتواند با تکیه بر تجربه های خود ، قالبی زیبا ، حرفه ای و استاندارد را طراحی نماید .به گونه ای که علاوه بر تمامی این موارد ، بستر وبسایت برای امر سئو نیز مهیا باشد .

طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی

قالب همان چیزی که شاکله و فرم هر چیزی با استفاده از آن شکل میگیرد .در مورد وبسایت ها هم قالب ها با عناوینی همچون Theme و یا Template شناخته میشوند و پس از انتخاب آن ،تمامی اِلِمان هایی که در داخل وبسایت مورد استفاده قرار میگیرند ، محدود به امکانات همان قالب میشوند .این موارد عبارتند از : رنگبندی ، فونت ، سایز بندی های سایت ، تعداد ستون و ردیف ها ، فاصله بین ستون و ردیف ها ، تنوع جزئیات قابل استفاده در سایت و …
و اما در برخی موارد طراح و کارفرما تصمیم بر استفاده از قالب هایی میگیرند که در بستر اینترنت بصورت رایگان و یا غیر رایگان موجود بوده و برای استفاده از ةآن ها لازم است این قالب ها را دانلود و بر روی سایت خود نصب و اجرا نمایید .به عنوان مثال فرصت برای طراحی قالب اختصاصی وجود ندارد و یا مشتری اصرار بر ارزان تمام شدن پروژه دارد .در این زمان ، طراح نسبت به اجرای یک قالب رایگان اقدام میکند .تنها مزیت قالب های رایگان و آماده ، سرعت بالای طراحی و اتمام پروژه و قیمت تمام شده سایت به منظور طراحی است .
اما در صورتیکه شما از آن دسته شرکت هایی هستید که وجه شما و شرکتتان در نظر مخاطب مهم است ، نباید نسبت به استفاده از قالب های رایگان اقدام نمایید .زیرا علاوه بر اینکه سایت شما شبیه به صدها سایت دیگر که در بستر اینترنت وجود دارند و همگی از این قالب استفاده نموده اند خواهد شد ، بلکه در صورتیکه قصد سئو نمودن وبسایت را داشته باشید ، در آینده مجبور به هزینه اضافی و باز طراحی مجدد سایت خواهید شد .زیرا سایت هایی که از قالب های آماده و غیر اختصاصی استفاده میکنند سئو پذیری بسیار پایینی دارند .

 قالب اختصاصی چیست و چرا بهتر است ؟

در صورتیکه بخواهید برای وبسایت خود سایتی را طراحی نمایید که علاوه بر استاندارد بودن ، از ظاهری یکتا برخوردار باشد ، لازم است تا از قالبی اختصاصی بهره مند گردید .بدین منظور میتوان با سفارش طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی نسبت به اجرای صفر تا صد پروژه بنا بر نیاز و سلیقه خود اقدام نمایید و هر آنچه از وبسایت خود انتظار دارید را در قالب طراحی این قالب پیاده سازی نمایید .
اما آنچه در خصوص طراحی یک قالب اختصاصی باید در نظر گرفته شود ، مدت زمانی است که برای آن باید در نظر گرفته شود .مدت زمان اجرای یک پروژه در صورتیکه با استفاده از یک قالب آماده استفاده شده باشد 2 الی 5 روز است .اما مدت زمانی که برای طراحی یک قالب اختصاصی برای یک وبسایت مورد نیاز است ، بنا بر انتظاراتی که از سایت وجود دارد بین 2 هفته تا دو ماه است .
علاوه بر این ، طراح سایت برای استفاده از قالب آماده نیاز به هیچ دانش فنی خاصی ندارد و با اندکی هوش میتواند از اِلِمان های موجود در قالب استفاده نماید .اما برای طراحی یک قالب اختصاصی لازم است تا طراح از دانش کد نویسی مطلع بوده و تمامِ قسمت های قالب را نوشته و مورد اجرا قرار دهد .
در ادامه به بررسی برخی از مزیت های استفاده از قالب های اختصاصی برای طراحی سایت های شرکتی میپردازیم :
1. یکتا بودن ظاهر وبسایت : در صورتیکه قالب وبسایت شما اختصاصی و برای شرکت شما طراحی شده باشد ، هیچ شباهتی در بین سایت شما و دیگر سایت های موحود در بستر اینترنت وجود نداتشه و سایت از ظاهری منحصر بفرد بهره مند خواهد شد .
2. سرعت لود بالا : سرعت لود سایت در صورتیکه از قالبی اختصاصی استفاده نموده باشید ، بسیار بالا است .
3. احاطه همه جانبه بر تمامی قسمت های سایت : در صورتیکه وبسایت شما با استفاده از قالب اختصاصی طراحی شده باشد ، قادر هستید که بر روی تمامی موارد و جزئیات سایت خود مدیریت و کنترل داشته باشید .
4. امنیت بالا : متسفانه سایت هایی که با استفاده از قالب های آماده طراحی میشوند ، با باگ هایی که در بدنه خود دارند ، راه نفوذ هکرها به سایت را باز میگذارند .اما این نکته منفی در صورتیکه سایت با استفاده از قالب اختصاصی طراحی شده باشد ، راه نفوذ هکرها و عملیات مخربشان بر روی سایت را تا حد قابل توجهی کاهش میدهد .
5. همخوانی با نیاز شما : در صورتیکه قالب سایت متناسب با نظر و نیاز شما طراحی شده باشد ، تمامی موارد کاملا منطبق با نظرات شما بوده و از وجود برخی اِلِمان های اضافی و غیر ضروری بی نیاز خواهید بود
با توجه به موارد ذکر شده ، در صورتیکه نیاز به طراحی یک قالب اختصاصی برای وبسایت شرکتی خود دارید بطوریکه سایت شما در نظر مخاطب ، یک سایت حرفه ای و یکتا باشد ، لازم است به سراغ طراحی سایت با استفاده از قالب اختصاصی بروید .درست است که هزینه طراحی این نوع از قالب ها نسبت به قالب های آماده ، بیشتر است ، اما در صورتیکه نگاهی دوراندیش و آینده نگر داشته باشید ، متوجه خواهید شد که پرداخت وجه برای طراحی سایت ، هزینه نیست .بلکه سرمایه گذاری است .سرمایه گذاری که در صورت اجرای صحیح و حرفه ای آن ، چند برابر سود در مقابل هزینه های طراحی سایت را برای شما باز خواهد گرداند .
ما در تیم طراحی سایت کرگدن ، قالب تمامی وبسایت ها را بشکلی اختصاصی طراحی و اجرا مینماییم .به گونه ای که علاوه بر ظاهر شیک و حرفه ای آن ،تمامی استانداردهای طراحی و کدنویسی در آن رعایت شده و سایت برای سئوی احتمالی در آینده آماده خواهد بود .

طراحی سایت شرکتی

امروزه با تغییر روش های کسب و کار و تمایل افراد در روش های بدست آوردن اطلاعات ،طراحی سایت شرکتی ، موجب شده تا برخورداری از یک سایت لازمه هر شرکتی باشد تا با استفاده از آن نقشی موثر در رونق کسب و کار خود ایفا نماید .
فارق از اینکه در دنیای فیزیکی تا چه حد موفق عمل کرده اید ، برای حضور در بستر اینترنت و موفقیت در بین سایر رقبا ، نیاز به طراحی یک سایت شرکتی دارید تا با استفاده از آن بتوانید خود ، خدمات و محصولاتتان را به مخاطبین شناسانده و عرضه نمایید

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

زیرا بسیاری از کاربران تمایل و فرصتی برای جستجوی فیزیکی و سنتی نداشته و نیاز خود را از طریق اینترنت رفع میکنند.بدین صورت که پس از جستجوی خدمات مورد نیاز خود در بستر اینترنت ، نسبت به تماس با شرکت مذبور و یا مراجعه حضوری به آن اقدام میکنند .

طراحی یک وبسایت شرکتی آن هم بشکلی ایده آل ، به نحوی است که در صورتیکه کاربر به تازگی و برای اولین بار به سایت شما ورود پیدا کرد ، تصویری خوش آیند از شما و خدماتتان در ذهن وی نقش ببندد و تمایل به برقراری ارتباط با شما از خود نشان دهد .
برخورداری از یک سایت شرکتی معادل یک شعبه از شرکت شما در بستر اینترنت است .علاوه بر این میتوان وبسایت را همانند ویترینی در نظر گرفت که نشان دهنده هویت شما و خدماتی است که توسط شما ارائه داده میشود .بنابراین ویترین شما باید به گونه ای باشد که با استفاده از آن مخاطب را به خود جذب نموده و در نهایت منجر به خرید و یا دریافت خدمات مورد نظرِ کاربر از شما گردد .
طراحی سایت شرکتی آن هم به شیوه ای استاندارد و جذاب ، یکی از روش های برندینگ است که در صورتیکه بشکلی صحیح صورت پذیرد ، موجب دیده شدن هرچه بیشتر شما میشود .
تیم خلاقیت و اجرای کرگدن با تجربه ای بالغ بر یک دهه فعالیت در عرصه طراحی انواع وبسایت شرکتی چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی توانسته گامی موثر در جهت رشد انواع کسب و کارها بردارد و کمکی موثر را در جهت رشد اینگونه کسب و کارها باشد .

طراحی فوری سایت شرکتی

طراحی یک وبسایت ، امری زمان بر است و این زمان بسته به نیاز و توقعات کاربر از امکانات سایت ، مورد محاسبه قرار میگیرد.در صورتیکه سایت مورد نظرشما ، از طراحی با استفاده از CMSها بهره ببرد زمان طراحی کوتاهتر از مدت زمانی است که برای طراحی یک وبسایت به روش کد نویسی مقرر میگردد .علاوه بر این مدت زمان اتمام پروژه به محتوایی که قرار است در وبسایت قرار بگیرد نیز وابسته است .به عنوان مثال ممکن است مشتری بخواهد در وبسایت خود تعداد 2000 محصول را آپلود نماید .پر واضح است که این موضوع امری زمان براست .اما از آنجاییکه وبسایت شما ویترین و معرف شما و خدماتی است که ارائه میدهید ، لازم است تا برای اجرای هرچه بهتر آن مدت زمانی را منتظر بمانید .ولی در برخی موارد بنا بر علت های مختلفی چون افتتاحیه ، برگزاری همایش های آنلاین ، تحویل پروژه و … نیاز است تا وبسایت در کوتاهترین زمان ممکن مورد طراحی و اجرا قرار گیرید .
در این زمان لازم است تا کارفرما برای تکمیل پروژه در کوتاهترین زمان ممکن ، حداکثر همکاری را با تیم مجری به عمل آورد .بدین منظور لازم است تا هر آنچه که در حین پروسه طراحی وبسایت بدان ها نیاز است را در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار تیم طراح قرار دهد .به عنوان مثال در صورتیکه الزام به استفاده از عکس محصولات و یا محیط سازمان و یا شرکت دارید ، لازم است تا عکس های مرتبط با این موارد را با کیفیت بالایی تهیه نموده و به تیم مجری تحویل نمایید .علاوه بر این لازم است تا اطلاعات و محتوای نوشتاری وبسایت را نیز برای تکمیل محتوا گذاری سایت در اختیار شرکت مجری قرار دهید .
از آنجاییکه محتوای یک وبسایت در جذب کاربر اهمیت بسزایی دارد ، لازم است تا نسبت به تهیه محتوایی استاندارد اقدام نمایید تا علاوه بر جذابیت ، موجب در اختیار قرار دادن اطلاعاتی جامع و کامل از خود و خدماتتان به کاربر گردد .در صورتیکه وقت و یا دانش تولید محتوای متناسب به وبسایت خود را ندارید ، میتوانید درخواست دریافت این خدمت را از تیم مجری و طراحی وسایت داشته باشید .

 

روش های طراحی فوری سایت شرکتی

نکته بسیار مهم دیگری که در طراحی فوری سایت شرکتی لازم است تا بدان توجه شود ، استفاده از پلتفرمی است که سایت با استفاده از آن طراحی و اجرا میگردد .دو روش برای طراحی وبسایت پیش روی کارفرما قرار دارد که با توجه به کاربری سایت ، انتظارات از وبسایت و مدت زمان تحویل پروژه میتوان یکی از آن ها را انتخاب نمود .این دو روش عبارتند از :
1 – طراحی سایت با استفاده از CMSها
در این روش ، وبسایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا طراحی میشود .طراحی سایت با استفاده از CMSها در مدت زمانی کوتاه صورت میپذیرد ( مدت زمان مورد نیاز برای طراحی این نوع از وبسایت ها بین 1 هفته تا ده روز است ).کدنویسی در بدنه سایت بسیار کمتر از روش دوم است ( در صورتیکه کارفرما نیاز به اعمال برخی تغییراتی که در قالب وجود ندارد ، داشته باشد ، لاجرم مجبور به اعمال این تغییرات به صورت کد نویسی خواهیم بود).اما در برخی موارد ، قدرت سایت در برخورداری از برخی امکانات مورد نظر کارفرما کمتر از سایت هایی است که با روش کدنویسی طراحی و اجرا میشوند .یکی از CMSهای محبوب در دنیا ، استفاده از پلتفرم وردپرس است .امروزه بیش از 70 درصد وبسایت ها در دنیا با استفاده از این پلتفرم مورد طراحی و اجرا واقع شده اند .وردپرس از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است و قدرت سئو پذیری بسیاری دارد .علاوه بر این ، افزونه های بسیاری برای این CMS محبوب برنامه نویسی شده اند که در صورت نیاز میتوان از آن ها بهره مند شد و امکاناتی که بطور پیشفرض در بستر آن وجود ندارد را بدان افزود .
2 – طراحی سایت با استفاده از روش کدنویسی
این روش از طراحی سایت در صورتی مفید است که کارفرما محدودیت زمانی برای اجرای پروژه نداشته باشد .زیرا با توجه به امکانات و توقعات مورد نظر کارفرما از سایت ، مدت زمان طراحی آن از 2 هفته به بالا است (زمان اتمام پروژه بسته به نیاز کارفرما و امکاناتی که لازم است در بستر سایت قرار گیرد محاسبه و اعلام میگردد).در طراحی سایت با استفده از روش کد نویسی ، هیچگونه محدودیتی در اجرای امکانات و قابلیت ها نداشته و هرگونه تغییر و تحول مورد نظر کاربر را میتوان در پروسه طراحی سایت اعمال نمود .
نکته : سایتی که با استفاده از روش کد نویسی طراحی شده است در مقایسه با طراحی سایت با استفده از CMS وردپرس ، سئو پذیری کمتری دارد و پروسه سئوِ آن مدت زمان بیشتری را مطالبه میکند .
بنابراین در خصوص انتخاب پلتفرم طراحی سایت ، باید بین محدودیت زمان برای طراحی و اجرای پروژه و یا انتظارات خود از وبسایت ، یکی را انتخاب نمایید .اما این بدان معنی نیست که در صورتیکه مدت زمان شما برای طراحی سایت اندک است و نیاز به طراحی سایت با CMSها را دارید ، نمیتوان از سایتی قوی و همه جانبه برخوردار شد .شما میتوانید با برقراری تماس با متخصصین ما در تیم کرگدن نسبت به اعلام نیازهای خود اقدام نموده و بهترین روش برای طراحی وبسایت خود را انتخاب نمایید .همکاران ما در تیم کرگدن آماده پاسخگویی به شما عزیزان در خصوص طراحی انواع وبسایت هستند .کافی است با ما در تماس باشید …

طراحی سایت شرکتی با زبان برنامه نویسی

طراحی سایت شرکتی با زبان برنامه نویسی

طراحی سایت شرکتی با زبان برنامه نویسی

همانطور که تا بدینجا متوجه شدید ، برای طراحی سایت شرکتی دو راه پیش رو دارید که با توجه به نیاز و انتظاراتی که از وبسایت خود دارید و همچنین مدت زمان اتمام پروژه و در نهایت هزینه ای که قصد دارید بابت این موضوع بپردازید یکی از روش های زیر را انتخاب میکیند :
• طراحی سایت شرکتی با زبان برنامه نویسی
• طراحی سایت شرکتی با وردپرس ( که قبل تر به این موضوع پرداخته ایم )

اما فارق از اینکه کدام یکی از روش ها را انتخاب نمایید ، باید این را بدانید که کلید موفقیت یک وبسایت خوب ، ایجاد برقراری متعادل بین طراحی منحصر بفرد و حرفه ایِ آن و عملکرد بی نقص آن است .
بنابراین در صورتیکه نیاز به طراحی یک وبسایت باشد ، لازم است تا مجری پروژه به این امر کاملا واقف بوده و بتواند به بهترین نحو ممکن بین این دو تعادل ایجاد نماید .این درست است که طراحی UI و تجربه کاربری یک وبسایت بسیار مهم است ، اما در صورتیکه وبسایت عملکرد استاندارد و مناسبی از خود بروز ندهد ، موجب خواهد شد که مشتریان بالقوه از سایت شما دیدن نکنند و یا حتی زمانیکه به وبسایت شما مراجعه نمودند ، آن را به دلیل عدم عملکرد صحیح آن ترک نمایند .
این مطلب ، بیانگر میزان اهمیت برنامه نویسی وبسایت است به نحوی که اگر طراحی سایت شما توسط برنامه نویسان مبتدی و یا بی تجربه صورت پذیرد ، موجب ببار اوردن خسارات مالی ، زمانی و روانی بسیاری خواهد شد .
و اما در چه زمان هایی نیاز است تا طراحی سایت خود را با استفاده از زبان های برنامه نویسی انجام دهیم؟
طراحی سایت با استفاده از کدنویسی (و نه استفاده از CMSها) روشی استاندارد و اصولی برای برخورداری از یک وبسایت است .وبسایتی که تمامی انتظارات ما از داشتن یک وبسایت را فراهم آورد .
در سایتی که با استفاده از زبان های برنامه نویسی ، طرح ریزی شده اند ، هیچگونه محدودیتی در اعمال تغییرات مورد نیاز وجود ندارد و کارفرما میتواند تمامی آنچه در ذهن دارد را در جلسات مشاوره و عقد قرارداد عنوان نماید تا بشکلی رسمی ، شرکت مجری متعهد به اجرای این موارد گردد .
اصولا طراحی یک وبسایت آن هم با استفاده از کدنویسی ، بصورت طراحی از صفر صورت میپذیرد و از هیچ قالب آماده ای استفاده نمیشود .به همین دلیل است که پروژه و قالب آن کاملا شخصی و یونیک بوده که هیچ نمونه مشابهی در بستر اینترنت ندارد ( مگر اینکه کارفرما بخواهد سایت مورد نظر خود را شبیه به سایتی دیگر طراحی نماید ، که این امر به معنای استفاده از قالب آماده نیست و تنها از نظر ظاهری و کاربردی ، مشابه به سایتی دیگر است )
زمان ، موضوعی مهم در خصوص طراحی یک وبسایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی است .پر واضح است که برای نیل به هدف مطلوب ، لازم است تا مدت زمان لتزم را برای اتمام پروسه طراحی در اختیار تیم طراح قرار دهید .همچنین به دلیل پیچیدگی عمل کد نویسی و زمان بر بودن آن ، مدت زمانی که برای اتمام پروژه های برنامه نویسی نیاز است ، نسبت به پروژه هایی که با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا طراحی میشوند ، بیشتر است .اما متاسفانه بسیاری از همکاران ما از این موضوع سوءاستفاده نموده و بابت دیرکرد تحویل پروژه بهانه تراشی میکنند .بدین منظور لازم است برای جلوگیری از هرگونه بدقولی های احتمالی ، مدت زمان اتمام پروژه را در قرارداد خود ذکر نموده تا شرکت مجری مجاب به تحویل پروژه در موعد مقرر گردد.
و اما نکته بعدی در صورتیکه برای طراحی وبسایت شرکتی خود ، روش کدنویسی را انتخاب کرده اید ، موضوع “سئو و بهینه سازی ” وبسایت است .همانطور که در قبل تر عنوان نمودیم ، وبسایت هایی که با استفاده از وردپرس طراحی شده باشند ، سئو پذیری بسیار بالایی دارند .این در حالی است که در صورت طراحی یک وبسایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی ، سئوی وبسایت و بهینه سازی آن ، اندکی با مشکل مواجه است و سئو نمودن کلمات کلیدی مورد نظر شما کمی بیشتر از زمانی است که سایت با استفاده از CMSها طراحی شده باشد .بدین منظور لازم است در صورت نیاز به بهینه سازی کلمات کلیدی مورد نظرتان ، اندکی صبر را چاشنی کار کرده و مدت زمان بیشتری را برای نیل به هدف مورد نظرتان صرف نمایید .
مزیت دیگر سایت هایی که با استفاده از زبان های برنامه نویسی طراحی میشوند ، ریسپانسیو یا واکنش گرا بودن آن ها است .با توجه به کدنویسی وبسایت از صفر تا صد ، از همان ابتدا سایت از نظر واکنش گرا بودن در وسایل مختلف مورد بررسی قرار میگیرد و مخاطب با هر وسیله ای اعم از گوشی تلفن همراه ، تبلت ، لپتاپ و یا دسکتاپ قادر است تا سایت را بدون بهم ریختگی مشاهده و مورد استفاده قرار دهد .
پنل کاربری در سایت هایی که با استفاده از کدنویسی طراحی میشوند ، بسیار آسان است و با یک الی دو جلسه آموزشی به افرادی که حتی دانشی در این حوزه ندارند ، میتوان کار با سایت را آموزش داد .البته این بدان معنی نیست که کارفرما قادر است هرگونه تغییری را در سایت اعمال نماید !نه!!!زیرا در سایت هایی که با کدنویسی طراحی شده اند ، بر خلاف سایت های وردپرسی ، اعمال هرگونه تغییری در سایت مستلزم ورود برنامه نویسان سایت به موضوع است تا تغییرات مورد نظر در بستر وبسایت اعمال شود ( مگر اینکه کارفرما از دانش برنامه نویسی بهره مند باشد که باز هم در اینصورت شرکت مجری عواقب ورود فردی خارج از پروژه را برعهده نخواهد گرفت)بنابراین کارفرما قادر است با استفاده از پنل کاربری ، برخی موارد مانند خرید های سایت ، پاسخگویی به تیکت ها ، مدیریت کاربران سایت و از این قبیل تغییرات را مدیریت نماید .
امنیت وبسایت ، موضوعی مهم است که در صورتیکه وبسایت شما با استفاده از زبان های برنامه نویسی طراحی شده باشد ، تضمین امنیت آن بیشتر از سایت هایی است که با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا طراحی میشوند .زیرا کدها توسط برنامه نویسان شرکت مجری از صفر نوشته شده و هیچ راه نفوذی برای هکرها به سایت وجود ندارد .در واقع سایت از نظر وجود باگ و یا مشکلات احتمالی ، پیش از تحویل پروژه ، بارها و بارها مورد بررسی قرار میگیرد .
ما در تیم کرگدن با افتخار همکاری با برنامه نویسان و طراحان با تجربه و خلاق ، قادریم تا هرگونه وبسایتی اعم از وبسایت شخصی ،شرکتی ، فروشگاهی ،خبری ، آموزشی و …را با استفاده از دو نوع پلتفرم : سیستم های مدیریت محتوا و یا با استفاده از زبان های برنامه نویسی ، به شیوه ای استاندارد و حرفه ای و با استفاده از قالب های اختصاصی طراحی نماییم.
شما عزیزان برای اخذ اطلاعات بیشتر در این حوزه و یا دریافت مشاوره رایگان میتوانید با شماره تلفن های 66460504 و 66970199 تماس حاصل فرموده و یا بصورت آنلاین و با استفاده از شماره واتساپ 09376644889 نسبت به دریافت اطلاعات مورد نیاز خود ، اقدام فرمایید .

طراحی سایت شرکتی در تهران

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی ، برخورداری از یک وبسایت برای هر شرکت و کسب و کاری ف جزو مایحتاج ضروری مطرح است .بنابراین افراد برای براورده نمودن این نیاز خود بخ دنبال فرد و یا شرکت مجری هستند تا بتوانند با استفاده از خدمات قابل ارائه توسط ایشان ، نسبت به سفارش یک سایت شرکتی اقدام نمایند .
اما یافتن یک مجری به منظور طراحی سایت شرکتی در تهران ، برای افرادیکه قصد دارند یک وبسایت برای خود داشته باشند ، تبدیل به یک چالش بزرگ شده است .زیرا در شهر بزرگی مانند تهران ، افراد و شرکت های بسیاری وجود دارند که نسبت به ارائه این خدمات اقدام مینمایند و در صورتیکه در حوزه طراحی وبسایت ، آشنایی نداشته باشید ، ممکن است به دام افراد و یا شرکت هایی بیفتید که علاوه بر هدر رفت هزینه ، موحب اتلاف زمان و وارد آوردن خسارات روانی به شما شوند .
البته که حتی اگر تعداد شرکت های مجری ، از تعدد کمی هم برخوردار باشند ، باز هم به دلیل فضای رقابتی و تنوع خدمات ، شما به عنوان کارفرما ، دچار سررگمی خواهید شد .
بنابراین باید این نکته را بدانید که هر شرکت طراحی در تهران ، یک شرکت طراحی نیست!واقف بودن به این مهم ، شما را از خطرات احتمالی که ممکن است گریبانگیرتان شود ، ایمن نگاه میدارد و موجب میشود که با دیدی بازتر نسبت به انتخاب یک شرکت طراحی سایت شرکتی در تهران اقدام نمایید .
اما انتخاب یک شرکت طراحی سایت آن هم در شهر بزرگ و پر تنوعی همچون تهران ، مستلزم توجه به نکاتی است که در ادامه بدان ها خواهیم پرداخت .این موارد عبارتند از :
– شناسایی اهداف خود
اهدافتان را بشناسید و سپس نسبت نیل به آن ها اقدام نمایید .در صورتیکه شما هدف و انتظارات از طراحی وبسایت برای شرکت خود را ندانید ، نخواهید توانست شرکت مجری منسبی را برای طراحی وبسایت خود پیدا نمایید .
– سابقه شرکت مجری
برای اینکه بتوانید از تجربیات شرکت مجری مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید ، لازم است تا از سابقه فعالیت خود در عرصه وب مطلع شوید .هرچه این سابقه فعالیت بالاتر باشد ، اصالت شرکت و توانایی ایشان در انجام پروژه بالاتر است .
ناگفته نماند که صرف برخورداری از سابقه فعالیت طولانی مدت ، نباید موجب اطمینان صد در صدی به شرکت مجری شد .زیرا سابقه طولانی مدت به معنی قوت اجرای پروژه ها نیست .
– نمونه کار
نمونه کارهای انجام شده توسط شرکت طراحی سایت ، یک روش بسیار قوی در انتخاب شرکت طراحی سایت است.بدین منظور میتوایند پروژه هایی که قبلا توسط شرکت مجری طراحی و اجرا شده است را از نظر طراحی و گرافیک ، رابط کاربری و کارایی آن مورد بررسی قرار دهید .هرچه نمونه کارهای اجرا شده توسط شرکت طراح ، قوی تر باشد ، شرت مذکور قابلیت اطمینان بیشتری دارد .
– تعامل با شرکت مجری
داشتن تعامل در طول روند طراحی یک پروژه از اهمیت زیادی برخوردار است .شما باید قادر باشید تا در حین پروسه طراحی سایت مورد نظرتان ، در صورت لزوم و تمایل ف بارها به شرکت مجری مراجعه نموده و از نزدیک شاهد تممیل مراحل باشید .
علاوه بر این ، این نکته از اهمیت بالایی برخوردار است که در حین تعامل با شرکت مجری ، نباید اعتقادات شرکت مجی بر کارفرما تحمیل شود .بلکه باید به عنوان پیشنهاد به وی عرضه شود .
البته ناگفته نماند که در برخی موارد به علت عدم آگاهی و احاطه کارفرما در حوزه طراحی سایت ، لازم است تا به راهنمایی ها و پیشنهادات شرکت مجری اعتماد کرد و از آن ها در طول انجام پروژه استفاده نمود .
– قیمت
تهران بنا بر موقعیت ژئوفیزیکی و اجتماعی که دارد ، خدمات در آن بشکلی لوکس و گران قیمت تر از سایر شهرها ارائه میگردند .بنابراین در زمانی که نسبت به انتخاب شرکت مورد نظر خود اقدام میکنید ، به این نکته توجه داشته باشید که قیمت اعلامی برای انجام پروژه شما به چه میزان است و آیا قیمت مقرون به صرفه برای انجام آن به شما پیشنهاد شده است یا خیر .
اما این نکته را از یاد نبرید که نباید به دام افراد سودجویی بیافتید که در ازای اعلام قیمت پایین ، پروژه را از شما دریافت میکنند .در این زمان در خوشبینانه ترین حالت ممکن ، پروژه در صورتیکه به شما تحویل گردد ، با تاخیر و مشکلات بسیار زیادی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
بنابراین برای انجام یک پروژه طراحی سایت ، قیمت اعلامی باید ، قیمتی مقرون به صرفه و متناسب با انتظاراتی است که لازم است براورده شود .
شرکت طراحی سایت کرگدن ، با سابقه ای بالغ بر یک دهه فعالیت درخشان در حوزه طراحی انواع وبسایت و رزومه ای قوی متشکل از بیش از 300 سایت در سطح ملی و بین المللی و رضایت بالای مشتریان خود توانسته به یکی از برترین شرکت های طراحی سایت شرکتی در تهران شود .
در صورت نیاز به شماره و راهنمایی میتوانید سوالات خود را بر روی شماره تلفن 09376644889 بر روی واتساپ مطرح فرموده تا کارشناسان ما در اسرع وقت نسبت به پاسخگویی به سوالات و یا ابهامات شما عزیزیان اقدام نمایند .علاوه بر این ، مشاوران ما بصورت تلفنی و با شماره های 66460504 و 66970199 آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در خصوص طراحی انواع وبسایت هستند .کافی است با ما در تماس باشید …

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی با بهترین قیمت

ارائه هر خدمت در قبال دریافت مبلغی هزینه است و برای ارائه خدمات هر شرکت بنابر نوع و کیفیت خدماتی که ارائه میکند ، هزینه ای را به عنوان قیمت طراحی سایت به شما اعلام میکند .هرچند ف دریافت مبالغ بالا به معنی کیفیت زیاد و حرفه ای بودن کار نیست .در مقابل اما ، اعلام قیمت ارزان قیمت ، بدین معنی است که تمامی امکانات یک سایت حرفه ای ، شامل حال شما نخواهد شد .چرا که استفاده از تجریبات طراحان سایت و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در خلال پروسه طراحی وبسایت، رایگان و ارزان نخواهد بود
بنابراین باید به دنبال طراحی سایت شرکتی با بهترین قیمت بود! این چیزی است که هر کس بدنبال آن است تا از شر کاستی ها و بی کیفیتی ها در امان بوده و در عین حال سایتی حرفه ای و مناسب را با قیمتی معقول و منطقی بدست آورد .
اما نکته حائز اهمیت این است که باید مراقب باشید تا فریب قیمت های بالا و لوکس را به منظور طراحی سایت نخورید .این طبیعی است که شما به عنوان کارفرما ، هیگونه اطلاعاتی در مورد انواع طراحی سایت ف مشکلات و مزایای روش های طراحی سایت ، نحوه کارکرد با سایت و … اطلاعی ندارید .متاسفانه همین امر موجب میشود برخی از همکاران ما در این حوزه ، نسبت به اعلام قیمت های نحومی به مخاطب اقدام نمایند اما در عوض از تکنووژی های قدیمی برای طراحی سایت استفاده نمایند و در زیر پوسته زیبای ظاهر سایت ، مشکلات ساختاری ان را پنهان نماید که در اغلب موارد کارفرمایان با دانش محدود خود ، متوجه اینگونه مشکلات نمیگردند .اما زمانی متوجه مشکلات ساختاری سایت میشوند که اصطلاحا کار از کار گذشته و ارائه خدمات از پشتیبانی خارج شده است .
پس چاره چیست ؟
ما به شما نکاتی را گوشزد میکنیم تا با استفاده از آن بتوانید از برترین خدمات با قیمتی مناسب بهره مند گردید .این موارد عبارتند از :
1. ظاهر بین نباشید!
لازم است این حقیقت را بدانید که ظاهر وبسایت تاثیری در قیمت طراحی سایت ندارد.مگر اینکه کارفرما تمایل به وجود برخی اِلِمان ها در ظاهر وبسایت داشته باشد که با استفاده از اسکریپت ها و JQuery طراحی میگردد .البته ناگفته نماند که ظاهر وبسایت بر اساس کاربرد آن طراحی میشود.بنابراین لازم است تا اندکی روانشناسی را چاشنی کار طراحی UI کرد تا بهترین نتیجه را از ظاهر یک وبسایت بدست آورد .
متاسفانه برخی از همکاران ما با سوءاستفاده از غفلت مشتریان خود ، برای راحی ظاهری فریبنده سایت ، درخواست مبالغ هنگفتی را میکنند که این از نظر اخلاق کاری و حرفه ای به دور است
2. استفاده از قالب های آماده ، هرگز!
بسیار دیده ایم که برخی از افراد سود جو ف از غفلت مشتریان خود استفاده نموده و در ازای طراحی سایت ،آن هم با قالب های آماده ای که رایگان هستند ، درخواست مبالغی ارزان ، اما نه متناسب با ارائه خدماتی که میدهند ، را مینمایند .به عنوان نمونه یکی از مشتریان عزیز ما که در زمینه امور خیریه فعالیت دارد ، برای سایت خیریه خود ، مبلغ 5 میلیون تومان را به شرکت طراح پرداخته بود .اما پس از بررسی های صورت گرفته توسط تیم کرگدن ، نتیجه حاصل شد که نه تنها سایت با استفاده از وردپرس که یک CMS رایگان است طراحی شده ، بلکه قالب مورد استفاده برای سایت نیز یک قالب رایگان بوده! و شرکت مجری تنها با محتوا گذاری 5 صفحه مبلغی هنگفت را از مشتری دریافت نموده بود.
بنابراین در صورتیکه با امور طراحی قالب آشنا نیستید و نمیتوانید قالب های رایگان را تشخیص دهید ، میتوانید از یک کارشناس و مشاور در کنار خود بهره مند شوید تا از شرِ مشکلاتی که در اثر استفاده از قالب های آماده برایتان پیش خواهد آمد ، در امان باشید .
3. قیمت ارزان ، ریسک بالا
رک بگوییم ، در حوزه طراحی سایت ، هرجا با قیمت پایین مواجه شدید ، بدانید قضیه کمی مشکوک است و لازم است محتاطانه گام بردارید .زیرا برای طراحی سایتی حرفه ای و استاندارد ، نیاز به استخدام افرادی متبحر و حرفه ای است که با مبالغ پایین کار نمیکنند .مگر اینکه بخواهید برای طراحی وبسایت خود از روش های ارزان قیمت و غیر استاندارد استفاده نمایید که توسط افراد جونیور و تازه کار صورت میپذیرد .که این موضوع در دراز مدت مشکلات بسیاری مانند استفاده از قالب های آماده ، عدم سئو پذیری ، نفوذ هکر ها به سایت ، سرعت پایین لود سایت ، طراحی بی کیفیت ف عدم ریسپانسیو بودن سایت و … را برایتان پدید خواهد آورد .در حال حاضر هیچگونه خدمات طراحی سایت با کمتر از 4 میلیون تومان ارائه نمیگردد مگر اینکه مشتری اصرار بر ارائه خدمات نازلی چون هاست غیر حرفه ای ، استفاده از قالب رایگان ، برخورداری سایت از امکانات بسیار کمی چون عدم استفاده از فروشگاه و … داشته باشد که هیچ شرکت حرفه ای و خوشنامی تمایل به ارائه چنین خدمات نازل و مشکل سازی ندارد و این خدمات تنها با مراجعه به افراد تازه کار قابل دریافت است که صد البته سپردن سفارش طراحی سایت به افراد ، موجب بوجود آمدن مشکلاتی چون عدم دسترسی به فرد ، یا دیرکرد وی در تحویل پروژه و برخورد با مشکلاتی است که پس از تحویل پروژه پیش خواهد آمد و دست کارفرما برای دریافت خدمات پشتیبانی کوتاه است !
بنابراین پیش از شرع به کار ، لازم است تا در مورد قیمت ارزان و غیر معقول طراحی سایت شرکتی مورد نظرتان تحقیقات کاملی را انجام دهید .
4. فریب شرکت هایی که در صفحه اول گوگل هستند را نخورید!
قرارگرفتن در لیست نتایج برتر گوگل مستلزم اثبات خود و کیفیت خدماتی که ارائه میدهید ، به گوگل است .بنابراین راهیابی و نمایش نام سایت شما در لیست نتایج برتر گوگل چیزی نیست که یک شبه بدست آید و نیاز به مدت زمانی طولانی مدت دارد .اما این بدان معنی نیست که تمامی سایت هایی که در صفحات اول گوگل نمایش داده میشوند ، استاندارد و تایید شده هستند .بسیاری از سایت ها با استفاده از روش هایی مانند Google AD میتوانند برای مدت محدودی در بین لیست سایت های صفحه اول گوگل نمایش داده شوند و یا با سئو نمودن خود ، برای مدتی محدود جزو لیست برتر قرار گیرند .بر همین اساس مشتری این تفکر را پیدا میکند که چون جزو برترین ها است ، بنابراین کیفیت خدمات بالایی دارد.اما باید این نکته را بدانید که اگر شما هم این تفکر را دارید ، سخت در اشتباهید .
علاوه بر این ممکن است برخی شرکت ها با استفاده از نام و برند شدن خود ، برای طراحی یک ساده ساده ، از مشتری درخواست مبالغ هنگفتی را نمایند که این امر معقول نیست و شما با پرداخت مبالغ هنگفت ، خدمات متناسب با هزینه پرداختی خود را دریافت نمیکنید .بنابراین گول نام شرکت های طراح را نخورید و در مورد هزینه ای که قرار است پرداخت کنید ، تحقیق نمایید .
نکته درگوشی ! اینکه : هرچه شرکت طراح سرشلوغتر باشد ، موجب میشود خدمات پشتیبانی ضعیف تری از خود ارائه دهد .زیرا پشتیبانی از مشتریان ، موضوعی وقت گیر است و ممکن است برای یک تغییر ساده و جزئی مدت زمان بسیار زیادی را منتظر بمانید .
در حال حاضر برای ارائه خدمات طراحی سایت شرکتی با امکانات ساده و بیسیک ، پرداخت هزینه بیشتر از 18 میلیون تومان منطقی نمیباشد و هرچه انتظارات و امکانات بیشتری از سایت مورد نظرتان باشد ، بر این مبلغ اضافه میگردد .
بنابراین ، باید در هنگام انتخاب شرکت طراح سایت ، با توجه به خدماتی که به شما ارائه میشود ، قیمتی معقول و متناسب به شما ارائه گردد .زیرا : “هیچ گرانی بی‌حکمت نیست هیچ ارزانی بی‌علت”

 

 

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

طراحی یک وبسایت شرکتی آن هم به شکلی حرفه ای و استاندارد از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است .زیرا مخاطب با بررسی آن ، در مورد شما و خدماتتان قضاوت و در نهایت تصمیم گیری میکند و همانطور که عنوان شد ، وبسایت شما ، ویترینی از آن چیزی است که هستید و خدماتی است که ارائه میدهید .بنابراین توجه به نحوه طراحی وبسایت شرکتی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طراحی سایت شرکتی آن هم به شکلی حرفه ای از منظرهای گوناگونی مورد بررسی قرار میگیرد .یک سایت حرفه ای ، ماحصل کنار هم قرار گرفتن تعداد بسیاری از المان های ساختاری و بصری است بدین معنی که برای بازدهی هر چه بیشتر ، باید این امکانات متناسب با نیاز سایت و اهداف آن به روشی جذاب در کنار یکدیگر قرار گیرند .رعایت همین استانداردها در نهایت موجب بوجود آمدن یک رابط کاربری ایده آل خواهد شد .
علاوه بر این موارد، یک سایت حرفه ای باید از زیرساخت های مناسب برای طراحی یک وبسایت مانند هاستیگ مناسب ، سرعت بارگذاری بالا ، قابلیت توسعه ، ریسپانسیو بودن ، طراحی قالب اختصاصی ، سئو فرندلی بودن صفحات و … بهره برده باشد .
ما با شناخت و احاطه کامل بر بستر اینترنت و فضای رقابتی وبسایت ها ، قادر است تا سایتی حرفه ای را برای شما طراحی نموده به گونه ای که پاسخگوی نیاز شما از برخورداری از یک وبسایت بوده و تجربه کاربری لذت بخشی را برای کاربر به ارمغان آورد
شرکت کرگدن با سابقه ای بالغ بر یک دهه فعالیت در زمینه طراحی سایت ، سئو و بینه سازی وبسایت ، راه اندازی و مشاور استارت آپ، ارائه بیزینس پلن و استراتژی بازاریابی برای کسب و کار های نوپا و حرفه ای آماده ارائه خدمت به شما عزیزان در جهت رونق و گسترش کسب و کار شما عزیزان میباشد.
.

طراحی سایت شرکتی در خیابان انقلاب

خیابان انقلاب یکی از مهمترین خیابان های تهران است که کسب و کارهای بسیاری در این محدوده واقع شده اند .خیابان انقلاب یکی از مهمترین خیابان های تجاری در شهر تهران است که شرکت های بسیاری در این محدوده و یا در خیابان های منتهای با این خیابان فعالیت میکنند .
اما یکی از مهمترین دغدغه های هر شرکتی ، گسترش کسب و کار و نحوه کسب درآمد و افزایش آن است .
یکی از به روز ترین و مناسب ترین بستر ها برای گسترش فضای کسب و کاری ، استفاده از بستر اینترنت و برخورداری از وبسایت است .بسیاری از شرکت ها به دنیاب شرکتی برای طراحی سایت شرکتی در خیابان انقلاب هستند و وقت وزمان بسیاری را برای پیدا نمودن شرکتی مناسب صرف مینمایند شرکتی که قادر باشد یک وبسایت شرکتی را متناسب با نیاز مشتری ، با کیفیت بالا و طراحی حرفه ای ، پشتیبانی رایگان ، آموزش کامل و صد البته هزینه ای مغقول و مقرون به صرفه طراحی و اجرا نماید.
اما چگونه میتوان مطمئن شد که شرکت انتخاب شده توسط شما شرکتی مطمئن است و سایت را به گونه ای طراحی میکند که نه تنها هزینه های طراحی به شما بازگشته بلکه سایت مورد نظرتان به سود دهی نیز خواهد سرید؟از مجا میتوان فهمید که سایت مجریِ منتخب شما ، بشکلی حرفه ای رفتار میکند و نتیجه حاصله از سفارش شما ، وبسایتی استاندارد و حرفه ای است ؟آیا شرکت مذکور ، توانایی پشتیبانی از شما را در پایان پروژه و پس از اتمام پروسه طراحی سایت خواهد داشت ؟مبادا شرکت طراح ،در نهایت سایتی را به شما تحویل دهد که با ذهنیات شما نامتقارن بود و در این صورت چگونه میتواند اشتباه خود را جبران نماید ؟
بدین منظور میتوانید پس از کسب اطلاعات مورد نیاز در حوزه طراحی وبسایت و یا در صورت عدم دانش کافی ، با فردی مطلع مشورت نموده و سپس نسبت به انعقاد قرارداد با شرکت طراحی سایت اقدام نمایید .
اما در حالت کلی لازم است تا نسبت به ارائه خدمات مورد نظرتان از شرکت مجری مطمئن شوید .بنابراین میتوانید با مطرح نمودن برخی از سوالات مانند موراد زیر از نحوه خدمت رسانی و کیفیت آن ، اطمینان تقریبی را بدست آورید .برخی از این سوالات عبارتند از:
• سابقه فعالیت شرکت
• نمونه کارهای اجرا شده و زنده طراحی سایت
• امکان طراحی سایت با قالب اختصاصی
• مدت زمان تحویل پروژه
• امکان بروز رسانی های متعدد
• امکان گسترش امکانات و صفحات وبسایت
• اطمینان از ریسپانسیو بودن سایت
• تضمین امنیت وبسایت
• آموزش رایگان کار با پنل کاربری
• نحوه کار با درگاه پرداخت و شرایط واریز وجوه به حساب شخصی
• نحوه پشتیبانی مشتری پس از اتمام پروژه
• و …
شرکت کرگدن ، به انتخاب بسیاری از کارفرمایان خود ، برای پنجمین سال متمادی به عنوان برترین شرکت طراحی وبسایت در شهر تهران انتخاب شده که خدماتی همچون طراحی انواع سایت شخصی ، شرکتی ، سازمانی ، آموزشی ، خبری ، فروشگاهی و … را در رزومه کاری درخشان خود ثبت نموده است .علاوه بر این ، شرکت کرگدن نسبت به ارائه خدماتی همچون طراحی لوگو ، سئوی وبسایت ، پشتیبانی شبکههای اجتماعی ، مشاوره راه اندازی کسب و کار و … فعالیت دارد که شما عزیزان میتوانید بنابر نیاز خود در حوه کسب و کارهای آنلاین ، نسبت به دریافت خدمات از تیم ما اقدام نمایید .
تیم کرگدن ، با افتخار همکاری با اساتید و متخصصان خود در عرصه فعالیت های کسب و کار قادر است تا پاسخگوی نیاز شما هموطنان عزیز در حوزه انواع سایت و خدمات وابسته به آن باشد .
شما عزیزان میتوانید برای دریافت خدماتی همچون : مشاوره راه اندازی کسب و کار ، طراحی انواع وبسایت ، سئو و بهینه سازی کلمات کلیدی ، طراحی لوگو ، مدیریت شبکه های اجتماعی و … با متخصصین ما در تماس بوده و نسبت به رفع نیاز خود اقدام نمایید .
بدین منظور میتوانید نسبت به کسب اطلاعاتی در مورد نحوه انجام پروژه ، مدت زمان اتمام پروژه ، هزینه تمام شده برای انجام امور مورد نظر ، نحوه ارائه خدمات پشتیبانی و … با کارشناسان ما در تماس بوده و پاسخ سوالات و ابهامات خود را دریافت نمایید .
مشاوران ما در تیم کرگدن آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز شما در عرصه کسب و کارهای اینترنتی هستند.
کافی است با ما با شماره تلفن های 66460504 و 66970199 در تماس باشید …

طراحی سایت شرکتی با طراحی اختصاصی

در صورتیکه قصد شما از برخورداری از یک وبسایت ، ورود به عرصه رقابتی در بستر اینترنت و در بین سایر همکارانتان است ، بنابراین لازم است به بهترین نحو در بین سایر وبسایت ها ظاهر شوید و امین امر مستلزم داشتن وبسایت ی است که از طرحی اختصاصی و حرفه ای برخوردار باشد

بنابراین باید طراحی سایت شرکتی با طراحی اختصاصی را از شرکت مجری خود درخواست نمایید .زیرا داشتن یک وبسایت در بستر اینترنت به مانند یک شعبه فیزیکی از شرکت شما درفضای مجازی است که با استفاده از آن میتوانید شرکت خود را به مخاطبین معرفی نموده و نسبت به ارائه خدمات و یا فروش محصولات خود با کاربران اقدام نمایید .
وبسایت شما ، به مانند یک ویترین از شما و خدمات شماست .بنابراین اینکه مخاطبین شما در مواجه با شما ، چه تفکری راجع به شما میکنند از اهمیت ویژه ای برخوردار است .زیرا بسیاری از مخابین و مشتریان شما ، تا قبل از مواجه با وبسایت شما ، هیچگونه ذهنیتی راجه به شما و خدماتتان نداشته اند و این وبسایت شماست که نقش معرفی شما را بر عهده میگیرد .بنابراین برای طراحی آن حداکثر حساسیت را بخرج دهید تا تصویری خوشایند از شما در ذهن مخاطبینتان نقش ببند .
یک سایت استاندارد ، ماحصل طراحی خوب و حرفه ای است که از کنار هم قرار گرفتن اِلِمان های بسیاری تشکیل شده است .در صورتیکه قالب وبسایت شما از زیر ساختی مناسب و استاندارد برخوردار باشد ، موجب خواهد شد که سایت شما از امتیازات بسیاری همچون قابلیت توسعه پذیری ، سئو پذیر بودن ، سرعت لود بالا ، ریسپانسیو بودن و … برخوردار شود .
تنها در صورت طراحی سایت با استفاده از قالب اختصاصی است که میتوان نمای ظاهری سایت را متناسب با مدل کسب و کاری شما و روانشناسی شغل شما طرح ریزی نمود .بدین منظور میتوان با استفاده از روانشناسی رنگ ها ، چیدمان تک تک عناصر و محتوای مناسب ، سایت را بشکلی یکتا و اختصاصی طراحی نمود .
طراحی حرفه ای و اختصاصی صفحات وبسایت متناسب با فضای کسب و کار شما ، علاوه بر اینکه موجب ترغیب کاربر برای کار با وبسایت شما میشود ، میتواند در ذهن کاربر نیز ماندگار شود .بر همین اساس رنگبندی مناسب سایت و رعایت هارمونی آن با سایر عناصر طراحی نظیر رنگ لوگو ، رنگ سازمانی و عناصر تشکیل دهنده وبسایت موجب بوجود آوردن نصویری حرفه ای تر از شما و کسب و کارتان در ذهن مخاطب خواهد شد .
طراحی اختصاصی قالب وبسایت هم در روش استفاده از CMSها مانند وردپرس ، جوملا و دروپال ممکن است و هم با استفاده از کدنویسی سایت .بدین منظور لازم است تا مشتری در وهله اول ، هدف خود از برخورداری از وبسایت را به تیم طراح منتقل نموده و پس از آن با توجه به انتظارات از برخورداری از سایت شرکتی مورد نظر ، طرحی متناسب با نیازهای مخاطب اتود زده شود .پس از به تاییدِ رسیدنِ صفحه اول توسط مشتری ، شرکت طراح نسبت به طراحی دیگر صفحات سایت مانند فروشگاه ، وبلاگ ، درباره ما ، تماس با ما و … اقدام مینماید .پس از تاییدِ تمامی این صفحات ، پروسه طراحی سایت وارد مرحله کدنویسی و طراحی میشود .

ما معتقدیم که تمامی سایت های اجرا شده توسط کرگدن ، باید دارای امضای کرگدن باشند .در این راستا اقدام به طراحی انواع سایت ها در سطح ملی و بین المللی نموده ایم به گونه ای که از قالبی اختصاصی و کاملا حرفه ای بهره مند هستند .
برای بهتر دیده شدن ، کافی است با ما در تماس باشید…

 

طراحی سایت شرکتی در خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر یکی از مهمترین و اصلی ترین خیابان های تهران است که کسب و کارهای بسیاری در این محدوده نسبت به کسب درآمد اقدام میکنند .بسیاری از شرکت های مهم و حیاتی نیز در این محدوده سکونت داشته که با استفاده از بستر اینترنت و سایت شرکتی نسبت به ارائه خدمات خود اقدام مینمایند .در صورتیکه شما نیز یکی از این شرکت های هستید که قصد ورود به دنیای مجازی و گسترش کسب و کار خود از طریق طراحی سایت شرکتی در خیابان ولیعصر را دارید ، میتوانید به یکی از شرکت های طراحی سایت مراجعه نمایید و خدمت مورد نظرتان را از ایشان دریافت نمایید .چرا که فضای کسب و کار روز به روز دچار تغییر است و شرکتی موفق عمل خواهد کرد که با ساختارهای به روز ، همگام شود .در غیر اینصورت ، رقبا از ایشان پیشی گرفته و گوی سبقت را از ایشان میربایند .زیرا هرچقدر که یک شرکت قوی و مصمم در ارائه خدمات خود گام بردارد ، باز هم در صورتیکه به دنیای مجازی ورد پیدا نکند و برای معرفی و خدمات خود ، وبسایتی را تهیه ننموده باشد ، باز هم نمیتواند بشکلی موفق در ذهن مخاطب جلوه نماید و حداکثر خدمات دهی را از خود نشان دهد .
در صورتیکه قصد سفارش طراحی سایت به یک شرکت مجری را دارید ، لازم است تا از کیفیت کار و میزان تبحر عملکرد آن شرکت مطمئن شوید .زیرا بسیارند شرکت هایی که در سطح تهران و خیابان ولیعصر نسبت به ارائه خدمات طراحی سایت اقدام میکنند و لزوما تمامی آن ها از کیفیت کار بالایی برخوردار نیستند .
در زمان سفارش طراحی سایت به شرکت طراحی سایت شرکتی در خیابان ولیعصر، لازم است تا به مواردی همچون طراحی ظاهر وبسایت ، طراحی UI یا رابط کاربری سایت ،ریسپانسیو یا واکنش گرایی سایت ، ارتباط بین صفحات وبسایت و کدنویسی تمیز آن توجه نمود .
علاوه بر این لازم است تا طراحی وبسایت به گونه ای باشد که سئو فرندلی بوده تا در صورتیکه در آینده نیاز به سئو و بهینه سازی سایت در برخی کلمات کلیدی گرفتید ، به راحتی بتوان این امور را بر روی سایت انجام داد .زیرا هر اندازه که شما امور مرتبط با سئو را بشناسید ، باز هم نمیتوانید به اندازه یک تیم سئو کار و طراح وبسایت ، سایت را بشکلی بهینه سازی شده طراحی نمایید .
البته این نکته را از یاد نبرید که در صورتیکه سایت شما در نهایتِ استاندارد بودن نیز طراحی شود ، باز هم بدون سئو شدن و در لیست نتایج برتر گوگل قرار گرفتن ، نمیتوان نتیجه حداکثری را از آن بدست آورد .بنابراین دیر یا زود بفکر سئوی سایت خواهید افتاد.پس چه بهتر که از همان ابتدا ، نسبت به سفارش سایتی اقدام نمایید که متناسب با استانداردهای سئو باشد تا از شر نیاز به باز طراحی مجدد و هزینه های جانبی در امان بمانید .
شرکت طراحی سایت شرکتی کرگدن ، یکی از شرکت های برتر طراحی سایت در سطح تهران و خیابان ولیعصز است که نسبت به طاحی انواع سایت شخصی ، شرکتی ، فروشگاهی ، خبری ، آموزشی و … متناسب با آخرین استانداردهای روز دنیا اقدام نموده و و تجربه کاربری لذت بخشی را در حین کار با وبسایت خود به شما ارزانی میدارد .متخصصین ما در تیم کرگدن با تکیه بر دانش و تجربه بالغ بر یک دهه فعالیت در عرصه وب توانسته انواع سایت شرکتی را چه در سطح ملی و چه در سطح بین المللی تحویل مشتریان عزیز خود نماید به گونه ای که با استفاده از آن ، موجب رونق بخشیدن به کسب و کار این عزیزان شده است .
شما نیز در صورتیکه نیاز به برخورداری از یک سایت شرکتی متناسب با نیاز خود دارید ، میتوانید پس از برقراری تماس با کارشناسان ما مستقر در تیم مشاوره ، نسبت به طرح نیاز خود اقدام نموده و شوالات و ابهامات خود در زمینه طراحی سایت شرکتی مطرح نمایید .همکاران ما در تیم کرگدن ، آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز شما عزیزان در حوزه طراحی انواع وبسایت هستند .
کافی است با ما با شماره های 66460504 و 66970199 در تماس باشید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×