طراحی فوری سایت فروشگاهی

فروش در یک کسب و کار به معنی نبض آن کسب و کار است. بدین معنی که در صورت مسکوت ماندن فروش، چرخ آن کسب و کار از حرکت باز ایستاده و بسیاری از کسانیکه با استفاده از فروش محصولات آن، کسب درامد دارند و روزی میگذرانند با مشکل مواجه میگردند. این امر موجب میگردد تا بسیاری از مدیران آن کسب و کار که از طریق فروش محصولات خود امرار معاش میکنند، نسبت به طراحی و اجرای هرچه سریعتر سایت فروشگاهی مورد نظر خود اصرار دارند.

طراحی فوری سایت فروشگاهی

طراحی فوری سایت فروشگاهی

علاوه بر این در بسیاری مواقع، کارفرما بنابر دلایل مختلفی همچون افتتاح فروشگاه یا Online shopping خود و یا برگزاری یک جشنواره در موعد مقرر، نیاز دارد تا طراحی سایت در کوتاهترین زمان ممکن صورت پذیرد و در واقع به دنبال شرکت مجری است که توانایی ارائه خدمت طراحی فوری سایت فروشگاهی را آن هم به بهترین شکل ممکن داشته باشد.
درست در اینجاست که بسیاری از کارفرمایان به دلیل عجله ی که دارند، در دام افراد سودجو گرفتار میشوند و موجب لطمات بی شمار مالی و روحی خواهند شد. زیرا افراد در زمانیکه مستاصل هستند و نیازِ ایشان نسبت به یک امر، محسوس میشود، به دنبال ریسمانی هستند که بدان چنگ زنند. بنابراین به زودی به هر شرکتی اطمینان نموده و در پی آن هزینه های غیر معمولی میپردازند و زمانی متوجه مشکل خواهند شد که نه تنها متحمل ضرر شده اند. بلکه زمانی برای جبران اشتباه خود ندارند.
بنابراین شناخت شرکت مجری مطمئن و قابل اطمینان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
پس از شناخت شرکت مجری، نوبت به انتخاب پلتفرم مناسب به منظور طراحی یک سایت فروشگاهی دارید.
بطور کلی برای طراحی یک وبسایت فروشگاهی، به دو روش عمل میکنیم:
1- طراحی سایت با استفاده از روش کد نویسی: بدین منظور قالب یک وبسایت از صفر تا صد با استفاده از زبان های برنامه نویسی تحت وب مورد طراحی و اجرا قرار میگیرد. در طراحی وبسایت با استفاده از زبان برنامه نویسی، از زبان های جاوااسکریپت و PHP به منظور طراحی اِلِمان های مختلف وبسایت استفاده میگردد. این روش از طراحی وبسایت نیازمند زمان است و در صورتیکه فرد در طراحی وبسایت خود، اصرار بر فوریت اتمام پروژه داشته باشد، علی رقم نقاط مثبت آن نظیر عدم محدودیت در بکارگیری عناصر طراحی، باید از آن چشم پوشی کرد.
2- طراحی سایت با استفاده از CMSها: استفاده از CMSها که به سیستم های مدیریت محتوا، روشی مرسوم است که امروزه طرفداران بسیاری را از آن خود کرده است. از محبوب ترین CMS ها میتوان به پلتفرم وردپرس اشاره نمود که امروزه چیزی در حدود 40 درصد وبسایت های زنده دنیا از این پلتفرم استفاده میکنند. طراحی سایت با استفاده از CMSها موجب بالا بردن سرعت طراحی شده و مدت زمان به اتمام رساندن پروژه گاهی تا کمتر از یک هفته بطول میانجامد.
نکته مهم در طراحی فوری سایت فروشگاهی با استفاده از CMSها ، استفاده از قالب های آماده و یا طراحی قالب بصورت اختصاصی است. در صورتیکه میزان بودجه ای که برای طراحی سایت مورد نظرتان اندک است، میتوان با استفاده از قالب های اماده، سایت را به سرانجام رساند. اما در صورتیکه سایت مورد نیازتان از اهمیت برخوردار است و در آینده نیاز به سئو نمودن کلمات کلیدی بر روی آن را دارید، ضروری است برای طراحی قالب وبسایت، به شکل اختصاصی عمل کرد و قالب از صفر تا صد توسط شرکت مجری مورد طراحی قرار گیرد. ناگفته نماند که در صورت طراحی قالب وبسایت بصورت اختصاصی، نیاز به مدت زمان بیشتری برای طراحی یک وبسایت فروشگاهی است. بنابراین لازم است به منظور نیل به بهترین هدف حداکثر همکاری را با تیم مجری انجام دهید.
از دیگر مواردی که در هنگام نیاز به طراحی فوری سایت شرکتی لازم است بدان توجه نمود، محتوای وبسایت است. یک وبسایت مادامی که محتوایی به کاربر ارائه ندهد، حتی اگر از بهترین طراحی نیز برخوردار باشد، ناکارامد است و کاربر پس از مراجعه به سایت، آن را در مدت زمان کوتاهی ترک خواهد نمود.
بنابراین لازم است تا در حین پروسه طراحی سایت، تیم طراح را از نظر محتوا، تغذیه نموده و اطلاعات مورد نیاز در خصوص کسب و کار خود نظیر اطلاعات تماس با ما، اطلاعات درباره ما، اطلاعاتی در مورد محصولاتتان و … را به شکل متن در اختیار تیم طراح قرار دهید. همچنین در صورتیکه فروشگاه و محصولات شما عکس های اختصاصی دارد، لازم است تا عکس های با کیفیت از محصولات و یا مجموعه خودتان را در اختیار تیم طراح قرار داده تا پروسه طراحی معطل محتوا و عکس مورد نیاز وبسایت نشود.

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

 

بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی

به منظور درخشش هرچه بیشتر در زمینه فروش محصولات خود در بستر اینترنت، لازم است تا بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی را در بین گزینه های بسیار زیاد انتخاب نمایید. البته ناگفته نماند که تعریف هر شخص از بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی متفاوت بوده و بسته به نیاز و اهداف شخص ممکن است در برخی موارد تغییر کند. به عنوان مثال معیار یک کارفرما سرعت عمل و معیار کارفرمایی دیگر، زیبایی سایت است که بهترین شرکت و عملکرد بهینه وی را تایید میکند. اما از نظر کرگدن بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی، شرکتی است که بتواند تمامی اِلِمان های ظاهری و کد نویسی را در طول روند انجام پروژه رعایت نموده و در موعد مقرر پروژه را تحویل کارفرما نماید. علاوه بر تمام این موارد باید بتواند از مشتری خود، پشتیبانی بهنیه ای به عمل آورد تا با کمترین مشکل، سایت به انجام وظیفه خود که فروش هرچه بیشتر محصولات است، بپردازد.
اما ممکن است شما به عنوان کارفرما، با موضوع طراحی سایت و استانداردهای آن آشنا نباشید و این موضوع موجب خواهد شد که نتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. بنابراین در ادامه به برخی از مهمترین فاکتورهایی که موجب میشود یک شرکت به بهترین شرکت مجری بدل شود را برایتان عنوان نموده ایم. این موارد عبارتند از:
• انتخاب پلتفرم مناسب برای طراحی سایت
در حال حاضر از دو روش برای پیاده سازی وبسایت استفاده میشود. استفاده از زبان های برنامه نویسی و استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس و جوملا. شرکت طراحی سایت باید قادر باشد تا بهترین روش را با توجه به انتظارات کارفرما از سایت انتخاب نموده و برای طراحی سایت، به مشتری پیشنهاد دهد. هر یک از این دو روش دارای مزایا و معایب مختلفی هستند که ذکر آن ها در این مقاله نمیگنجد اما به عنوان مثال استفاده از پنل مدیریت اختصاصی برنامه نویسی شده موجب میشود پروسه طراحی سایت طولانی تر و گران تر تمام شود و در صورتی انجام پروژه در این حالت معقول است که لازم باشد به سایت امکاناتی اضافه شود که در حالت عادی و استفاده از CMSها غیر ممکن و یا پیاده سازی آن غیر معقول (مانند استفاده از پلاگین های غیر معتبر) باشد.
• خلاقیت در طراحی
خلاقیت یکی از فاکتورهای بسیار مهم در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی است. یک شرکت طراح سایت باید بتواند پروژه را به شکلی زیبا و جذاب طراحی نماید به گونه ای که کاربر پس از مراجعه به سایت علاوه بر جذبِ ظاهر سایت شدن، بتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کرده و نیاز خود از سایت را برآورده نماید.
مهمترین معیار برای تشخیص این فاکتور در زمان انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت فروشگاهی، مشاهده نمونه کارهایی است که تا پیش از این توسط شرکت مجری به اتمام رسیده است.
• ارائه خدمات تولید محتوا
محتوای مناسب در یک سایت از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. اما در بسیاری مواقع کارفرما، توانایی تولید محتوای مناسب برای سایت بطوریکه کاربر توسط آن جذب شود را ندارد، لذا لازم است شرکت مجری توانایی تولید محتوای مناسب و استاندارد به گونه ای که کاربر با مراجعه به سایت بتواند نیاز خود را برطرف نموده و جذب سایت شود را داشته باشد.
• ارائه خدمات پشتیبانی
یکی از مهمترین فاکتورها در حوزه طراحی سایت و انتخاب بهترین شرکت مجری، نحوه ارائه خدمات پشتیبانی و کیفیت آن است. متاسفانه بسیاری از همکاران ما در این حوزه، ضعیف عمل کرده و پس از اتمام پروسه طراحی و تسویه کامل پروژه، خدمات پشتیبانی ضعیفی به مشتری خود ارائه میدهند. در بسیاری از مواقع مشتریانی به ما مراجعه میکنند که فقط و فقط نیاز به ارائه خدمات پشتیبانی دارند زیرا شرکت مجری، ایشان را پس از اتمام پروژه رها نموده و یا مدت زمان پاسخ دهی به مخاطب بسیاری طولانی است. لذا بسیار مهم است که در حین انتخاب شرکت طراح سایت فروشگاهی، از کم و کاست خدمات پشتیبانی و نحوه ارائه آن و مدت زمانی که سایت شما شامل این خدمات است مطلع گردید.
• میزان رضایت مشتریان
اطلاع از این امر بسیار ساده است. شما با دیدن نمونه کارهای قبلی میتوانید به راحتی با مشتریان سابق و یا فعلی شرکت طراح ارتباط برقرار نموده و از نحوه دریافت خدمات و کیفیت طراحی ایشان مطلع گردید. به طور قطع شما در آینده تبدیل به یکی از این افراد خواهید شد که احساس مشتریان فعلی شرکت مذکور را، چه خوب و چه بد درک میکند!!!
• هزینه طراحی سایت
ممکن است در هنگام تعریف پروژه برای شرکت های مجری مختلف، قیمت های متفاوتی را دریافت نمایید. اما چیزی که مهم است، تناسب قیمت انجام پروژه با انتظاراتی است که از وبسایت خود دارید.
البته ناگفته نماند که هرچه شرکت مجری قدمت بیشتری داشته باشد و تجربه کاری وی بالاتر باشد، هزینه بالاتری را برای انجام پروژه پیشنهاد خواهد داد. اما همانطور که عنوان شد، تناسب قیمت ارائه شده با انتظاراتی که از وبسایت داریم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ممکن است برای انجام یک پروژه بزرگ و پیچیده قیمتی ارزان به شما پیشنهاد شود اما در این جا دو خطر شما را تهدید میکند:
ممکن است شرکت مجری به علت عدم توانایی تحلیل پروژه قیمت ارزان را به شما ارائه داده باشد و پس از شروع پروژه متوجه سختی کار بشود که یا از شما هزینه بیشتری طلب میکند و یا پروژه را به دلیل عدم سود آوری مسکوت رها میکند.
بنابراین هرچه جزئیات سایت مورد نظرتان بیشتر باشد، هزینه طراحی سایت بالاتر میرود. قیمت بالا و یا پایین هیچکدام شما را به سر منزل مقصود نمیرساند و تنها قیمت منطقی و مقرون به صرفه است که میتواند تضمینی برای انجام کارِ با کیفیت باشد.
علاوه بر این، پلتفرمی که با استفاده از آن سایت مورد نظرتان مورد طراحی قرار میگیرد نیز از اهمیت برخوردار است. پروژه هایی که از طریق کد نویسی و زبان های برنامه نویسی طراحی میشوند، نسبت به پروژه هایی که با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس مورد طراحی واقع میگردند، از قیمت به مراتب بالاتری برخوردارند.
• سابقه کاری
از دیگر فاکتورها در انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، سابقه کاری شرکت طراح است. اما این موضوع در 100 مواقع صدق نمیکند. زیرا ممکن است یک شرکت از سابقه کاری طولانی برخوردار باشد اما کیفیت ارائه خدمات ضعیفی داشته باشد و یا حتی به دلیل مشتریان بسیار زیاد خود نتواند خدماتِ بهینه ای همچون خدمات پشتیبانی با کیفیتی ارائه دهد.

طراحی سایت فروشگاهی

با نگاهی گذرا به نحوه زندگی انسان در چند سال اخیر درمیابیم که زندگی انسان امروزی در دنیای دیجیتال هیچ شباهتی به زندگی وی در چند سال اخیر نداشته و نحوه تامین مایحتاج وی روز به روز دچار تغییر میگردد. به عنوان مثال تا چند سال اخیر و خصوصا تا پیش از وجود بیماری کرونا، اکثر افراد مایحتاج خود را به شکلی سنتی و از فروشگاه ها تامین میکردند. اما با بروز و پیدایش مشغله های گوناگون و علی الخصوص بیماری کرونا، این تامین نیاز ها تغییر رویه داده و به شکلی نوین و در بستر اینترنت گسترش پیدا کردند.

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

بدین منظور افراد با جستجو در بستر اینترنت و یا شبکه های اجتماعی نسبت به پیدا نمودن شرکت و یا فروشگاهی که خدمات و یا محصول مورد نظرشان را به فروش میرساند، پیدا نموده و پس از مراجعه به وبسایت ایشان، نسبت به خرید خدمات و یا محصول مورد نظر اقدام مینمایند.
بر همین اساس طراحی سایت فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برای آن دسته از کسب و کارهایی که کالا و یا خدماتی برای فروش دارند، برخوردار است. علاوه بر این سایت های فروشگاهی نسبت به فروشگاه های سنتی از مزایای بسیاری همچون بازدید و تحت بررسی قرار گرفتن توسط عده بیشتری از مخاطبین برخوردار است. به عنوان مثال در فروشگاه های سنتی تنها مشتریانی تبدیل به خریدار بالفعل میگردند که با مراجعه به فروشگاه محصولات ایشان را مورد ارزیابی و پسند قرار میدهند. اما در صورتیکه محصولات در فروشگاهی اینترنتی مورد عرضه واقع گردند، مشتریان فارق از بعد مسافتی از فروشگاه دیدن مینمایند و میتوانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.
علاوه بر این فروشگاه های سنتی محدودیت هایی من جمله محدودیت زمان کاری و عدم فروش در روزهای تعطیل دارند. این در حالی است که این محدودیت ها در فروشگاه های اینترنتی از بین رفته و مشتریان میتوانند در هر لحظه از شبانه روز و به شکل 24 ساعته کالای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایند.
بنابراین در صورتیکه حیات کسب و کار شما وابسته به فروش محصول است، ضروری است از مزیت های بسیار زیاد یک سایت فروشگاهی بهره مند گردید. در غیر اینصورت از عرصه رقابت همکاران خود حذف شده و یا در خوشبینانه ترین حالت، مشتریان شما محدود به افرادی خواهد شد که به فروشگاه شما مراجعه خواهند نمود. البته در صورتیکه فروشگاهی در کار باشد!!! زیرا بسیاری از کسب و کارها وجود دارند که به دلیل تازه کار بودن و یا بودجه محدودی که برای راه اندازی کسب و کار دارند، از موهبت یک فروشگاه بی بهره اند. زیرا با توجه به شرایط اقتصادی حاکم در کشور، خرید و یا حتی اجاره یک فروشگاه ولو کوچک، نیاز به بودجه ای بالغ بر چند ده میلیون تومان دارد.
ممکن است برخی با خود فکر کنند که با استفاده از یک شبکه اجتماعی مانند ایجاد پیج اینستاگرام نیز میتوان محصولات خود را عرضه نمود. بله، ممکن است. اما نمیتوان این واقعیت را کتمان نمود که وجهه و مرجعیت یک وبسایت قابل قیاس با هیچ شبکه اجتماعی ولو با تعداد فالوئرهای میلیونی نیست! زیرا وبسایت ها دارای رسمیت هستند و علی الخصوص در زمانی که دامنه آن ها با “.ir” ثبت گردد قابلیت پیگیری قضایی را دارند. چیزی که در شبکه های اجتماعی مرجعیت نداشته و در صورتیکه در اینگونه بسترها کلاهبرداری و یا خلافی صورت پذیرد، قابلیت پیگیری نداشته و یا پیگیری آن ها با مشکلات عدیده ای همراه است. بنابراین اطمینان مشتریان به سایت های فروشگاهی، بسیار بیشتر از شبکه های اجتماعی است و مشتریان راحت تر بابت خرید محصولات مورد نظرشان، هزینه را میپردازند.
نتیجه اینکه حتی در صورتیکه در بستر شبکه های اجتماعی نیز عملکردی موفق دارید، لازم است تا از آن ها به عنوان مکملی برای فروش محصولاتتان علاوه بر سایت فروشگاهی خود بهره مند گردید.
در صورتیکه صاحب یک کسب و کار هستید و نیاز به طراحی سایت فروشگاهی دارید میتوانید پس از برقراری تماس با تیم کرگدن، نسبت به دریافت مشاوره اقدام نموده و اطلاعات مورد نیاز خود را کسب نمایید. همکاران ما در تیم کرگدن آماده پاسخگویی به هرگونه نیاز شما عزیزان در زمینه طراحی سایت فروشگاهی از طریق شماره تلفن های 66460504 و 66970199 هستند.

طراحی سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی

بخش اعظمی از موفقیت یک سایت وابسته به ظاهر آن وبسایت است زیرا این ظاهر وبسایت است که در بدو ورود کاربر به سایت موجب جذب و جلب توجه وی شده و کاربر را برای مرور سایت ترغیب میکند. لذا بهتر است طراحی وبسایت شما به گونه ای صورت پذیرید که مشتری تا به حال نمونه آن را ندیده باشد و برای وی تازگی داشته باشد. بدین منظور لازم است تا طراحی سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی انجام شود.

طراحی قالب اختصاصی مزیت های بسیاری است. همچون:
• قالب اختصاصی تنها مختص به شماست و نمونه مشابهی در سطح اینترنت ندارد.
• دست طراح در طراحی باز است و انعطاف پذیری آن نسبت به قالب های آماده بیشتر است.
• کار با پنل مدیریت آسان است.

 چه زمانی نیاز به طراحی قالب اختصاصی داریم

همانطور که عنوان شد وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت سایت است که تعداد بسیار زیادی قالب برای آن طراحی شده و با قیمت های مختلف به فروش میرسند. اما همیشه این قالب ها نیاز کاربران را بطور کامل رفع نمیکنند و کارفرما به دنبال سایتی است که قالب آن بطور اختصاصی طراحی شده باشد. در موارد زیر مشتری نیاز به طراحی سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی دارد:
• اگر طرح خاصی مد نظر دارید: در صورتیکه برای ظاهر وبسایت خود طرح خاصی مد نظر دارید، قطعا باید قالبی اختصاصی برای شما طراحی گردد.
• اگر قصد برند سازی دارید: قطعا اگر قصد برند سازی دارید، لازم است تا قالبی اختصاصی را برای خود طراحی نمایید. زیرا برند ها از یکدیگر کپی نمیکنند و راز موفقیت یک برند، خاص و یکتا بودن ایده های آن است. بنابراین برای ویترین کسب و کارتان نیز باید به شکلی اختصاصی عمل نمایید.
• اگر به امکانات ویژه ای بر روی سایت خود نیازمندید: در صورتیکه نیاز به امکانات خاصی نظیر نمایش محصولات به شکلی خاص هستید که با استفاده از قالب های اماده نمایش آن امکان پذیر نباشد، لازم است تا به شکلی اختصاصی قالب برای شما طراحی شود.
• امنیت سایت برایتان مهم است: قطعا و حتما امنیت وبسایت های فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. در صورت استفاده از قالب اختصاصی برای وبسایت، با توجه به انجام پروژه از صفر تا صد، لازم است تا پروژه از وجود کد و باگ های مخرب بررسی گردد.
در صورتیکه شما نیز به دنبال طراحی سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی هستید، میتوانید نسبت به طرح موضوع با کارشناسان ما در تیم کرگدن اقدام نمایید.
تمامی سایت هایی که در کرگدن مورد طراحی و اجرا قرار میگیرند اعم از سایت های شرکتی، فروشگاهی، آموزشی، خبری و … از قالب اختصاصی بهره مند هستند. طراحان ما در تیم کرگدن نسبت به طراحی سایت ها از صفر تا صد به شکلی کاملا اختصاصی اقدام و حتی در صورت اصرار کارفرما مبنی بر طراحی سایت با استفاده از قالب های آماده ، خودداری میکنند.

 

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

وردپرس یکی از محبوب ترین و قویترین سیستم های مدیریت محتوا است که به طراح امکان پیاده سازی هر نوع امکانی را با استفاده از افزونه های جانبی آن میدهد. طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس نیز از این قائده مستثنی نیست و امروزه بسیاری از سایت های فروشگاهی با استفاده از این CMS محبوب مورد طراحی واقع شده اند.
برای برخورداری از یک سایت فروشگاهی تنها کافی است از پلتفرم وردپرس برای طراحی سایت استفاده نموده و پس از آن با نصب پلاگین های فروشگاهی که محبوب ترین آن ها پلاگین ووکامرس است، نسبت به طراحی فروشگاه سایت مورد نظر اقدام نمایید.
علاوه بر این میتوان هر نوع امکان جانبی نظیر سفارشی سازی محصولات را از طریق افزونه های جانبی به فروشگاه اضافه نمود.
طراحی سایت فروشگاهی با استفاده از وردپرس موجب تسریع فرایند طراحی سایت شده و مناسب برای افرادی است که میخواهند وبسایت فروشگاهی خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مرحله اجرا برسانند. علاوه بر این در صورت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس، هزینه تمام شده برای انجام پروژه نسبت به سایت های کد نویسی شده کمتر خواهد بود.
تامین و تضمین امنیت در سایت های فروشگاهی ازاهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا لازم است تا تراکنش های مالی که در سایت صورت میپذیرد کاملا امن باشد. خوشبختانه وردپرس یکی از سیستم های مدیریت محتوایی است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و کارفرما میتواند با خیال راحت از مزایای برخورداری از یک فروشگاه ورپرسی بهره مند گردد.

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

طراحی سایت فروشگاهی با طراحی اختصاصی

زمانی که صحبت از یک طراحی سایت فروشگاهی با طراحی اختصاصی به میان می آید، در واقع منظور پیاده سازی یک وبسایت با امکانات کاملا اختصاصی نظیر گرافیک یا ظاهر منحصر بفرد، پنل کاربری اختصاصی، امنیت بالا، سرعت و بکارگیری اخرین متدها و تکنولوژی های روز دنیا در حوزه طراحی سایت است، به نحوی که تمامی موارد ذکر شده به شکلی کاملا اختصاصی و برای تنها یک سایت طراحی شده باشند.
شما میتوانید با انتخاب شرکت کرگدن به عنوان مجری وبسایت خود، از خدمات طراحی سایت فروشگاهی این شرکت به شکلی کاملا اختصاصی و منحصر بفرد بهره مند گردید و در میان سایر رقبای خود به شکلی کاملا حرفه ای وارد عرصه رقابت در بستر اینترنت گردید.
بدین منظور میتوانید از مزایای ذکر شده در زیر به عنوان خدمات طراحی سایت اختصاصی سایت فروشگاهی بهره مند گردید. برخی از این موارد عبارتند از:
• ظاهر گرافیکی منحصر بفرد
قطعا هیچکس نمیخواهد از دیگران کپی کند. خصوصا اگر کسب و کار شما به عنوان یک برند مطرح باشد. زیرا راز موفقیت یک برند در متفاوت بودن آن است. بنابراین در صورتیکه شما نیز خواستارِ طراحی منحصر بفرد و ظاهر متفاوت سایت خود هستید میتوانید با انتخاب یک قالب اختصاصی نسبت به برخورداری از سایتی متفاوت از رقبای خود و متناسب با رویکرد و هویت سازمانی خود اقدام نمایید.
• استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و به روزترین متدها
طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی با استفاده از زبان های برنامه نویسی و یا سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس آن ها به شکلی کاملا اختصاصی و طرح ریزی از صفر تا صد صورت میپذیرد.
استفاده از آخرین نسخه های تکنولوژی نظیر PHP و یا جاوااسکریپت به منظور پیاده سازی انواع وبسایت ها، اصلی اساسی در شرکت های بزرگ و مطرح در حوزه طراحی سایت نظیر airbnb, dell , godaddy مطرح است تا با استفاده از آن بتوان بروز رسانی های دائمی سایت و یا توسعه آسان تر آن را فراهم آورد.
• امکان پیاده سازی خواسته های منحصر بفرد و یا جدید
در صورتیکه انتظارات شما از وبسایت خود، فراتر از قالب های آماده و سایر وبسایت ها است، لاجرم باید طراحی سایت اختصاصی را انتخاب نمایید. زیرا تنها با استفاده از طراحی یک قالب به شکلی اختصاصی است که میتوان کاربری سایت را بنابر نیاز خود سفارشی نمود و آن را بنا بر ذهنیات خود ترسیم نمود.
• تبدیل سایتی محدود به سایتی بزرگ
ممکن است بنابر شرایطی خاص اعم از محدودیت بودجه و یا برخورداری از کسب و کاری کوچک، لازم باشد بطور موقت وبسایتی با امکانات محدود را طراحی نمایید. اما جای نگرانی نیست. شما میتوانید با انتخاب پلن طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی از شرکت کرگدن، در ابتدا و بسایتی کوچک را با هزینه ای معقول و مقرون به صرفه سفارش داده و پس از مدتی نسبت به ارتقای امکانات آن اقدام نمایید.
• بهینه سازی وبسایت
توجه به این نکته از اهمیت ویژه ای برخوردار است که در صورتیکه وبسایت فروشگاهی شما با استفاده از قالب های اماده طراحی شده باشد، سئو پذیری کمتری نسبت به سایت هایی دارد که با استفاده از قالب های اختصاصی طراحی شده اند. زیرا تعداد بسیار زیادی از سایت ها با استفاده از قالب آماده نسبت به یکدیگر در حال رقابت هستند. بنابراین در صورتیکه قصد بهینه سازی کلمات کلیدی خود را دارید، لازم است سایت فروشگاهی مورد نظرتان را با استفاده از قالبی اختصاصی طراحی نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی با بهترین قیمت

 

طراحی سایت فروشگاهی با بهترین قیمت

 

با توجه به شرایط و جو حاکم بر کشور و اقتصاد آن و به دنبال آن شرایط اقتصادی تولید کنندگان و متقاضیان سایت های فروشگاهی، طبعا کارفرمایان به دنبال طراحی سایت فروشگاهی با بهترین قیمت هستند. اما در همین ابتدا باید بگوییم که بهترین قیمت به معنی کمترین یا ارزانترین قیمت نیست. بلکه واژه “بهترین” در حوزه طراحی سایت، مترادف با واژه ” مقرون به صرفه ” است به شکلی که باید بتوانید شرکت مجری را پیدا نمایید که به ازای ارائه خدمات مطلوب، قیمتی منطقی و مقرون به صرفه را به شما اعلام نماید.
زیرا بسیار دیده شده که مشتریان فریب قیمت های ارزان قیمت را خورده اند و نسبت به تحویل پروژه به فرد و یا شرکتی اقدام نموده اند. در این زمان کارفرما ممکن است به دو مشکل برخورد نماید:
• نخست اینکه شرکت مجری پس از بررسی های دقیق تر از ارائه خدمات به مشتری سر باز زده و یا خدمات را به شکل کاملی به کارفرما ارائه نمیدهد.
• مورد بعدی اینکه شرکت مجری پس از مدتی تقاضای وجه بیشتری را به ازای ارائه خدمات کامل، از کارفرما طلب میکند و در صورت عدم دریافت وجه اضافی، پروژه را مسکوت رها میکند.
که در هر دو صورت، طرفِ متضرر، کارفرمایی است که فریب قیمت ارزان را خورده است.
بنابراین لازم است با بررسی های دقیق تر نسبت به دریافت تعرفه های منطقی به تناسب توقع شما از طراحی وبسایت اقدام نمایید و در توهم قیمت های نازل و غیر منطقی، هزینه و وقت خود را هدر ندهید.
چگونه میتوان متوجه شد قیمت ارائه شده منطقی و مقرون به صرفه است یا تنها قیمتی ارزان برای جذب از سوی شرکت مجری ارائه شده است؟
روش های بسیاری برای تشخیص قیمت واقعی وجود دارد من جمله:
• قیمت ارائه شده باید به تناسب خدماتی باشد که قرار است به شما ارائه گردد.
• قیمت اعلامی برای سایت هایی که با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس طراحی میشوند، ارزان تر از سایت هایی است که با استفاده از زبان های برنامه نویسی طراحی میگردند.
• در برخی از شرکت های مجری وبسایت، قیمت ها بر اساس برندینگِ نام شرکت و میزان معروفیت شرکتِ مجری به مشتریان ارائه میگردد و نه کیفیت خدماتی که ارائه میدهند.
• ارائه قیمت به منظور طراحی یک وبسایت فروشگاهی در صورتیکه توسط افراد و بصورت فریلنسری انجام شود، کمتر از قیمت شرکت ها است. به همین نسبت ریسک واگذاریِ پروژه به افراد بالاتر از شرکت ها است زیرا دسترسی به فرد در مقایسه با شرکت سخت تر بوده و در صورت بروز هرگونه مشکلی، کارفرما با مشکل جدی مواجه خواهد شد.
• طراحی قالب اختصاصی مستلزم هزینه بیشتر است و در صورت استفاده از قالب های آماده، هزینه کمتری از کارفرما دریافت میگردد.
• در صورتیکه کارفرما نیاز به تولید محتوای اختصاصی داشته باشد، بر میزان قیمت طراحی وبسایت افزوده خواهد شد.
بنابراین همانگونه که عنوان شد، لازم است تا جزئیات طراحی را مد نظر قرار داده و پیش از انعقاد قرار داد با هر شرکتی، نسبت به استعلام قیمت با شرکت های مختلف اقدام نمایید و در نهایت شرکتی را انتخاب نمایید که قیمتی منطقی و مقرون به صرفه را ارائه میدهد.

طراحی سایت فروشگاهی در خیابان ولیعصر

خیابان ولیعصر یکی از خیابان های اصلی و متراکم تهران است که کسب و کارهای بسیاری اعم از فروشگاه های سنتی و یا شرکت های تجاری نسبت به کسب درآمد در این محدوده اقدام مینمایند. بر همین اساس بسیارند افراد و یا شرکت هایی که نیاز به ارائه خدمات خود در بستر اینترنت و در لوای سایت های فروشگاهی دارند. چرا که سایت های فروشگاهی نسبت به شرکت و یا فروشگاه های سنتی که به شکل حضوری نسبت به ارائه خدمات و فروش محصولات خود اقدام میکنند، دارای تعداد بیشماری هستند.
به عنوان مثال فروشندگان در این محدوده، طی دو سال اخیر و پس از همه گیری کرونا، با رکود بسیاری مواجه شده اند که یکی از دلایل آن کاهش میزان مراجعات افراد به فروشگاه ها و دلیل دیگر کاهش زمان کاری و یا تعطیلی های بسیار زیاد در محدودیت های کرونایی است. اما برد واقعی با کسی بود که علاوه بر شرکت خدماتی و یا فروشگاهی سنتی، از مزیت سایت فروشگاهی برخوردار بود! زیرا در این صورت حتی در روزهای تعطیل و محدودیت های زمانی ارائه خدمات فیزیکی و بصورت 24 ساعته، از طریق سایت نسبت به فروش محصولات خود اقدام مینمودند.
بنابراین در صورتیکه شما نیز صاحب یک کسب و کار هستید و برای امرار معاش نیاز به بستری امن برای فروش محصولات خود هستید، میتوانید نسبت به سفارش طراحی سایت فروشگاهی در خیابان ولیعصر اقدام نمایید.
شرکت کرگدن با موقعیت جغرافیایی خود و سهولت دسترسی به محل شرکت، موجب شده بسیاری از کارفرمایان که نیاز به طراحی سایت فروشگاهی دارند، با مراجعه به این شرکت، سفارش خود را نهایی نموده و نسبت به دریافت خدماتی همچون طراحی سایت فروشگاهی، بهینه سازی کلمات کلیدی، مدیریت شبکه های اجتماعی و … اقدام نمایند.
این شرکت با بهره مندی از متخصصان و برنامه نویسان متبحر در حوزه طراحی انواع وبسایت فروشگاهی قادر است تا وبسایت مورد نظر شما را بر اساس انتظارات و اهداف خود طرح ریزی و به مرحله اجرا برساند.

 

طراحی سایت فروشگاهی در خیابان انقلاب

 

خیابان انقلاب یکی از خیابان های اصلی در تهران است که کسب و کارهای بسیاری در آن واقع شده اند. این خیابان یکی از خیابان های مهم تهران است که بسیاری از مهمترین سازمان ها، ادارات و شرکت ها نظیر شرکت نفت، در آن و یا خیابان های منتهی به آن واقع شده اند. و اما یکی از مهمترین دغدغه های هر کسب و کاری نحوه فروش محصولات خود است. بر همین اساس به فکر بستری برای فروش هرچه بیشتر محصولات خود در قالب وبسایت فروشگاهی هستند. بنابراین برخورداری از یک وبسایت استاندارد که با استفاده از آن نسبت به فروش محصولات خود اقدام نمایند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
بسیاری از شرکت ها، وقت زیادی را برای پیدا نمودن شرکت مجری مناسب برای انجام سفارش وبسایت مورد نظر خود مینمایند بطوریکه بتوانند وبسایتی استاندارد را بر طبق نظر خود و با کیفیت بالا، پشتیبانی و آموزش رایگان به ایشان ارائه دهند.
در صورتیکه شما نیز به دنبال دریافت خدمات شرکت طراحی سایت فروشگاهی در خیابان انقلاب هستید میتوانید با مشاوره با کارشناسان ما در تیم کرگدن و یا حضور در این شرکت نسبت به دریافت راهنمایی و مشاوره رایگان به منظور طراحی انواع سایت فروشگاهی اقدام فرمایید.
بدین منظور میتوانید با استفاده از مسیرهای متعدد نظیر استفاده از خطوط مترو، BRT و یا وسایل شخصی نسبت به مراجعه به شرکت کرگدن اقدام فرموده و از نزدیک شاهد روند انجام پروسه طراحی سایت فروشگاهی مورد نظر خود اقدام نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای به مانند یک شعبه جدید از فروشگاه شما عمل میکند به شکلی که محدودیت های جغرافیایی و زمانی را از میان برمیدارد. در حقیقت با راه اندازی شعبه اینترنتی از فروشگاه خود، فروش خود را به شکلی 24 ساعته و در منطقه جغرافیایی غیر محدودی از پایگاه فیزیکی خود زنده نگاه خواهید داشت!

طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای
با افزایش روز افزون فروشگاه های اینترنتی و به دنبال آن افزایش مشتریان اینگونه وبسایت ها، رقابت برای برخورداری از وبسایتی حرفه ای بالا گرفته است و طراحی وبسایت حرفه ای در صورتیکه وبسایت فروشگاهی باشد، علاوه بر برخورداری از استانداردهای طراحی، باید به نحوی باشد مخاطب پس از ورود به سایت، جذب آن شده و حس اعتماد در وی ایجاد گردد. بنابراین بکارگیری متدهای روانشناسانه در پروسه طراحی وبسایت فروشگاهی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
به منظور طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای لازم است پیش از هر چیزی خود را به جای مشتریان وبسایت مورد نظر قرار دهید و انتظارات احتمالی ایشان را حدس زده و وبسایت را به گونه ای طرح ریزی نمایید که احتیاجات کاربر را به شکلی آسان و در کوتاهترین زمان ممکن براورده نماید.
از مهمترین ویژگی های طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای: سرعت لود بالا، اطلاعات کافی برای محصولات نظیر عکس و توضیح محصول، سهولت استفاده از وبسایت، امکان دریافت مشاوره و یا چت آنلاین، امکان ارائه خدمات تخفیف خورده و … میباشد.
در صورتیکه نیاز به برخورداری از یک وبسایت فروشگاهی آن هم به شکلی حرفه ای هستید، میتوانید ضمن تماس با مشاورین ما در تیم کرگدن نسبت به طرح موضوع اقدام نموده و از اطلاعات مشاورین ما بهره مند گردید.
برای ارتباط به تیم کرگدن میتوانید با شماره تلفن های 02166460504 و یا 66970199 تماس حاصل فرموده و یا بصورت 24 ساعته و بر روی خط واتساپ 09376644889 ارتباط برقرار نمایید.

طراحی سایت فروشگاهی با زبان برنامه نویسی

از دیگر روش های طراحی سایت فروشگاهی با زبان برنامه نویسی است. بدین منظور میتوان قالب سایت را با استفاده از زبان های برنامه نویسی همچون PHP و بصورت کاملا اختصاصی طراحی نمود. در این روش طراحی سایت، قالب از صفر تا صد توسط کدنویسان و طراحان سایت مورد کدنویسی قرار گرفته و دست طراحان سایت در بکارگیری جزئیات و اجزای تشکیل دهنده سایت و محل قرار گیری آن ها بارزتر است.

طراحی وبسایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی به مدت زمان بیشتری نسبت به وبسایت هایی که با استفاده از CMSها طراحی میشوند نیاز دارد. بر همین اساس در صورتیکه مدت زمان کارفرما در دریافت پروژه محدود است، لازم است از این روش صرف نظر نموده و به سراغ سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس برود.
نکته مهم دیگر در حوزه طراحی سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی، سئو پذیری سایت است که در صورت طراحی سایت با زبان های برنامه نویسی، نیاز به مدت زمان و امور بیشتری بر روی سایت برای رشد رتبه کلمات کلیدی مورد نظر است.
علاوه بر این هزینه طراحی و اجرای پروژه در صورت طراحی سایت با زبان های برنامه نویسی نسبت به طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا، بالاتر است.
طراحی سایت با استفاده از زبان های برنامه نویسی، دارای مزایای زیادی من جمله عدم محدودیت طراح در طراحی است. بدین معنی که میتوان قالب را ورای از تمامی محدودیت های طراحی قالب در CMSها طراحی نمود و اجزای تشکیل دهنده وبسایت را بدون محدودیت جانمایی بکار گرفت.
آژانس خلاقیت و طراحی وب کرگدن، با تکیه بر دانش و تجربه کاری خود، قادر است هر نوع سایت فروشگاهی را با استفاده از انواع زبان های برنامه نویسی، طراحی و اجرا نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن های 02166460504 تماس حاصل فرمایید.

طراحی سایت فروشگاهی در تهران

تهران مهمترین کلانشهر کشور است که کسب و کارهای بسیاری نظیر شرکت های شخصی، سازمان ها، مراکز تجاری، صنعتی و … در آن فعالیت دارند. پر واضح است که فعالیت در تهران به دلیل ماهیت پایتخت بودن آن و ساختار ادارات، کارخانه ها و وزارتخانه هایی که در آن وجود دارند، مانند کارخانه های خودرو سازی، صنایع غذایی، منسوجات، مصالح ساختمانی و … از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بر همین اساس پتانسل ویژه ای برای فعالیت در بستر اینترنت وجود دارد. علاوه بر این، شهر تهران بازار بسیار بزرگی برای تولید فرش، وسایل الکترونیکی و انواع مبلمان است که هر یک از این موارد دارای شرکت و کارخانه های بسیار بزرگی هستند که نسبت به فروش محصولات خود اقدام میکنند. بنابراین هر یک از این عرضه کنندگان، نیاز به بستری دارند تا با استفاده از آن بتوان محصولات خود را بدون محدودیت زمان و مکان به مشتریان خود عرضه نمایند. بر همین مبنا طراحی سایت فروشگاهی در تهران متقاضیان بسیاری داشته و به دنبال آن تعداد بسیاری از شرکت ها نسبت به ارائه خدمات در این زمینه اقدام میکنند.
زندگی در تهران و رفع نیاز در آن بنا بر ماهیت زندگی در این کلانشهر و معضلاتی که در آن بیش از سایر شهرهای کشور مانند ترافیک و آلودگی هوا وجود دارد، شکلی متفاوت به خود گرفته و روز به روز بر تعداد افرادی که نیازهای خود را از بستر اینترنت رفع میکنند افزوده میشود. به عنوان مثال اکثر افراد برای رفع نیازهای خود اعم از کالاهای سوپر مارکتی، تهیه لوازم الکترونیک مانند لپ تاپ و یا گوشی تلفن همراه، ثبت نام در کلاس های آموزشی، خرید ملک و … دیگر تمایلی به حضور فیزیکی در محل مورد نظر نداشته و تمایل به رفع نیازهای خود به شکلی غیر حضوری دارند. بنابراین در اکثر موارد، شرکت هایی که نسبت به ارائه خدمات و فروش کالا اقدام میکنند، تمایل به برخورداری از مزیت های سایت فروشگاهی دارند. چیزی که این روزها تبدیل به یک ضرورت در حوزه کسب و کار مطرح است.
حال به موضوع طراحی سایت فروشگاهی در تهران میپردازیم. در زمانیکه صحبت از طراحی سایت فروشگاهی در تهران به میان میآید، منظور طراحی سایتی کاربر پسند و حرفه ای است به گونه ای که کاربر پس از مراجعه به سایت و مرور آن، تمایل به خرید از آن پیدا نماید. در غیر اینصورت و در زمانیکه کاربر پس از مراجعه به سایت، راغب به خرید از آن نشود، برخورداری از سایت فروشگاهی بی معنی است و فقط هدر رفت وقت و هزینه را در پی دارد. بنابراین طراحی سایت یکی از مهمترین مواردی است که شرکت مجری باید بدان اهمیت دهد. زیرا ترغیب به فروش بیشتر، نوعی عمل روان شناسانه است که در فرایند طراحی باید طرح ریزی و مورد اجرا واقع گردد.
اما به تبع میزان بالای متقاضی برای برخورداری از یک وبسایت فروشگاهی، تعداد شرکت هایی که این خدمات را ارائه میدهند نیز کم نیستند. اما چیزی که مهم است انتخاب یک شرکت طراحی سایت مورد اطمینان است که قادر باشد وبسایت مورد نظر کارفرما را با برترین کیفیت و در کوتاهترین زمان ممکن طراحی و اجرا نماید.
یکی از برترین شرکت های مجری به ادعای مشتریان سابق و برای پنجمین سال متمادی در انتخاب برترین خدمات ارائه شده توسط شرکت طراحی سایت، شرکت کرگدن است که با برخورداری از بیش از صدها نمونه کار موفق و زنده در سطح ملی و بین المللی توانسته گوی سبقت را از دست سایر همکاران خود برباید. این شرکت با تکیه بر دان فنی و سابقه طولانی مدت خود در حوزه طراحی وب و همچنین افتخار همکاری با برترین برنامه نویسان و گرافیست ها توانسته خدماتی شایسته مشتریان گرانقدر خود ارائه دهد به نحوی که میزان فروش این شرکت ها را به نحو چشمیگیر افزایش داده است.
ناگفته نماند که برای دیده شدن هرچه بیشتر و به دنبال آن فروش بالای محصولات، بهتر است وبسایت را در کلمات کلیدی اصلی و متناسب با محصولاتی که در وبسایت عرضه میگردد، سئو نمود تا فروش خود را به بالاترین میزان ممکن برسانید.
در صورت نیاز به برقراری ارتباط با کارشناسان ما در حوزه طراحی وبسایت فروشگاهی میتوانید با شماره تلفن های 02166460504 و یا 66970199 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

طراحی سایت فروشگاهی چقدر زمان می برد؟
طراحی سایت فروشگاهی ، بسته به فروشگاهی که انتخاب می کنید و مدلی که می خواهید و پلتفرم طراحی ، از دو هفته تا 2 ماه زمان می برد
هزینه طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟
برای طراحی سایت فروشگاهی قیمت دقیقی نمی توان اعلام کرد اما از حدود 9 میلیون تا 29 میلیون می توانید قیمت طراحی سایت فروشگاهی را در نظر بگیرید
طراحی فوری سایت فروشگاهی امکان پذیر است؟
بله! اگر با کارشناسان ما در شرکت کرگدن تماس بگیرید ، می توانید از خدمات طراحی فوری سایت فروشگاهی برخوردار شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×