چرا سئو سخت است

سئو امری است که برای دستیابی به موفقیت در این زمینه نیاز به مراقبت همیشگی و توجه به فاکتورهای بسیاری است که در صورت همگام نبودن با دانش روز ، موجب بروز برخی از خسارات جبران ناپذیر به وبسایت مانند پنالتی شدن سایت خواهد شد .(پنالتی شدن یک وبسایت به معنی حذف سایت در لیست نتایج گوگل برای مدت زمانی نامشخص است )

بنابراین یکی از دلایل سخت بودن سئو ، توجه مداوم به سایت است .بطوریکه فرد و یا تیم سئو کار لازم است تا بطور مستمر بر روی سایت و اتفاقی که بر روی آن میافتد ، نظیر تولید محتوا و کد نویسی آن نظارت داشته و آن ها را بر اساس فاکتورهای گوگل سئو نماید .

از دیگر مواردی که موجب سخت شدن فرایند سئو میشود ، بروز رسانی الگوریتم های گوگل است .بدین معنی که موتور جستجوی گوگل ، دائما در حال تغییر استانداردهای خود در بکارگیری فاکتورهایی است که در فرایند سئو مورد استفاده قرار میگیرد . بدین شکل که این الگوریتم ها سالانه هزاران بار مورد تغییر قرار گرفته و در صورت آپدیت نبودن علم سئو کار ، موجب افت شدید و ناگهانی رتبه وبسایت مورد نظر خواهد شد .بنابراین کسب دانش لازم در زمینه الگوریتم های گوگل نکته ای بسیار مهم در سئو شدن یک وبسایت است .
اما نکته ای که موجب بغرنج شدن دانش در زمینه الگوریتم های گوگل است و موجب میشود تا سئوی وبسایت عملی سخت به حساب آید ، عدم انتشار قوانین الگوریتم های جدید در حوزه سئو است .بدین معنی که موتور جستجوی سئو دائما الگوریتم های خود را دستخوش تغییر میکند اما از انتشار قوانین آن خودداری میکند .بطوری که حتی کارمندان شرکت گوگل نیز حق صحبت و اظهار نظر در مورد این قوانین را ندارند .
بنابراین ، این هنر سئوکار است که بتواند از بین حدس و گمان های مختلف ، راه را برای سئو کردن وبسایت پیدا نموده و بدون آزمون و خطا آن را در وبسایت بکارگیرید.
زیرا همانطور که عنوان شد ، سئو جایی برای آزمون و خطا نیست و چه بسا قانونی را استفاده نمایید که منسوخ شده و موجب پنالتی شدن وبسایت گردد .
علاوه بر تغییر مستمر و دائمی الگوریتم ها و قوانین سئو ، بحث آموزش آن است .همانطور که عنوان شد ، هیچ یک از کارمندان در شرکت گوگل ، حقِ اعلام قوانین و ارائه جزئیات در این حوزه را نداشته و هیچ راهی برای آموزش در منبعی چه آفلاین باشد که بشکل کتاب است و چه آنلاین که در بستر اینترنت موجود باشد ، وجود ندارد.منابعی که در حوزه سئو وجود دارند نیز ، دانش سئو را به شکل کلی در اختیار افراد قرار میدهند و در مورد الگوریتم های موثر ، هیچ گونه صحبت و راهکار قطعی ارائه نمیدهند (زیرا این راهکارها دائما در حال تغییر هستند و به عنوان مثال الگوریتمی که 6 ماه پیش موثر بوده ، الان موجب پنالتی شدن وبسایت و نزول رتبه آن در لیست نتایج گوگل خواهد شد )
بنابراین سئو کار سخت و مستمر است که بستگی زیادی به هوش و اطلاعات سئو کار دارد و در صورت انجام یک خطا ممکن است لطمات جبران ناپذیری به جایگاه وبسایت در لیست نتایج گوگل بوجود آید.

مشاوره سئو

در صورتیکه در حوزه اینترنت فعالیت دارید  ، ممکن است بارها واژه سئو به گوشتان خورده باشد اما ندانید سئو چیست و چه کاربردی دارد ؟
در پاسخ به این سوال باید گفت سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که به صورت اختصاری به شکل SEO و یا بهنیه سازی وبسایت نیز شناخته میشود .
سئو در واقع به عمل بالا بردن وبسایت در لیست موتور جستجوی گوگل ، با استفاده از روش ها و متدهایی است که موجب دیده شدن هرچه بیشتر وبسایت شما توسط مخاطب خواهد شد .

در واقع زمانیکه شما به دنیال کلمه و یا عباراتی میگردید و آن را در موتور جستجوی گوگل سرچ میکنید ، با انبوهی از سایت ها روبرو میشوید که در کسری از ثانیه گوگل به شما پیشنهاد میدهد .اما شما به عنوان کاربر تنها بر روی سایت های اندکی برای رسیدن به هدف خود کلیک میکنید و آن ها را مشاهده و بررسی میکنید .این سایت ها ، سایت هایی هستند که در نتایج بالاتری از گوگل و صفحات ابتدایی موتور سرچ گوگل قرار دارند .در واقع هر آنچه از لیست وبسایت ها در صفحات ابتدایی گوگل میبینید ، سایت هایی هستند که عمل سئو بر روی آن ها انجام پذیرفته و به رتبه های برتر گوگل رسیده اند .
این جمله در بین سئو کاران معروف است که “قاتل ها میتوانند جسد مقتول را در صفحه دوم گوگل مخفی کنند” ! چون هیچکس به آنجا سر نمییزند
بنابراین سئو ، زمانی بشکل صحیح انجام شده که نام وبسایت شما در لیست اول گوگل قرار داشته باشد .در غیر اینصورت کسی بر روی آن ها کلیک نخواهد کرد و یا نرخ کلیک بسیار اندکی خواهد داشت .
سئوی وبسایت با استفاده از روش ها و متدهایی مانند متون تولید شده به عنوان محتوای وبسایت ، سرعت لود سایت ، لینک های استفاده شده در بدنه وبسایت ، ساختار المان های سایت ، کدنویسی و بسیاری از مواردی که در صورتیکه به درستی پیاده سازی و اجرا شوند ، موجب رشد رتبه وبسایت شما در لیست نتایج موتورهای جستجو خواهد شد .
سئو یک رقابت بی پایان است به همین دلیل لازم است تا دانش فرد و یا تیمی که عمل سئوی وبسایت را انجام میدهد بشکل پیوسته و مداوم به روز شود و از تغییرات هر روزه گوگل و الگوریتم های آن مطلع باشند

 • مدیریت بودجه مورد نظر شما در زمینه اجرای مناسب ترین استراتژی
 • آشنایی کامل با کسب و کار شما و آنالیز رقبا و فعالیت های ایشان
 • بهینه سازی محتوا و کدنویسی وبسایت
 • تحلیل کلمات کلیدی
 • اولویت بندی کلمات کلیدی
 • استفاده از کلمات کلیدی در محتوا و alt عکس ها
 • بازنویسی تگ ها و عناوین مهم به منظور جلب توجه بیشتر کاربران و افزایش نرخ کلیک
 • تعیین صفحات لندینگ برای کلمات کلیدی
 • تعیین استراتژی تولید محتوا
 • نظارت بر تولید محتوای استاندارد ، کاربردی و مفید برای کاربران
 • بررسی رفتار رقبا و دلایل موفقیت ایشان
 • بهبود رابط کاربری وبسایت
 • پیاده سازی تکنیک های سئو داخلی
 • طراحی مناسب اطلاعات تماس با ما و کال تو اکشن ها
 • تحلیل خروجی حاصل از ابزارهای مدیریتی گوگل مانند google webmaster و Google Analytics
 • تعیین استراتژی مناسب برای لینک سازی داخلی و خارجی
 • تعیین استراتژی ساختار آدرس دهی مناسب به صفحات
 • تعیین KPI مناسب برای نیل به هدف
 • بررسی وضعیت هاست و دامین از نظر کیفیت و سرعت مطلوب
 • ارائه نمودن گزارشات ماهیانه از میزان بازدید وبسایت و جایگاه کلمات کلیدی در لیست نتایج
 • تعیین نقشه راه مناسب برای سئو وبسایت

یک مشاور سئو که وظایف خود را بشکلی حرفه ای پیاده سازی میکند باید قادر باشد تا ترافیک ورودی یک سایت از سمت موتور های جستجو را تا حد بسیار زیادی افزایش دهد .
تیم کرگدن با ارائه خدمات مشاوره توانسته کمک شایانی به بسیاری از سایت های زنده در اینترنت در حوزه افزایش رتبه کلمات کلیدی ایشان در موتورهای جستجو انجام دهد .

سئو شدن وبسایت به چه معناست

در هنگامی که کاربر به دنبال کلمه و یا عبارتی، آن را در نوار سرچ یک موتور جستجو مانند گوگل تایپ میکند و عمل جستجو را آغاز میکند ، موتور جستجو به مانند یک ماشین پاسخگو به دنبال سایت هایی میگردد که جواب کاربر در بدنه آن قرار دارد .این عمل در کسری از ثانیه رخ میدهد و در این مدت ، موتور جستجو در بین میلیاردها محتوایی که در داخل سایت ها وجود دارد ، با در نظر گرفتن فاکتورهای بسیار ، سایت ها را طبقه بندی شده به کاربر نمایش میدهد .
تمامی نتایجی که توسط موتور جستجو پیدا شده اند ، در لیستی ده تایی در صفحات به کاربر عرضه میگردد .که کاربر میتواند برای دیدن نتایج آن ها برروی لینک سایت ها کلیک نماید .

هرچه سایت در رتبه بالاتری باشد ، احتمال کلیک بر روی آن و مراجعه کاربر بدان بیشتر است .بدین معنی که در صورتیکه سایت مورد نظر در لیست ده سایت در صفحه اول گوگل باشد ریسک کلیک بالایی خواهد داشت .این میزان کلیک ، بر روی سایت هایی که در رتبه 1 تا 3 موتور جستجو قرار دارند ، بیش از سایر وبسایت ها است .بطوریکه سایت هایی که در صفحات دو به بعد وجود دارند از بازدید بسیار کمتری برخوردارند .
سئوی وبسایت ، به بکارگیری فاکتورهایی گفته میشود که توسط موتور های جستجو مورد ارزیابی قرار میگیرند .این فاکتورها توسط تیم سئو رعایت شده و در قالب وبسایت گنجانده میشوند .
وبسایت هایی که عمل سئوی آن ها توسط فرد و یا تیم سئو انجام شده و موفق بوده است ، در لیست نتایج برتر گوگل یعنی صفحه اول و به خصوص در بین نتایج 1 تا 3 دیده میشود که موجب استقبال بسیار زیاد کاربران و نرخ کلیک بالایی خواهد شد .

چرا به مشاوره سئو نیاز داریم

سئو از فاکتورهای مختلفی ایجاد شده که هر یک از آن ها نقشی مهم در شکل گیری آن دارند .اما هرچه قدر هم این مفاهیم را بلد باشید ، باز هم توانایی اجرا طولانی مدت و مداوم آن سخت است .
در این زمان است که میتوانید از یک مشاور سئو بهره برده و سئوی خود را بشکلی استاندارد پیکره بندی نمایید .

اما مشاوره سئو چه زمانی به کمک شما میآید و در چه مواقعی به مشاوره سئو نیاز داریم؟
1 – دانش شما به عنوان مدیر یک کسب و کار در حوزه سئو اندک است
شما به عنوان مدیر یک کسب و کار که قصد سئوی وبسایت خود را دارد، هر چقدر هم که در حوزه سئو دانش کسب کرده باشید ، باز هم نمیتوانید به عنوان یک فرد متخصص سئو در این حوزه ورود پیدا کرده و سایت خود را بهینه سازی نمایید.زیرا سئو متفاوت از آن چیزی است که شما از روی کاغذ فراگرفته اید!!!
در ذنیای واقعی چیدن یک ستراتژی موفق در حوزه سئو شامل بخش های مختلف است که عبارتند از : تامین زیر ساخت های فنی ، بهینه سازی محتوا ، تجربه کاربری و استفاده از بک لینک های موثر که فقط یک مشاور در حوزه سئو است که قادر است برای تمام این موارد استراترژی مناسبی بچیند .

2 – الگوریتم ها و استاندارهای گوگل دائما در حال تغییر هستند
در برخی موارد الگوریتم های گوگل در طول روز چندین بار دچار تغییر میشوند .پر واضح است که در این صورت سئوی وبسایت برای فرد مبتدی یا کسی که آشنایی کمی با قوانین گوگل دارد ، مشکل بوده و در صورت دخالت چنین افرادی در سئوی وبسایت ممکن است صدمات جبران ناپذیری بر پیکره سئوی وبسایت وارد شود .
این در حالی است که مشاور سئو بر تمامی این الگوریتم ها واقف است و چگونه از ابزارهای سئو در مکان و زمان مناسب بهره ببرد .

3 – مشاوران سئو از ابزارهای حرفه ای و تخصصی استفاده میکنند
استفاده از ابزار مناسب در حوزه وبسایت مانند پیدا نمودن سوزن در انبار کاه است که بدون آن عمل سئو امکان پذیر نیست .مشاوران سئو با شناخت کامل این ابزارها در کوتاهترین زمان ممکن ابزار مناسب را برای بهینه سازی وبسایت شما بکار میبرند .

4 – تدوین استراتژی های مناسب در بهینه سازی وبسایت
در صورتیکه فردی به امر سئو آشنا نباشد ، ممکن است استراتژی های نامناسبی را تدوین نموده که منجر به “سئوی کلاه سیاه” گردد .این سئو ممکن است برای مدت زمان اندکی کاربردی باشد ، اما در دراز مدت موجب بن شدن سایت شما خواهد شد .اما استراتژی مناسب استراتژی است که ” سئوی کلاه سفید” نام دارد .این استراتژی ممکن است شما را در مدت زمان بلندتری به هدف برساند اما در طولانی مدت سایت شما را نسبت به رقبا افزایش رتبه داده و ماندگاری بیشتری نسبت به سئوی کلاه سیاه دارد .بنابراین چیدن یک استراتژی صحیح جز از عهده مشاور سئو ساخته نیست و در غیر اینصورت صدمات جبران ناپذیری بر پیکیره سئوی وبسایت وارد میکند .

5 -سابقه فعالیت مشاور سئو
در زمانیکه فردی به سراغ مشاور میرود ، در حقیقت از تجربه چندین سال تجربه و آزمون و خطای وی بهره میبرد .بنابراین مشاور سئو با پیچ و خم های این امر آشناست .زیرا در بازار پر رقابت دنیای دیجیتال امروز ،در حوزه سئو جای هیچ خطایی وجود ندارد و در خوشبینانه ترین حالت پس از رخ دادن یک خطا ، کاهش رتبه وبسایت در لیست نتایج گوگل را شاهد خواهیم بود .

6 – استخدام مشاور سئو نوعی صرفه جویی در زمان و هزینه است
زمان و هزینه مهمترین منابع چیدن هر نوع استراتژی است که سئو نیز از این قائده مستثنی نیست .با استفاده از یک مشاوره سئو میتواند در زمان خود صرفه جویی نموده و منابع مالی خود را در مسیری مناسب به کار گیرید .

7 – تایید راهکارهای شما توسط متخصص با تجربه
در صورتیکه در مورد بکارگیری یک ترفند و یا روش در حوزه بهینه سازی وبسایت خود مطمئن نیستید ، میتوانید این موضوع را با یک مشاور سئو در میان گذاشته و از روش و مسیر مورد نظر خود اطمینان کسب نمایید

8 – شما را از رقبایتان مطلع میکند
یک مشاور سئو شما را از وجود رقبایتان و نحوه فعالیت ایشان مطلع میگرداند و به شما استراتژی هایی را پیشنهاد میدهد که با استفاده از آن ها میتوانید از رقبایتان پیشی بگیرید

حالا که متوجه اهمیت وجود یک مشاور در کنار خود به منظور بهینه سازی سایت خود شدید ، این سوال مطرح میشود که “از کجا میتوان یک مشاور سئو ماهر پیدا نمود؟”
برای این منظور لازم است تا معیارهای متناسب با کسب و کار خود را در نظر بگیرید و پس از آن نسبت به استخدام یک مشاور سئو اقدام نمایید .
به عنوان یک فرد با تجربه در حوزه سئو و برخورداری از کارنامه درخشان در زمینه سئوی انواع کلمات کلیدی ، به شما پیشنهاد میکنم که در صورت تمایل برای دریافت مشاوره و فعالیت در زمینه سئوی وبسایت با مشاوران ما تماس گرفته تا از مسیر پیش روی خود مطلع گردید .

 

آیا مشاوره سئو به رشد رتبه سایت ما کمک می کند

ممکن است شما نیز با این مشکل مواجه شده باشید که علی رغم تمام تلاش شما برای سئوی وبسایت و بهبود رتبه سایت شما در لیست جستجوی گوگل ، رتبه شما نه تنها افزایش نمی یابد که در برخی موارد با کاهش رتبه نیز مواجه شده اید.در بسیاری مواقع کارفرمایان ، ادامه روند همکاری خود را با سئوکار خود متوقف کرده و به دنبال تیم جدیدی برای عمل سئوی وبسایت خود میگردند .
شما به عنوان یک کارفرما باید به این نکته واقف باشید که کسب رتبه در گوگل نیازمند اعمال فاکتورهای زیادی است که برخی از آن ها با الگوریتم هایی از گوگل در ارتباطند که روزانه چندین بار مورد تغییر واقع میگردند و کاملا وابسته به هوش مصنوعی هستند .
بنابراین یکی از راه هایی که موجب کمک به شما در برطرف کردن مشکل میشود و موجب تحت کنترل دراوردن شرایط میگردد، کمک گرفتن از یک مشاور سئو حرفه ای و با تجربه است که تمامی الگوریتم های گوگل را شناخته و بداند در زمان حال چه اتفاقی در حال رخ دادن است تا با همفکری و کسب مشاوره از ایشان بتوان پس از مدت زمان اندکی تاثیر مثبت آن را در افزایش رتبه وبسایتتان شاهد بود
مشاوران ما در تیم کرگدن با تکیه بر دانش خود و تجربیات گذشته و احاطه به تمامی تغییرات روز گوگل ، کوشیده اند تا نیل به موفقیت را در کارفامایان خود تحقق بخشند
مشاورین ما در تیم کرگدن با پیشنهادات خود بر اساس درخواست کارفرمایان عزیز ، رقبای ایشان را آنالیز نموده و بر طبق استراتژی های خود ،نقشه راهی مناسب را با استفاده از بهترین راهکارها ،در اختیار این عزیزیان قرار میدهند .

 

چگونه یک وبسایت رتبه میگیرد

پیش از اینکه به نحوه چگونگی کسب رتبه در موتورهای جستجو بپردازیم ، لازم است تا توضیحی مختصر در مورد رتبه داشتن در گوگل را برایتان عنوان نماییم .
کسب رتبه در موتور جستجو به معنی رشد رتبه سایت در صفحات و پس از آن در میان نتایج فهرست شده در صفحه اول گوگل است .به نحوی که سایتی که رتبه 10 تا 3 را دارد ، در صفحه اول گوگل و در بین نتایج یک الی 3 سایت برتر در این صفحه است و هرچه رتبه سایت پایین تر باشد ، قرارگیری آن در لیست نتایج گوگل ، پایین تر و در صفحات بَعد تری واقع خواهد شد .
افزایش رتبه در گوگل برای بسیاری از کسب و کارها ، مهمترین عامل پیشرفت و توسعه است .بنابراین بسیاری از صاحبان کسب و کار به فکر سئوی حرفه ای وبسایت خود میافتند .
بالا بردن رتبه سایت ها روش های مختلفی دارد و گوگل برای این امر از 200 فاکتور مختلف استفاده میکند که در صورتیکه تعداد زیادی از آن ها را رعایت نمایید ، میتوانید در لیست بالای جستجوهای گوگل قرار گیرید .
علاوه بر این هیچ تضمینی وجود ندارد که اگر به رتبه بالایی در گوگل دست یافتید ، این رتبه ماندگار باشد و جایگاهتان در آن رتبه تضمین شده باشد .
و اما چه معیارهایی موجب افزایش رتبه سایت در لیست نتایج گوگل میشد ؟
یکی از مهمترین نکات در کسب رتبه در لیست نتایج گوگل ، انتخاب نام دامنه متناسب با کسب و کار شماست.علاوه بر آن ، لازم است تا در هنگام نام دامنه یکسری نکات را رایت نمود تا در حین عمل سئو به مشکل برنخورید .به عنوان مثال هرچه نام دامنه شما کوتاهتر باشد ، سئوی بهتری خواهد داشت .
همچنین پسوند دامنه نیز در کسب رتبه وبسایت اهمیت ویژه ای دارد .به عنوان مثال پسوند های com / org و net دارای سئوی بهتری نسبت به پسوندهای info و biz دارند .
در صورتیکه در حوزه انتخاب نام دامنه دچار سوال و یا مشکل هستید میتوانید این موضوع را با مشاورین تیم کرگدن مطرح نموده و از ایشان در مورد انتخاب نام دامنه متناسب با کسب و کار خودتان مشاوره و اطلاعات مورد نیازتان را کسب نمایید .
از دیگر مواردی که در کسب رتبه در گوگل تاثیر بسزایی دارد ، تولید محتوای استاندارد با قوانین و الگوریتم های گوگل است .تولید محتوای استاندارد ، از فاکتورهای مختلفی چون بدنه نوشتار ، تگ های بکار رفته در مطلب و لینک های داخلی و خارجی تشکیل شده است .
این ها تنها بخشی از فاکتورهایی بودند که برای سئوی وبسایت و کسب رتبه درون موتور جستجوی گوگل از آن ها استفاده میشد که توسط افراد نا آشنا به سئو نیز میتوانند انجام پذیرند .
بسیاری از فاکتورهای دیگر نیز وجود دارند که برای انجام آن ها لازم است تا با فرایند سئو آشنا باشید در غیر اینصورت موجب بروز صدمات جبران ناپذیری به پیکر سئوی وبسایتتان خواهید شد
برخی از این فاکتور ها عبارتند از :
1- بهینه سازی عنوان سایت
2 – استفاده از تگ alt برای بهینه سازی تصاویر
3 – بهینه سازی لینک های سایت
4 – مرور ریدایرکت ها
5 – استاندارد سازی URLها
6 – کوتاه نمودن URLها
7 – استفاده از انکرتکست ها
8 – لینک سازی داخلی
9 – مشخص نمودن محتوا برای بررسی توسط موتورهای جستجو
10 – تحقیق در مورد کلمات کلیدی
11 – بهینه سازی سرعت لود سایت
12 – بهینه سازی سایت برای موبایل
13 – تولید محتوای استاندارد
14 – بین المللی نمودن وبسایت
15 – استفاده از شبکه های اجتماعی
16 – ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل
و …

 

در مشاوره سئو چه فرایندی اتفاق می افتد

در صورتیکه وبسایت شما در لیست نتایج جستجوی گوگل دیده نمیشود ، لازم است تا برای کسب رتبه بالا در گوگل ، نسبت به استخدام یک مشاور سئو اقدام نمایید .کمک گرفتن از یک مشاور حرفه ای در حوزه سئو میتواند کمک شایانی در افزایش رتبه شما در لیست نتایج گوگل باشد .
اما در روند مشاوره سئو چه فرایندی اتفاق میافتد که انجام آن ها میتواند به افزایش رتبه وبسایت شما کمک کند؟این موارد عبارتند از :

مشاوره آنلاین سئو

این را بدانید که قرار نیست شما به عنوان یک فرد موفق در حوزه کسب و کار خودتان ، بتوانید سئوی وبسایتتان را نیز به تنهایی انجام دهید .زیرا شما تنها در حوزه خدمت رسانی خود دارای اطلاعات کافی و وافی بوده و در امر سئو نیاز به مشاوره فردی مطلع و قابل اطمینان هستید .

خدمات مشاوره ای آنلاین سئو ؛ دسترسی شما به مشاورین با تجربه و حرفه ای سئو را آسان تر نموده و دیگر قرار نیست به دلیل اجبار به طی بُعد مسافتی ،از دریافت خدمات تیم فنی و مشاورین حرفه و با تجربه کرگدن در حوزه مشاوره سئو محروم گردید .کرگدن راه را به گونه ای هموار نموده تا با یک کلیک بتوانید نسبت به دسترسی به مشاور سئو اقدام نموده و سوال و یا درخواست خود را مطرح نموده و نبست به رفع مشکل خود وارد عمل شوید .کافی است سوال و یا مشکل خود در حوزه سئو را با استفاده از شماره تلفن 09376644889 از طریق واتساپ در میان گذاشته و نسبت به رفع مشکل خود اقدام نمایید

سوالات متداول

مشاوره سئو به چه صورت است؟
برای مشاوره سئو ، لازم است ابتدا با شرکت کرگدن تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات وب سایت شما توسط کارشناسان ما ثبت شود ، سپس وب سایت شما ، به صورت تخصصی بررسی می گردد تا فرآیند مشاوره به بهترین وجه ممکن انجام پذیرد
مشاوره فوری سئو به چه صورت است؟
اگر نیاز به مشاوره فوری سئو دارید ، با کارشناسان سئوی ما تماس بگیرید تا به صورت فوری سایت شما مورد بررسی قرار گیرد و مشکل مورد نظرتان برطرف گردد.ما در فرآیند برطرف کردن مشکل نیز به شما یاری می رسانیم :)
آیا مشاوره سئو شامل پشتیبانی می گردد؟
بله ! تمام مشاوره های سئو در آژانس خلاقیت کرگدن ، شامل پشتیبانی یک هفته ای برای رفع مشکل و بررسی مجدد می باشد.
طول زمان مشاوره سئو چقدر است؟
ما زمان خاصی را برای مشاوره سئو قائل نیستیم، تا زمان برطرف شدن مشکل و راحت شدن خیال شما از رفع مشکل ، در کنار شماییم.

مشاوره فوری سئو

نیاز به مشاوره در حوزه سئوی وبسایت همواره وجود دارد ولی اهمیت آن در زمان های مختلف ، متفاوت است .به عنوان مثال در هنگام راه اندازی اولیه وبسایت دریافت مشاوره سئو به معنی راهنمایی شما در انتخاب نام دامنه ، انتخاب یک شرکت طراحی سایت حرفه ای ، انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ و … است .اما نقش مشاور در هنگامی که سایت شما دچار مشکل در سئوی خود شده و رتبه های شما با کاهش ناگهانی مواجه شده متفاوت است و نیاز است تا بشکلی سریع با مشاور خود ارتباط برقرار کرده و نسبت به دریافت راهنما و دستوراالعمل اقدام نمایید .
بهتر است پیش از هرگونه اقدامی در حوزه سئو نمودن وبسایت خود ، نسبت به دریافت مشاوره از سوی یک مشاور حرفه ای و با سابقه اقدام نمایید تا با مشکلات احتمالی نظیر پنالتی شدن سایت خود مواجه نشوید .
تیم کرگدن با در اختیار داشتن مشاورینی با تجربه و با سابقه فعالیت طولانی مدت خود ، توانایی پاسخگویی به نیاز شما عزیزان در حوزه سئوی وبسایت در کوتاهترین زمان ممکن و بصورت ۲۴ ساعته را دارد .در صورت نیاز به دریافت مشاوره سریع میتوانید علاوه بر خطوط ارتباط تلفنی ، نسبت به دریافت مشاوره آنلاین از طریق پیامرسان واتساپ با شماره ۰۹۳۷۶۶۴۴۸۸۹ اقدام نموده و درخواست خود را با ما در میان بگذارید

 

مشاوره سئو برای افزایش رتبه

در اختیار داشتن یک وبسایت به تنهایی بازده قابل توجهی برای شما نخواهد داشت و در صورتیکه کالا و یا خدمات شما در حالیکه بالاترین کیفیت را دارد ، اما در رقابت با رقبای خود که در رتبه بالای گوگل قرار دارند باشد ، فروش چندانی عاید شما نخواهد شد .بنابراین سایت شما نیازمند افزایش رتبه در میان دیگر سایت هایی است که در لیست جستجوی گوگل قرار دارند .این مهم توسط مشاوره سئو برای افزایش رتبه قابل انجام است .
همانطور که عنوان شد ، سایت شما برای دستیابی به فروش خدمات خود و یا دیده شدن بیشتر ، نیاز به افزایش رتبه دارد که این افزایش رتبه مستلزم بکارگیری علوم و فنونی است که مشاور سئو کامل با این موارد آشنا است .
مشاور سئو با تکیه بر دانش و تجربه خود میتواند سایت را به هدف نهایی خود که هرچه بیشتر دیده شدن آن توسط کاربران هدف است ،برساند .مشاور سئو سعی مینماید با چیدن استراتژی های مناسب و عمل بدان ها مطابق با آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل ، رتبه سایت شما را در لیست نتایج گوگل ارتقا دهد .
استفاده از مشاوره سئو برای استارت آپ ها و هر کسب و کاری که نیاز به دیده شدن برای فروش بیشتر خدمات و محصولات خود است ، مفید است و در واقع شرط لازم برای نیل به موفقیت در حوزه کسب و کار شماست .

 

هزینه مشاوره سئو

هزینه مشاوره سئو بصورت ساعتی محاسبه میگردد و شما قادر هستید به میزان نیاز خود از خدمات سئو و دانش فرد و یا تیم مشاور استفاده نمایید .
هزینه حق المشاوره بسته به نوع و میزان خدمات مورد نیاز محاسبه و از یک ساعت تا چند ماه متغیر است .در برخی موارد ، کارفرما نیاز به حضور مشاور در کنار خود و در طول روند انجام پروژه سئو دارد که میتواند با اعلام این موضوع به تیم مشاورین کرگدن ، نسبت به استخدام یکی از مشاورین بصورت پروژه ای اقدام نماید و از خدمات ایشان در طول روند انجام پروژه بهره مند گردد.
در صورتیکه شما نیاز به دریافت مشاوره بصورت ساعتی داشته باشید ، تنها قادر به دریافت خدمات مشاوره ای بوده و انجام تمامی موارد سئو و بهینه سازی وبسایت بر عهده شخص شما خواهد بود .لذا خدمات دریافت مشاوره بصورت ساعتی تنها در زمانی برای شما مفید خواهد بود که اطلاعات شما در حوزه تولید محتوا و کدنویسی کافی باشد .
اما در صورتیکه اطلاعات شما در این زمینه کافی نیست ، نگران نباشید !ما در تیم کاریِ خود با اساتید و مشاورینی در ارتباط هستیم که با استفاده از کمک ایشان میتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را فراگیرید
توجه به این نکته حائز اهمیت است که در صورتیکه برای دریافت خدمات مشاوره سئو به افرادی که مبتدی هستند و یا دانش کافی در این حوزه را ندارند ، مراجعه نموده و از راهکارهای ایشان در روند انجام پروژه خود استفاده نمایید ، ممکن است صدمات جبران ناپذیری بر پیکیره سئوی وبسایت شما وارد شده که در برخی از موارد راهی به جز رها کردن وبسایت فعلی و تاسیس وبسایت جدید بر روی دامنه ای تازه ندارید .
بنابراین دریافت خدمات مشاوره در حوزه سئو یکی از موارد بسیار مهم است که لازم است تا برای آن فرد و یا تیمی متخصص و حرفه ای را انتخاب نمایید تا سایت شما از صدمات احتمالی مصون بماند .
تیم مشاوره و پشتیبانی سئو ،آماده پاسخگویی به نیاز شما عزیزان در حوزه سئو و در اختیار گذاشتن هرگونه اطلاعات مورد نیاز در مورد نحوه افزایش رتبه وبسایت شما در لیست نتایج گوگل است .کافی است با ما تماس بگیرید …

 

مشاوره سئو برای افت زیاد کلمه کلیدی

گاهی پیش میاید که سایت شما در یک یا چند کلمه کلیدی ، دچار افت سریع رتبه می شود.حتما و قطعا دچار استرس و فشار فکری می شود ، اما توصیه می کنیم که آرامش خود را حفظ کنید و هیچ گونه تغییری در وب سایت به وجود نیاورید

اگر شما از تخصص کافی در سئو برخوردار نیستید ، اولین قدم این است که با استفاده از امکان مشاوره سئو برای افت زیاد کلمه کلیدی با مشاورین آژانس خلاقیت کرگدن صحبت نمایید تا مشخص شود که دلیل اصلی افت رتبه وب سایت شما در یک یا چند کلمه کلیدی چه چیزی است تا با کمک تیم متخصص کرگدن ، مشکل شما را برطرف کنیم.

پس جای هیچ نگرانی نیست ، ما در کنار شماییم و به سادگی می توانید با مشاورین ما به صورت آنلاین و تلفنی صحبت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×